MLB - 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


7 órási meccsek közül nekem az Angels győzelme tetszik... Kyle Davies azért nem a legjobb dobók közé tartozik, egész nyugodtan szétüthetik.

Vélemények?

Mára amit én erős tippnek érzek az a Tampa győzelme. Azért az nem kicsit lenne meglepetés ha hazai pályán a BAL kisöpörné őket. Meg az Orioles-ben egy újonc fog a dombon állni. Longoriáéknak ideje lesz villantani.. szerintem ebbe a meccsbe az over is benne van.

BAL Orioles (Z Britton) - TB Rays(W Davis) 1.62
8.5 felett 1.68

Azért a Philliesnek milyen brutál SP sora van....Halladay, Lee, ma meg Oswalt kezd...

Nemtudjátok, a Minnesota miért lett ilyen szar? Azt hittem verni fogják a Torontot.

Tegnap szép volt a Mets tipp, bár én inkább a Colorado-t tettem.
Dickey tavaly állat volt(de azt hiszem főleg otthon), azért amikor megláttam a nevét elgondolkodtam,hátha nyernek ma is...?

Vélemények?

Nem gondolnám, hogy gyengék, csak még minden képlékeny. Én még semmit nem találtam el eddig, kivéve az első napi LAD-SF undert, de az országos tipp volt. A magam részéről most vissza is vonulok figyelő módba, aztán két-három rotációs kanyar után majd elkezdem számolgatni az over/undert megint.
Közben várom, hogy a japók is elkezdjék, az sokkal kiszámíthatóbb. Nem tudtok valamit az ottani baseballhelyzetről? Azt látom nap-nap után, hogy elmaradnak a meccsek, de lehet már tudni, hogy meddig?

Hmm...érdekes a Tampa oddsa 1.6-ról már 1.85-re felment...nem tudom mi lehet a háttérben. STL is jó lehet...csak nem söpri ki őket a Padres.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum április 03, 2011, 18:59:28
Hmm...érdekes a Tampa oddsa 1.6-ról már 1.85-re felment...nem tudom mi lehet a háttérben. STL is jó lehet...csak nem söpri ki őket a Padres.

Asszem pitcher csere.

Idézetet írta: th3PR0j3ct0r Dátum április 03, 2011, 19:12:58
Asszem pitcher csere.

Akkor szerintem kihagyom... végül is nem kell ezt nekem erőltetni, lesz még elég meccs a szezonban. BOS-ra tolok, most vettem észre, hogy ők is éghetnek... Buchholz-al azért csak nyernek. Harrisont nem ismerem, de a statja alapján nem egy túl jó dobó.

Eddig elég durva amit a Boston művel. A Texas kisöpörte őket, tegnap a CLE is verte így 0-4-el állnak. Ma vagy holnap tuti nyernek, nem fogják őket kétszer kisöpörni zsinórban. Jenkik is jók lesznek ma szerintem. Meg még az SF-el szemezgetek, még is csak Lincecum lesz a dombon.

Én ezt a két tippet érzem erősnek...

MIN Twins (C Pavano) - NY Yankees (F Garcia) 1.61
1.65 BOS Red Sox (D Matsuzaka) - CLE Indians (M Talbot)

Vélemények?

LA Angels Haren-el jó lehet...Tampa nincs nagy formában,meg újonc dobót is írnak...

Bundás Dempster alkotni fog ma is a Cubs-nál? :D Első napon 6 hit-ből 6 run-t kapott, ma is nyomhatna valami ilyesmit. 

SF Giants under? 6,5 a határ.


Egy tippszolgáltató erre az idényre is adott egy kis predictiont az összes csoportra. A várható csoport eredményeket bekopizom, akit érdekel a csapatok rövid elemzése (ki érkezett/ment stb) at dobjon egy privátot, küldöm a linket.

AL East

1. BOSTON
2. NEW YORK
3. TORONTO
4. TAMPA BAY
5. BALTIMORE

AL Central

1. CHICAGO WHITE SOX
2. MINNESOTA
3. DETROIT
4. CLEVELAND
5. KANSAS CITY

AL West

1. TEXAS
2. OAKLAND
3. LOS ANGELES
4. SEATTLE

NL West

1. SAN FRANCISCO
2. COLORADO
3. LA DODGERS
4. ARIZONA
5. SAN DIEGO

NL Central

1. CINCINNATI
2. MILWAUKEE
3. ST. LOUIS
4. CHICAGO
5. HOUSTON
6. PITTSBURGH

NL East

1. PHILADELPHIA
2. ATLANTA
3. NEW YORK METS
4. FLORIDA
5. WASHINGTON

Idézetet írta: Vinny Dátum április 06, 2011, 12:04:23
LA Angels Haren-el jó lehet...Tampa nincs nagy formában,meg újonc dobót is írnak...

Bundás Dempster alkotni fog ma is a Cubs-nál? :D Első napon 6 hit-ből 6 run-t kapott, ma is nyomhatna valami ilyesmit. 

SF Giants under? 6,5 a határ.



3/2...végül nem tettem már este semmit, a Barca meccsel így is jött a kombim. Hosszú még a szezon.

Na ha ma sem nyer a Red Sox akkor nem is akarnak ők nyerni... CLE-be a dombon Carmona kezd aki pár napja a CWS ellen is kezdett és 3 inning alatt 10 pontot csináltak róla.

CLE-BOS V 1.50
NYY-MIN H 1.60
BAL-DET H 1.62

Vélemények?

Boston, jenki OK, de számomra a DET inkább nobet.

Boston talán majd ma...de MLB-ben egy 9-10 meccses streak se ritkaság... :laugh:

Idézetet írta: Vinny Dátum április 08, 2011, 12:36:44
de MLB-ben egy 9-10 meccses streak se ritkaság... :laugh:

így van és baseball fogadásoknál erre kell ráállni, mert nagyon máshogy nem lehet sikeres lenni