Futball VB 2010 Söröző

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én a francia keretet tartom nagyon erősnek és mindenhol eléggé leírják őket. Amilyen nyögvenyelősen jutottak el a VB-re, szerintem akkora meglepetést fognak most okozni. A csoportjuk nem vészes, ha nyernek akkor Nigériával játszhatják a nyolcaddöntőt számításaim szerint, ami nem vészes. Akkor lesznek gondban a nyolcaddöntőben, ha nem nyerik meg a csoportjukat, hiszen akkor Argentínát kapják nagy bizonyossággal, vagy, ha ők nyernek és az argentíok másodikok. Utána a negyeddöntőben valószínűleg a németeket vagy az angolokat kapják és onnan válnak érdekessé a dolgok. Én a négybe várom a őket, de a negyeddőntőig szerintem biztosan eljutnak, 21-es oddson szerintem a győzelmüket is érdemes megpróbálni.

Idézetet írta: Gery185 Dátum május 15, 2010, 12:51:39
Én a francia keretet tartom nagyon erősnek és mindenhol eléggé leírják őket. Amilyen nyögvenyelősen jutottak el a VB-re, szerintem akkora meglepetést fognak most okozni. A csoportjuk nem vészes, ha nyernek akkor Nigériával játszhatják a nyolcaddöntőt számításaim szerint, ami nem vészes. Akkor lesznek gondban a nyolcaddöntőben, ha nem nyerik meg a csoportjukat, hiszen akkor Argentínát kapják nagy bizonyossággal, vagy, ha ők nyernek és az argentíok másodikok. Utána a negyeddöntőben valószínűleg a németeket vagy az angolokat kapják és onnan válnak érdekessé a dolgok. Én a négybe várom a őket, de a negyeddőntőig szerintem biztosan eljutnak, 21-es oddson szerintem a győzelmüket is érdemes megpróbálni.

Számomra a világbajnokság legnagyobb meglepetése lenne, hogyha a franciák nyernék a VB-t. Még az sem lepne meg ennyire, ha mondjuk a japánok szereznék meg a trófeát.

Az utóbbi időben nagyon sok gond volt a francia válogatottnál. Vannak jó játékosok, de az a baj, hogy hiányzik a csapatszellem.

Gondolom az azért meglepne ha É Korea,megnyerné a vb-t :laugh:

Idézetet írta: demi Dátum május 13, 2010, 20:19:56
Nem tudjátok merre lehet fogadni arra,hogy melyik csapat esik ki a csoportkörben?Az előző vbn 130as oddsú kombit szalasztottam el... most nem szeretném.A sportingbeten is van ilyen lehetőség!

Idézetet írta: juve 75 Dátum május 15, 2010, 13:43:54
                                                                     

Bet365-ön lehetséges.  ;)

Megnéztem 1501 oddsal adják É.Koreát,nála már csak Új-Zéland fizetne többet 2001-ért adják,most kéne megforgatni a milliokat :laugh: :D

Szerintetek kik lehetnek a VB meglepetéscsapatai?Én Chile és Uruguay mellett tenném le a voksomat.

Jó lenne ha Szlovákia lenne, nagyon drukkolok nekik. Lehet, hogy Hollandia lesz. Róluk kevés szó esik. Lehet most a szép játék mellé siker is párosul?

Hát igen,mondjuk a Hollandoknak mindig erős keretük volt, annak idején R. Koeman, Rijkaard,Gullit,Van Basten,féle Holland válogatott volt a kedvencem:)

Azért tegyük hozzá, hogy Hollandia nem lenne nagy meglepetés. Ők azért mindig kemény kerettel mentek ki a vb-re, s most sem lesz másképp, még ha nincs ott Nistelrooy, akkor is...

Ha Hollandia bejutna a döntőbe azért az nálam nem lenne akkora meglepetés,ha Új-Zéland,vagy É.Korea továbbjutna a csoportjából,az már nálam a meglepetés kategoria kimeritése lenne:) :laugh:,Eddig nálam a csúcs,2004-ben amikor a Görögök EB-t nyertek,az nekem hihetetlen volt :D


Idézetet írta: juve 75 Dátum május 15, 2010, 14:44:57
Megnéztem 1501 oddsal adják É.Koreát,nála már csak Új-Zéland fizetne többet 2001-ért adják,most kéne megforgatni a milliokat :laugh: :D

Kötésben még jobban fizetne ;D

Ez nagyon nagy...imádom ezt az afrikai hangulatot. A legvégén Messi  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=AiB3683PztQ