III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Jó 4 év múlva visszavárjuk a rutinnal felvértezett Pintért egy kétéves ciklus erejéig. És elmondhatjuk hogy kivezette kis hazánkat egy világeseményre  ;D

EURO2020, Budapest  :beerchug:

Megkaptuk! :-X

Nagyon szaharul érzem magam, mert örülnöm kellene, de nem tudok.

Magyarország lehet az első, amely helyszínt ad Európa bajnokságnak, de nem lesz ott.

Én örülök, hogy megkaptuk, eddig is a külföldi foci volt az etalon, szerencsésebb esetben majd egy-két komolyabb válogatott is megfordulhat Budapesten.

Nem értem ezt a negatív hozzáállást. Szokás szerint összehívja majd Pintér a keretet, aztán ahogy szokták az oviban, kézen fogja a bagázst, és kivezeti őket a Puskásba. Ott leszünk emberek, kint az EB-n!!! Végre nem csak a két Orbán jut ki  :redchug: :D, hanem a válogatott is  :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 19, 2014, 17:49:28
Nem értem ezt a negatív hozzáállást. Szokás szerint összehívja majd Pintér a keretet, aztán ahogy szokták az oviban, kézen fogja a bagázst, és kivezeti őket a Puskásba. Ott leszünk emberek, kint az EB-n!!! Végre nem csak a két Orbán jut ki  :redchug: :D, hanem a válogatott is  :ok:

Orbán Gáspár akkor lesz a legjobb futballista korban!!
Reménykedjünk!

Most egyébként akkor majd az EB miatt ki kell váltanunk a szurkolói kártyát valahol?   :D

Szeretném ide belinkelni egy másik sportfogadó oldalról egy zseniális cikket a magyar fociról.Lehet hogy a fórum szabályaiba ütközik,akkor töröljétek és elnézést kérek.De olyan jó hogy nem tudtam neki ellenállni.
http://www.hatharom.com/2014/09/20/a-magyar-futball-halott-es-elvezi

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum szeptember 20, 2014, 13:20:05
Szeretném ide belinkelni egy másik sportfogadó oldalról egy zseniális cikket a magyar fociról.Lehet hogy a fórum szabályaiba ütközik,akkor töröljétek és elnézést kérek.De olyan jó hogy nem tudtam neki ellenállni.
http://www.hatharom.com/2014/09/20/a-magyar-futball-halott-es-elvezi
,,Bölöni László azt mondta, 8-10 évet kér, hogy mindent átalakítson. Hogy megmondja, kivel lehet nemzetközi szinten is eredményt elérni, és kivel nem. Nem kertelt, hanem azonnal látleletet adott, pontosat és elkeserítőt. Nem ígért akkut megoldásokat, kíméletlen könyörtelenséggel vágta a képünkbe az igazat."

Számomra egyértelmű volt, hogy ezúttal sem vállalja, s továbbra sem kíván mások madzagon rángatott bábfigurája lenni. Már tavaly megírtam, hogy Bölöni nem lesz egyhamar a magyar fociválogatott szövetségi kapitánya. (Miért nem lesz Magyarország szövetségi kapitánya Bölöni László? http://www.sportfogadas.org/elozetesek/miert-nem-lesz-magyarorszag-szovetsegi-kapitanya-boloni-laszlo)

Nem azért nem lesz magyar szövkap Bölöni László, mert nem szeretne az lenni (épp ellenkezőleg, igenis nagyon szeretne a magyar nemzeti csapat szövetségi kapitánya lenni) hanem azért nem lesz szövkap, mert semmilyen feltétel nem adott az előrelépéshez, ráadásul rengeteg ellenérdekelttel kellene megküzdenie. Olyanokkal, akiknek nagyon megfelelő a jelenlegi magyarfoci (konkrétan: a megélhetésüket jelenti, azaz nem a fociért, hanem a fociból élnek), s minden lehetséges módon gátolni fogják abban, hogy a magyarfociból nemzetközi szinten is elismert magyar labdarúgást csináljon.
:beerchug:


Ma megszületett az év gólja a Bundesligában. Érdemes megnézni

SC Paderborn-Hannover 96 0:2 - 83 Meter-Tor von Stoppelkamp


#1495 szeptember 23, 2014, 12:45:12, hubika88
https://www.youtube.com/watch?v=S0TZpqNooRg

húh, nem rossz kis promo

*de miért nem teszi ki nagyba a videót?



Gondolkoztam rajta, hogy kivételesen kimegyek egy magyar (kupa)  meccsre, mivel nyugisnak ígérkezik és 10 perc alatt odaérek, de 2014-ben én nem fogok a jegyért külön utazgatni:


Labdarúgó-csapatunk szerdán 15.00-kor az ESMTK otthonába látogat a Magyar Kupa harmadik fordulójában.

A mérkőzésre hétfőtől kezdve lehet belépőt váltani a Groupama Aréna jegypénztárában – egységesen 800 forintért. A jegyvásárláshoz szükséges az új szurkolói kártya megléte, amelyről minden fontos információt ITT találhatnak meg.

A meccs napján, szerdán 14.00-ig lehet jegyet venni a Groupama Arénánál.

A helyszínen nem lesz jegyértékesítés és erre a találkozóra online sem lehet belépőt vásárolni.

Az ESMTK Stadionjánál (Budapest, 20. kerület, Ady Endre út 150.) 13.30-kor lesz kapunyitás.



Szóval ha lenne már szurkolói kártyám, akkor sem tudtam volna a helyszínen jegyet venni rá.

Éljen a foci népszerűsítése!