Bet365 - 100% Kezdőbónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 06, 2009, 11:55:10
Idézetet írta: ab_aevo Dátum augusztus 06, 2009, 11:33:06
Idézetet írta: benson Dátum augusztus 06, 2009, 11:30:39
Hát ez jó! Hamarosan igénybe szerettem volna venni ezt a 100%-os bónuszt, erre mit látok a feltételek utolsó pontjában?

"This offer is not available to customers residing in China, Taiwan, Romania, Poland, Bulgaria, Czech Republic, Hungary and Slovakia."

Szinte a teljes keleti blokk ki van zárva ebből! :eek:

Úgy látszik, az angolok még mindig nem veszik elég komolyan ezt a régiót! Nevetséges!  :bash:

Ez érdekes. Nemrég még tuti érvényes volt romániába és magyarorszgára is.

Megkérdeztem a supportot és azt mondták jár a bónusz, hogyha euróban van a számla. :great:

Oké, ez jól hangzik, de akkor minek írják azt a feltételekben? Egyáltalán: mi az erősebb: a leírt feltételek, vagy egy ügyfélszolgálatos szava? A kérdés persze költői, nem neked címeztem, ab_aevo. Kössz, hogy utánanéztél  :cya:

Nah, kétszeri cseverészés és némi kutakodás után kezd tisztulni a kép bónusz ügyben. Az van, hogy a bet365 már több nyelven is elérhető, pl. magyarul is. A 100%-os számlanyitási bónusz magyarországi ügyfeleknek is elérhető. Ha ugyanis magyarra állítom a nyelvet, és így nézem meg a feltételeket, akkor az utolsó pont már így fest:

"15. Ez az ajánlat nem érvényes Kínában, Tajvanon, Romániában és Lengyelországban élő ügyfeleinknek."

Gondolom ezen ügyfeleknek is, miután beállítják a saját nyelvüket a főoldalon.

Az egyedüli különbség, hogy a maximum összeg kb. a fele az erdeti 100 eurónak (15000 HUF, 50 EUR, meg egy rakás másfajta devizanemben). A support azt mondta, ha számlanyitáskor angolt állítok be nyelvnek, akkor 100 EUR a max, ha magyart, akkor 50 EUR. Illetve számlanyitáskor (ha lehet ilyet egyáltalán), vagy számlanyitás előtt a főoldalon, ez utóbbi még nem világos. Aki regisztrált már, meg tudná mondani, hogy az adatoknál kell-e/lehet-e megadni valamilyen nyelvet?

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 07, 2009, 13:16:36
Illetve számlanyitáskor (ha lehet ilyet egyáltalán), vagy számlanyitás előtt a főoldalon, ez utóbbi még nem világos. Aki regisztrált már, meg tudná mondani, hogy az adatoknál kell-e/lehet-e megadni valamilyen nyelvet?

Helló Benson,

Pont ma regisztráltam én is a bet365-re ;D  A regisztrációnál lehet és kell is megadni nyelvet, de azt utána a beállítások menüben megváltoztatható. Mondjuk én magyart állítottam be a regisztrációnál és lehet ezért max. 15.000 HUF-ról van szó és rögtön küldtek üzenetben az ajánlókódot . A befizetésnél lehet devizát is váltani, EUR, HUF stb. A bónusz még nekem se százas teljesen :idiot2:

Hát elég zavaros ez a bet365 az biztos, de a bónusz elérhető. Nekem úgy mondták, hogy a 100 euróról megváltoztatták és mostmár 40 euró csak a bónusz (szal nem hallottam ilyenről, hogyha angolra teszem a nyelvet akkor 100 lenne).

Szerintem is inkább lakcímfüggő ez, ha a nyelv utólag megváltoztatható.

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 07, 2009, 15:42:35
Szerintem is inkább lakcímfüggő ez, ha a nyelv utólag megváltoztatható.

Szerintem is, mert amúgy láma lenne az egész.

Üdv

Regeltem!!Kérdésem az lenne hogy...mikor küldik majd azt az ajánlatkódot ami tartalmazza a bonuszt??? :)

Hali!

Lenne 1-2 kérdésem!

Ugye azt írja elő a bet365, hogy fizessek be először teszem azt befizetek 3000ft-ot, akkor kapok cserébe ugye mivel 100%-os a kezdőbónusz még 3000ft-ot, de előtte a befizetett összeget fel kell raknom fogadásra, hogy jogosult legyek a bónuszra. Ez a fogadás, bármilyen lehet ? Számít az odds \ live \ gól \ hendikepp \ valami, mert ezekről nem találtam infót csak, hogy rakjak 1 fogadást?? Másik a bónuszt mennyi idő után kapom meg, mert olvastam, hogy ha 7 napon belül nem küldöm vissza a cuccot, akkor nincs bónusz.. És, hogy magyar foci bajnokság van-e az oldalukon?

Köszi előre is a válaszokat!

Idézetet írta: Tomihmv Dátum augusztus 11, 2009, 09:38:21
Hali!

Lenne 1-2 kérdésem!

Ugye azt írja elő a bet365, hogy fizessek be először teszem azt befizetek 3000ft-ot, akkor kapok cserébe ugye mivel 100%-os a kezdőbónusz még 3000ft-ot, de előtte a befizetett összeget fel kell raknom fogadásra, hogy jogosult legyek a bónuszra. Ez a fogadás, bármilyen lehet ? Számít az odds \ live \ gól \ hendikepp \ valami, mert ezekről nem találtam infót csak, hogy rakjak 1 fogadást?? Másik a bónuszt mennyi idő után kapom meg, mert olvastam, hogy ha 7 napon belül nem küldöm vissza a cuccot, akkor nincs bónusz.. És, hogy magyar foci bajnokság van-e az oldalukon?

Köszi előre is a válaszokat!

Szia Tomi.

A minimum feltöltött összeg amire bónuszt kaphatsz, az 10 euró. Mielött megkapnád a bónuszt, legalább egyszer meg kell forgatnod a feltöltött összeget.
Amiután feltöltötted az összeget, kapsz egy bónuszkódot, amelyett 7 napon belül meg kell adnod az erre szánt mezőbe.

Mielött igényelhetnéd a bónuszt, azelött minimum 3-szor meg kell forgatnod a feltöltött összeget, illetve a bónuszként kapott összeget.

Minimum 1.50 kell legyen az odds.

Asian handicap, Goal Line és Baseball fogadásokra nem vonatkozik a forgatás, úgy élő, mint nem élő mérközésekre.

Sziasztok!

Nekem az nem tiszta, hogy gyűjtőfogadás esetén, ha pl. 4 eseményre fogadok, akkor mind a 4 eseménynek legalább 1.50-es szorzójúnak kell legyen? Vagy a 4 esemény összes szorzója kell elérje az 1.50-et? Gondolom az utóbbi. Denem vagyok biztos benne. Meg tudna valaki erősíteni?

Idézetet írta: vinatieri Dátum augusztus 18, 2009, 10:29:55
Sziasztok!

Nekem az nem tiszta, hogy gyűjtőfogadás esetén, ha pl. 4 eseményre fogadok, akkor mind a 4 eseménynek legalább 1.50-es szorzójúnak kell legyen? Vagy a 4 esemény összes szorzója kell elérje az 1.50-et? Gondolom az utóbbi. Denem vagyok biztos benne. Meg tudna valaki erősíteni?
Megerősítem. Utóbbi.

Sajnos nem az utóbbi.... Mind a négy eseménynek 1.5-nek kell minimum lennie. De látok esélyt egy olyan verzióra is, hogy a kötésben levőknek legalább egyikének 1.5-nek kell lennie és akkor már jó... De ezt még nem próbáltam. Majd tesztelem. Ja! és a gólok száma tipp nem számít bele!

Idézetet írta: szumos Dátum augusztus 18, 2009, 11:49:32
Ja! és a gólok száma tipp nem számít bele!

Ezt kifejtenéd bővebben, szumos? Pl. under/over, páros/páratlan sem jó? A feltételekben "összesített gólok - ázsiai" ez az egyik kizáró feltétel. De az u/o, p/p nem ilyenek, gondolom.

Minden eseménynek legalább 1,5 kell legyen.
Nem érvényes: underover, handicap, baseball
érvényes: páros páratlan és a többi

Sziasztok!

Még egy kérdés! Ha nem tudom teljesíteni a bónusz feltételeit 90 napon belül( a feltöltött összeg, és a bónusz 3-szori megforgatása), akkor csak a bónusz összegét vesztem el, vagy az addig megnyert pénzt is? Tehát az addig megnyert pénzt vajon levehetem-e a számlámról( persze a bónusz nélkül)? Szerintetek?