Snooker

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Virpi Kuitunen Dátum július 10, 2011, 13:32:02
Oké, nem tudhattam, mivel egy időben írtuk.  :)

Ja, nem azért írtam, mert baj lenne...csak, hogy aki beszélni akar róla tudja hol kell :)
Szóval Itt

Brazil Masters

Kis ez az + Tippek

Összdíjazás:

Winner: $40,000
Runner-up: $20,000
Semi-finals: $11,000
Quarter-finals: $7,000
Last 16: $4,000

Appearance fee for 14 professionals: $4,000
High break: $2,000
Total: $200,000

Stream: bet365

Elég komoly "nézősereg" kíváncsi a Selby-Bingham meccsre:


Idézetet írta: hege1010 Dátum szeptember 15, 2011, 19:21:14
Elég komoly "nézősereg" kíváncsi a Selby-Bingham meccsre:



A kép szerint szünet van...lehet kimentek egyet napozni... ;D

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 16, 2011, 08:25:00
A kép szerint szünet van...lehet kimentek egyet napozni... ;D

Pont a meccs előtti másodpercek, ezután a képkocka után szólították Binghamet. Mondjuk mikor bevonultak ők is megmosolyogták ezt a rengeteg népet. Ami a durva, hogy ezt a (kerekítve) 5 embert is figyelmeztetni kellett, hogy maradjanak csöndbe.  ;D

World Seniors Championship

Beharangozó, tippek

Pénzdíjazás:

Winner: £18,000
Runner-up: £8,000
Semi-finals: £4,000
Quarter-finals: £2,000
Last 16: £1,000

Total: £50,000

Egy kis móka --->
Steve Davis vs Dennis Taylor - The Rematch

Last 16
Steve Davis 2-1 Tony Drago
Dene O'Kane 2-1 Neal Foulds
Karl Townsend 2-0 Steve Ventham
John Parrott 2-1 Joe Johnson
Jimmy White 2-0 Tony Knowles
Dennis Taylor 2-0 Nigel Bond
Darren Morgan 2-0 Gary Wilkinson
Cliff Thorburn 2-1 Doug Mountjoy

Quarter-finals
Davis 2-0 O'Kane
Morgan 2-0 Thorburn
White 2-0 Taylor
Parrott 2-1 Townsend

Semi-finals
Davis 2-0 Parrott
Morgan 2-0 White

Final
Morgan 2-1 Davis

Jó megérzés volt Davis 6-os oddson, igaz nem ő nyert, de a döntő előtt 2.1-en visszatudtam fogadni, és Margan sikerével is jött egy kis pénz. Ha türelmesebb lettem volna akkor megvárom az első frémet amit Davis nyert és akkor fogadok vissza. Na, mind 1, jó kis móka volt ez a torna. Volta azért sok jó jelenet, amikor a bíró elővette a szabályzatot a zsebéből és megnézte pontosan mit kell ítélnie ;D

Robertsonba volt szerintem egy kis töltet ;D Remélem holnap is ilyen állat lesz :bash:

Shoot-Out 2012

Andrew Higginson - Liang Wenbo győztes 2 2,50 7-4-nél

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum január 28, 2012, 14:12:19
Shoot-Out 2012

Andrew Higginson - Liang Wenbo győztes 2 2,50 7-4-nél

:ok:

Ronnie győzelme este 1.4-ért elég jónak tűnik. A Higginson elleni nagy come back jó hatással volt rá, ma olyan igazi Ronniesan játszott. Alig-alig hibázott, ha jól emlékszek bőven 90% felett volt a golyóbelökése...volt két 100-asa is. Stevens is simán nyert, nem TV-s asztalon volt így nem tudom mit produkált, de Robertson meccsét tegnap követtem 3-2-ig livescore és egyetlen normális bréket nem lökött, az meg kizárt, hogy minden frémben kesze-kusza állás volt... szerintem sokat hibázott, de nem is lenne meglepő, hisz most nyerte meg nem rég a Masterst, egy friss torna győztessel mindig vigyázni kell.

O'Sullivan is back in action tonight at the Tempodrom against Matthew Stevens, who surprised BGC Masters champion Neil Robertson by a 5-1 scoreline. Breaks of 86, 58, 89 and 69 helped Stevens reach his first ranking quarter-final of the season.

"Neil is the man in form and gets to the latter stages of most events so it's got to be my best result of the season," said Welshman Stevens. "He missed a couple of balls that he wouldn't normally miss, and I punished him.

"In my first match against Craig Steadman I just wanted to win because I was under pressure to make sure of my top 16 place. Today I played and scored better.

Nem ők lesznek a TV-s asztalon, hanem Trump és Maggi. Ott egy over 7.5 jónak tűnik.

Ronnie 5-3-ra behúzta, Trumpéknál is jött az over, ezt már szeretem :) Maggi nagy fordítást vitt véghez, 2-4-ről 5-4-re.

Murphy - Maggi nagy lesz, azt tudni kell, hogy nagyon nem szimpatizálnak egymással. Különleges hangulata lesz ennek a meccsnek az biztos. Hajrá Maguire!

Elég durva amit eddig a döntőben tolnak. 4 frame ment le, mind a négyben 100 feletti bréket löktek. Szünetre 3-1-es Maggi vezetéssel mentek el! (111, 130, 106, 128) :ok: Ronnienak fel kell kötnie a gatyóját, főleg, hogy Maguire, ha előnyben van akkor tud igazán jól játszani. De ez még nagyon az eleje, egyébként most 2.62-ért adják O'Sullivan győzelmét.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum február 05, 2012, 15:14:39
Elég durva amit eddig a döntőben tolnak. 4 frame ment le, mind a négyben 100 feletti bréket löktek. Szünetre 3-1-es Maggi vezetéssel mentek el! (111, 130, 106, 128) :ok: Ronnienak fel kell kötnie a gatyóját, főleg, hogy Maguire, ha előnyben van akkor tud igazán jól játszani. De ez még nagyon az eleje, egyébként most 2.62-ért adják O'Sullivan győzelmét.
Szerintem nem éri meg ez a Maguire ellen pénzt tenni. Ez amit a German Masteron produkál eggzszóval fenomenális. Ma a győzelmére tettem a pénzem 2,2 oddsal. Az első 4 frame után pedig lefogadtam 23 oddsal hogy megnyeri a 2012 VB.  :)

Idézetet írta: klinec Dátum február 05, 2012, 19:19:27
Szerintem nem éri meg ez a Maguire ellen pénzt tenni. Ez amit a German Masteron produkál eggzszóval fenomenális. Ma a győzelmére tettem a pénzem 2,2 oddsal. Az első 4 frame után pedig lefogadtam 23 oddsal hogy megnyeri a 2012 VB.  :)

Én se javaslom a Ronnie tippet, csak megjegyeztem, hogy mennyiért lehetett akkor rá fogadni. Nem mertem a döntő előtt Maggire tenni, utána ilyen 1.9, 1.72 és egyre alacsonyabb oddsokon meg nem akartam, ezért 3.2-ért tettem minimális téttel Rakétát, de tényleg csak azért, hogy az esti szakaszon legyen izgulni való. Mindkét játékost szeretem, és szerintem Maguire nyeri a tornát, de azért nem írnám még le Ronniet.
Szép lenne ha ő nyerné a VB-t, bár nem lehetetlen hisz valamelyik évben tolt elődöntőt... :)