VB 2010 Tippjáték

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bet365.

Én egy fél órát chateltem Andrea P. nevű ügyintéző hölggyel, de nem sikerült kiderítenie, hogy miért nincs a számlámon az összeg.
Nagyon segítőkész volt, és azt mondta utána néz a dolognak és emailban értesít a fejleményekről.

Ha tudok valamit szólok, de valószínű a Debrecen meccsre már ebből a pénzből nem fogadsz.

Ja, és Milán, hogy megválaszoljam a kérdésed: a bónusz összegnél sincs.

Tisztelt nyertesek: egy dologra megkérlek benneteket. Amennyiben a bónusz nem jelenik meg akkor engem keressetek meg, s nem az ügyfélszolgálatot.

Ez volt a kérésük nekik, ezért a továbbiakban nekem írjatok, én meg továbbítom... ;)

Remélem Milannak sikerül kideriteni-e miért nincs rajta mert nekem sincs meg de én már szoltam:)

Én tegnap 1 órával az ügyfélszolgálatos beszélgetés után megkaptam a pénzt.

"Örömmel értesítem, hogy a chat beszélgetésünket követően számláján jóvá lett írva egy 10 euró értékű bónusz."

Milan, ha kellemetlen helyzetbe hoztalak a Bet365-nél a közbenjárásommal, akkor elnézést kérek. Nem gondoltam, hogy gond lesz belőle.

A lényeg, hogy mindenki nyugodjon meg, a nyereményét természetesen megkapja.




Idézetet írta: Kranczy Dátum július 22, 2010, 06:59:54
Én tegnap 1 órával az ügyfélszolgálatos beszélgetés után megkaptam a pénzt.

"Örömmel értesítem, hogy a chat beszélgetésünket követően számláján jóvá lett írva egy 10 euró értékű bónusz."

Milan, ha kellemetlen helyzetbe hoztalak a Bet365-nél a közbenjárásommal, akkor elnézést kérek. Nem gondoltam, hogy gond lesz belőle.

A lényeg, hogy mindenki nyugodjon meg, a nyereményét természetesen megkapja.


Dehogy Kranczy, nincs semmi gond, csak erre kértek, hogy amennyiben lehet, akkor a nyertesek ne az ügyfélszolgálatot keressék.

Örvendek, hogy megkaptad a pénzt.  ;)

Írtam a bet365-nek a felmerült problémával kapcsolatban, s megerősített, hogy a bónuszok fel vannak töltve a számlákra, csak hogy azt ki kell váltani.

Aki részesült a kezdőbónuszban az már tudja, hogy mi erre a metódus.

Akinek további gondja akad, azt meg kérik, hogy vegye fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal (egy picit ellentmondok magamnak, de most ők kérték így...).

Nekem is sikerült megkapni a nyereményt.
Korrekt gyors volt a bet365
Köszönöm Milan a segitséget:)