Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Egy ricsei tippmixelő 3 tippel 7 millió forintot nyert

Döntetlen és több mint 2.5 gól remek szorzókért mindhárom esetben. Olvasd tovább


Remélem jó helyen teszem fel kérdésem. ::) Tudtok esetleg olyan oldalt javasolni ahol egy sorozat győztesére és gólkirályára is tudok egy szelvényen fogadni?
Például: Aston Villa lesz a bajnok és Watkins a gólkirály.
Előre is köszönöm. :)

Idézetet írta: bazsa612 Dátum február 21, 2024, 05:09:49Remélem jó helyen teszem fel kérdésem. ::) Tudtok esetleg olyan oldalt javasolni ahol egy sorozat győztesére és gólkirályára is tudok egy szelvényen fogadni?
Például: Aston Villa lesz a bajnok és Watkins a gólkirály.
Előre is köszönöm. :)
nálam tudsz. Az pedig már te döntöd el, hogy akarsz-e

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 21, 2024, 09:44:04nálam tudsz. Az pedig már te döntöd el, hogy akarsz-e

Van engedélyed ilyesmire oak? Ügyelj, mert blokkolnak téged is.  :D


Idézetet írta: Admin Dátum február 21, 2024, 11:49:51Van engedélyed ilyesmire oak? Ügyelj, mert blokkolnak téged is.  :D
biztos vagyok benne hogy a blokkolás után gyorsan kijön egy újabb linkkel :D

www.monkeybet-2.com :D

Az eredeti kérdésre amúgy én nem találtam irodát.

Idézetet írta: bazsa612 Dátum február 21, 2024, 05:09:49Remélem jó helyen teszem fel kérdésem. ::) Tudtok esetleg olyan oldalt javasolni ahol egy sorozat győztesére és gólkirályára is tudok egy szelvényen fogadni?
Például: Aston Villa lesz a bajnok és Watkins a gólkirály.
Előre is köszönöm. :)


Ez szerintem pl az unibeten is lehet ha kifejezetten erre kersz oddsot. Kell a supportnak irni es megmondjak.

hali!

Ha Alcarazt tettem végső győztesnek Rioban, de tegnap 1:1 gamenél feladta akkor gondolom kuka az egész igaz ?

Idézetet írta: asdsawyer Dátum február 21, 2024, 18:40:13hali!

Ha Alcarazt tettem végső győztesnek Rioban, de tegnap 1:1 gamenél feladta akkor gondolom kuka az egész igaz ?

Hol játszottad meg? Nagyon fontos részlet.

Például tippmix és pro esetén ez van: https://www.sportfogadas.org/cikk/teniszfeladas-szabalyai-a-tippmixpronal


Vásárosnaményban tippmixen 1500 forintból 7.5 milliót nyertek

Hét mérkőzésre érzett rá helyesen, mindegyik topligás összecsapás volt. Olvasd tovább


Sziasztok.Sokat keresgélek a Neten.Láttam már rengeteg mulatságosabbnál mulatságosabb videot aminek az volt a lényege,hogy lájkoljátok a cuccot.A Secret of sportbetting-es fiuk tényleg jók.Sajnálom,hogy a 40%-os arb-jukat(időhiány miatt) ami tuti tipp volt nem hoztam el a forumra.Legközelebb nem mulasztom el.Azt nem tudom ,hogy a farkamba találnak ilyeneket, 8)  milyen szoftvert használnak a szűrésre, de aki tud tanácsot adni annak nagyon köszönöm.

Nyíregyházán 900 forinttal tippeltek jégkorongra, 3.8 milliós nyeremény lett a vége

Egy nyíregyházi tippmix-játékos tíz jégkorong-találkozóra tippelt, amiből kilenc bejött. Olvasd tovább