Robmiller kalandozásai a darts világában

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


9 nyíííííllll!!!! Taylor papa nagyon ott van a szeren!!! :laugh:

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 22, 2015, 12:34:37
Ez meglesz, bár most kicsit szétesett Wright, de a szünet után összekapja magát!

Nem lett meg.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum augusztus 22, 2015, 13:10:33
Nem lett meg.

Pedig 7-2-ről visszajött 8-6-ra is...a tegnapi meccset is figyelembe véve érdekes Wright, mert a 180-anjait az első 2 legben tolta. Utána mintha kicsit szétesett volna koncentráltsága...és ma is így volt. Én is ezen buktam. Ma már nem is mertem tenni a 180-jaira a tegnapi miatt. :-\ Sajnálom, hogy buktál rajta..

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 22, 2015, 13:13:45
Pedig 7-2-ről visszajött 8-6-ra is...a tegnapi meccset is figyelembe véve érdekes Wright, mert a 180-anjait az első 2 legben tolta. Utána mintha kicsit szétesett volna koncentráltsága...és ma is így volt. Én is ezen buktam. Ma már nem is mertem tenni a 180-jaira a tegnapi miatt. :-\ Sajnálom, hogy buktál rajta..

Barney majd visszahozza (legalábbis remélem). Szünetig két 180-ast dobott, még kell 3.

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 22, 2015, 10:49:22
Elérkezett az elődöntők és a döntő napja a Sydney Darts Masters-en! Lássuk az elődöntőket:

12:00 Phil Taylor (Eng) - Peter Wright (Sco)

A 16-szoros világbajnok tegnap 8-2-re ledózerolta Stephen Buntingot. Bullet a meccs elején jól kezdett és a szünetig egész jól tartotta magát, sőt ha nem rontja el 3-2-es állásnál a kiszállóját, akkor bizony lehet más lett volna a leányzó fekvése egy 3-3-as szünettel, mint egy 4-2-essel Phil papa javára. Szerintem itt dőlt el lélektanilag a meccs, mert a szünet után 5 leget nyert zsinórban Power és kivégezte fiatalabb honfitársát. Elég meggyőző volt ismét a játéka!
Peter Wright végre elkapta Wade-et!! Mivel a kedvencemnek számít, nagyon örülök, hogy a 4 közé bejutott. Szoros volt a meccs az angollal végig, talán az döntött, hogy az első break-et a skót tudta végrehajtani, így 8-6-ra győzött. Kicsit savanyú volt a győzelem íze a számban, mivel tettem egy élőfogadást arra, hogy Snakebite dob 4 180-at a meccsen - a fogadás pillanatában már 2 megvolt -, de csak 3 sikeredett belőle. Annyi baj legyen, dartsban általában minimalizált tétekkel játszom, pusztán a fogadás kedvéért! Nem egy életbiztosítás itt nagy összegekkel játszani, de ezt már sokszor leírtam! :)
Szóval visszatérve a mai meccsre, látva a két úriember aktuális formáját, úgy érzem Wright ma nem fogja tudni elkapni az Öreget. Nagyon megy Phil, be akarja húzni ezt a World Series of Darts sorozatot, és most hogy MVG kiesett tegnap, még nagyobb esélye nyílik elszakadni tőle összetettben. Illetve talán már most készül a decemberi VB-re...lehet, hogy meglesz az a 17. VB cím is? Jelenlegi formája alapján nem kizárt, sőt elég sanszos a dolog...de ezt majd máskor taglaljuk, ha aktuális lesz. A lényeg, a lényeg, bármekkora kedvencem is Wright, nem hiszem, hogy ma győztesen hagyja el a porondot:

Phil Taylor   Sydney Masters 2015 - Taylor v Wright
(Mérkőzés nyertese)   22/08/2015   Egyik sem   1.33
10-7  :ok:

Szünetnél 5-2 az állás...Wright 0-2-re vezetett, aztán az Öreg összekapta magát, ahogy várható volt. Wright kicsit szétesett, kíváncsi vagyok a szünetben rendbe tudja-e magát tenni fejben.

13:00 Adrian Lewis (Eng) - Raymond van Barneveld (Ned)

A másik elődöntő még komolyabb csörte lesz szerintem. Az elmúlt egy évben ők is többször összekerültek (pl. tavasszal a Premier League-ben), de az utóbbi időszakban legeslegemlékezetesebb meccsük a decemberi VB-n volt. Ekkor Lewis megdobta a torna egyetlen 9 nyilasát, de végül mégis Barneveld jutott tovább a legjobb 8 közé!! Őrületes meccs volt. Bár ez a torna nem bír olyan nagy presztízzsel, és lehet félvállról veszik, ha most nem jut valaki a döntőbe, én azért reménykedem benne, hogy jó pár leg-re sor kerül, ezért én az "Összetett leg"-ekre való fogadást választottam. A 16,5 leg over elég reálisnak tűnik a tegnap látottak alapján. Lewis tegnap Anderson ellen 15-öt meccselt (8-7-re nyert), míg Barneveld 12-őt (8-4-re nyert). Az elődöntőkben 10 nyert legig tart egy mérkőzés, egy 10-7-es meccset el tudok képzelni, ha mindkettőnek jól mennek majd a tömegek, illetve a kiszállók. Ez már picit rizikósabb fogadás, de reménykedem a legjobbakban:

Felett 16.5   Sydney Masters 2015 - van Barneveld v Lewis
(Összesített legek)   22/08/2015   Egyik sem 1.72


3-4 az állás a szünetben, de Lewis break-előnyben van. És Barney cefettül rosszul dobja a kiszállókat, ami veszélyezteti az overemet.. :-\

Kivettem a tétet minimális nyereséggel. Nem érzem Barney-ban az erőt. Feszült, nem jönnek úgy a dobásai...aztán lehet, hogy lejönne az over...akkor így jártam  :)

És a végére pedig kicsi kedvhozatalnak a decemberi VB káprázatos momentuma:

https://www.youtube.com/watch?v=wOHMm6UkgF8

Kár volt beszarinak lennem...de jellemző, hogy Barney a tét kivétele után kapta magát cefettül össze. 10-9-re nyert Lewis! Taylor-Lewis döntő lesz!!

Sydney Darts Masters döntő

P. Taylor (Eng) - A. Lewis (Eng) 11-3

Oktatott az Öreg! És a Perth Darts Masters után a Sydney állomást is behúzta. Folyt. köv. jövő hét pénteken az új-zélandi Auckland-ben!

Egyesek már megérkeztek az Australian Tour 3. állomásának helyszínére, Új-Zélandra! Barney rögtön kihasználta az alkalmat, hogy Gyűrűk Urás képet osszon meg a rajongókkal!  :)


Holnaptól elstartol az Auckland Darts Masters! A mérkőzések 09:00-kor kezdődnek!

Beharangozó a versenyről: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/auckland-darts-masters-ismet-power

Kedvcsinálónak pedig Taylor múlt heti 9 nyilasa Peter Wright ellen: https://www.youtube.com/watch?v=FTCaa3TVoGg

És persze az 1. kör párosításai:

09:00 A. Lewis - D. Platt 6-2
09:30 P. Wright - M. Cleaver 6-1
10:00 J. Wade - P. Nicholson 6-3
10:30 P. Taylor - C. Caldwell 6-0
11:00 R. van Barneveld - L. Ryder 6-0
11:30 S. Bunting - S. Whitlock 4-6  :ok:
12:00 M. van Gerwen - R. Szabo 6-3
12:30 G. Anderson - R. Modra 6-5


Apróval:

Live: 3-2-es állásnál

David Platt +3.5   Adrian Lewis v David Platt
(Mérkőzés hendikep - legek)   28/08/2015   Egyik sem   1.66
  :noway:

Talán nyer még 1 leget Platt..

Az esélye megvolt rá...6-2

Ismét apróval:

Live: 1-0-ás állásnál

Felett 6.5   Peter Wright v Mark Cleaver
(Összesített legek)   28/08/2015   Egyik sem   1.50


Egyetlen leget kérek Cleaver! Megvan nagy nehezen!  :ok:

Live: 0-0

Paul Nicholson +3.5   James Wade v Paul Nicholson
(Mérkőzés hendikep - legek)   28/08/2015   Egyik sem   1.61
  :ok:
3-3 perpill

3 legre jó lehet ez a Nicholson az 1. leg alapján! Már le sem írom, hogy ez szintén apróval ment..:)

Tettem még egy ilyet kicsit nagyobb összeggel:

Paul Nicholson +5.5   James Wade v Paul Nicholson
(Mérkőzés hendikep - legek)   28/08/2015   Egyik sem   1.53
  :ok:

Ez nagyon rizikós, de talán hazai pályán Caldwellnek sikerül elcsípni 2 leget Power ellen:

Felett 7.5   Phil Taylor v Craig Caldwell
(Összesített legek)   28/08/2015   Egyik sem   2.37
  :noway:

Milyen pofátlan vendég ez a Taylor...lealázza szegény Caldwellt..itt, ha egyetlen leget nyer, az csoda :D Pedig milyen elánnal vonult be szegény... ;D

Még tegnap tettem a főoldali posztomban említett tippet:

Simon Whitlock Auckland Masters 2015 - Bunting v Whitlock
(Mérkőzés nyertese)   28/08/2015   Egyik sem   2.00


4-6  :ok:

Egyelőre 1-2 Wizardnak!! Remélem behúzza!

1-5 innen már MUST WIN kategória!

2-5-nél kivettem 90%-os nyereség felajánlásnál! Nem kockáztatok, ennek ellenére remélem, hogy most már Whitlock behúzza innen. 3-5 az állás!

Mai eredmények:
Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 27, 2015, 15:01:00

G. Anderson - A. Lewis 4-8
P. Taylor - S. Whitlock 8-3
J. Wade - P. Wright 8-5
R. van Barneveld - M. van Gerwen 8-7 mi volt ez a meccs, te atyaéggggg  :o :spaz: :2funny:

Holnapi elődöntők:

P. Taylor - J. Wade
A. Lewis - R. van Barneveld

Idézetet írta: robmiller Dátum augusztus 28, 2015, 16:10:48
A holnapi párosítások:

G. Anderson - A. Lewis
P. Taylor - S. Whitlock
J. Wade - P. Wright
R. van Barneveld - M. van Gerwen

Lehet lesz ezekről is egy rövidebb elemzés a főoldalon estefelé! Meglátjuk!

Végül is lett előzetes tegnap, csak nem volt időm ide belinkelni: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/auckland-darts-masters-gigaszok-csataja

Szűk fél órán belül kezdés!