gamebookers segitség kéne

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


"We've received your email and are dealing with your query, which has been assigned reference number: 4174399. Please refer to this number in all further correspondence related to this query to help us give you the best service possible."
Ezt írták.
Várok délutánig a válasszal.

 "Thank you for contacting us.

I would like to confirm the information already provided to you. The game between Manchester United and Blackburn will be played tomorrow. Your bet placed on the HT/FT market will be settled according to the result from tomorrows game.

If you are not sure that you want to have this bet what you could do is, log into Gamebookers.com, then click on "Betting History" (upper right corner of the page). This way you will get a list with all the bets you have placed, then if in the right end of the line with the bet you mentioned the "Sell Bet" option is available, you will be able to sell this bet back to us. If this option is not available, let us hope that Manchester United will win both the HT and the FT and your bet will be settled as won.

In case you have any further queries, please do not hesitate to contact us. We will be more than happy to help you.

Thank you for choosing us as your online gaming site.

Kind regards,

Nikola,
"
:tickedoff:Ha nyerek,ha nem: irány a betfair

#62 február 20, 2009, 18:01:04, Milan
Nem tudom mennyire hibás a fogadóiroda, vagy mennyire vagy te hibás...viszont azt garantálni tudom, hogy kisebb összegekért nem fogják lejáratni magukat...ez tutti.

Nem lehet az, hogy te nézzted el a dolgokat??

Idáig kizártnak tartottam,de felmerült bennem némi kétség.Talán én hibáztam.Mondjuk elég nehéz lett volna.6éve fogadok náluk,eddig egyszer hibáztam hasonlóan. Én sem arra gondoltam,hogy pár euróért szándékosan átírnák. Én vmi oldalhibát sejtettem.Egyáltalán kiraknak oddsot egy olyan meccsre,aminek résztvevője előtte még játszik egy meccset? Ez nem mindenhol szokás,itt még nem figyeltem.
Részemről lezártam a dolgot,este szurkolok az MU-nak.

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy gamebookers-nél milyen KYC-en kell átesni, hogy kifizetést kérhessek. Mit hova kell küldeni? Szeretném még az első befizetés előtt lerendezni a dolgokat, hogy aminek ki kell derülnie, az még most derüljön ki, ne amikor már benn a della. Köszönöm előre is.

Üdv.

Tőlem soha nem kértek semmit, igaz már régi a regisztrációm. Utoljára mb-ről fizettem be és kértem ki. Egyből ment minden.

Nem vagyok nagy gamebookerses, de egy bónusz miatt felbikáztam 80 ojrót. Nem is ez a lényeg, hanem:
NEM JÖN BE A LIVE FOGADÁS  :'( :'( :'(
Katt a live bettingre, de sehol semmi. Egy merő szürkeség az egész! Nektek jön??? Gondolom igen...

Valaki nem tudna segíteni, hogy milyen program hiányozhat a gépemről, ami miatt nem jön be?



Hi!
A betting history-ban pár fogadásom után felkiáltójelet tettek és ha ráteszem a kurzort "behind closed doors"-t ír ki.
Ez mit jelent?

Nekem bejön a live. Mástól olvastam, hogy a Flash Player 11-gyel lehet gond.
A bónuszról: ennél szarabb bónuszt még nem láttam . Én  6 ezret tettem be. Ahhoz, hogy a bónuszt megkaphassam, 36 ezer forintért kell fogadni min. 2.00-ás odsszal, három hónap alatt. Hát ez "embertelen". Két hónapja szó szerint küzdök. A  hatezremet szinte elvesztettem, és még mindig 7500-at kéne forgatnom 2.00 felett... két hét alatt. Ha véletlenül mégis bejönne, a  nyereményem a betett pénz visszanyerése lenne. Folyamatosan 2.00 fogadni, és nyerni, hát az nem piskóta. Azt nem tudom, ha most hozzátennék, mi lenne.1.elveszteném a bónuszlehetőségemet, 2.a betett plusz pénz révén még lenne esély a bónuszhoz, 3. semmi. Nem tudja valaki?

Idézetet írta: Timanid Dátum november 08, 2010, 20:23:48
Nekem bejön a live. Mástól olvastam, hogy a Flash Player 11-gyel lehet gond.
A bónuszról: ennél szarabb bónuszt még nem láttam . Én  6 ezret tettem be. Ahhoz, hogy a bónuszt megkaphassam, 36 ezer forintért kell fogadni min. 2.00-ás odsszal, három hónap alatt. Hát ez "embertelen". Két hónapja szó szerint küzdök. A  hatezremet szinte elvesztettem, és még mindig 7500-at kéne forgatnom 2.00 felett... két hét alatt. Ha véletlenül mégis bejönne, a  nyereményem a betett pénz visszanyerése lenne. Folyamatosan 2.00 fogadni, és nyerni, hát az nem piskóta. Azt nem tudom, ha most hozzátennék, mi lenne.1.elveszteném a bónuszlehetőségemet, 2.a betett plusz pénz révén még lenne esély a bónuszhoz, 3. semmi. Nem tudja valaki?


Szerintem 3. azaz semmi. Egyébként lehet egy kicsit trükközni a forgatással. Pl. ha duplaesélyt néztél ki, akkor tedd meg külön az 1-est (vagy 2-est) és külön az X-et. Vagy: kosármeccs páros/páratlan, kombiban valamivel, amit kinéztél, de kicsi az oddsa. A forgatás számolása teljesen automatizált, vagyis ember nem néz rá, azt vettem észre, mivel nekem engedett ilyeneket.

Igen ilyesmikkel próbálkozok, persze szép lassan elfolyik a pénz... pl valamivel egál alatti meccseken félidő 0:0 +hazai 1:0; vagy 1.5-1.6 körüli hazai HT/FT= 1/1 + X/1.(ezeknél még 2.00 feletti az 1/1 
A kb 50 % körüli kétesélyeknél meg az "árrés" viszi a pénzt. De azért még nem adom fel. Múlt hét közepén lement 200 Ft-ra, most 1000 Kis odszokkal sikerült feltornászni, de így nem fogyott a bónuszmaradék. De azért kösz az együttérzést.

Tudok Hollandiabol is moneybookers szamlat nyitni, holland cimmel euro alapon
es hogy megadhatok e holland bankot a kifizetesnel?

A témát lezártam.

A további kérdéseket a következő témában lehet feltenni:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=3533.150