PDC Világbajnokság 2016

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Remélem kap egy 6-0-t a nagy sztár barneveld, gerwen ellen nagyon ment az arcoskodás

Ha valaki nem olyan akkor az pont Barneveld.. Az hogy te esetleg buktál vele az szomorú,de szerintem nincs igazad :)

Azért ha megengeded én dühös lennék rá jó?

Dühösnek lenni, és valótlanságokat állítani két különböző dolog. Aki arcoskodni szokott az inkább Gerwen.

Idézetet írta: ricsi046 Dátum január 02, 2016, 22:14:16
Azért ha megengeded én dühös lennék rá jó?

Felőlem akár a tévédet is kidobhatod az ablakon, nekem teljesen mindegy. Szerintem normálisan leírtam hogy nincs igazad (szerintem)

Látom nem esett le mire gondoltam, segítek :
Barneveld pont gerwen ellen játszott sokkal jobban mint szokott

Talán jobb lett volna más szót használnom, de nekem eléggé úgy tűnik hogy most viszont nektek nem nagyon tetszik a meccs ezért kötöttetek belém
Ha nem erről van szó akkor nem értem, felőlem írhat akárki akármit kedvenc játékosomról nem foglalkoznék vele.

Te nem azt írtad hogy akkor jobban játszott mint szokott, hanem hogy arcoskodott.  A kettő nagyon nem ugyanaz, ugye ezt nem kell kifejtenünk.
Nem is értem min kaptad fel a vizet, normálisan odaírtam hogy szerintem nincsen igazad, hogy Barneveld arcoskodott volna. Az hogy egy-egy leg és szet győzelmet látványosan ünnepelnek az megszokott, mindenki csinálja. És ki ne örülne, ha megverné a világ jelenlegi legjobbját?


Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na
Baby give it up
Give it up
Baby give it up
Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na
Baby give it up
Give it up
Baby give it up


Idézetet írta: Ghastly Dátum január 02, 2016, 22:52:22
Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na
Baby give it up
Give it up
Baby give it up
Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na
Baby give it up
Give it up
Baby give it up

Én a

Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na
Vincent van der Voort
Van der Voort
Vincent van der Voort
Na, na, na, na, na, na, na, na, na, na, na
Vincent van der Voort
Van der Voort
Vincent van der Voort

verziót jobban szeretem. Most szilveszterkor szólt a te verziód, én a van der Voortos verziót üvöltöttem. :DD

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum december 16, 2015, 13:41:16
Pár alapfogadás:

lesz 9 nyilas kiszálló? Igen 1,61
170-es kiszállók száma 2.5 felett 1,83
MvG - mezőny 2 1,66

Ennyi. 3/3