SfScore - Október 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfScore - Október 2010
A játék szponzora: Bet365

Az októberi SfScore szelvények időpontjai:


1.Szelvény: Október 2

2.Szelvény: Október 3

3.Szelvény: Október 8

4.Szelvény: Október 9

5.Szelvény: Október 12

6.Szelvény: Október 15

7.Szelvény: Október 16

8.Szelvény: Október 17

9.Szelvény: Október 19

10.Szelvény: Október 20

11.Szelvény: Október 21

12.Szelvény: Október 22

13.Szelvény: Október 23

14.Szelvény: Október 24

15.Szelvény: Október 29

16.Szelvény: Október 30

17.Szelvény: Október 31


A játék szabályzatát olvassátok el itt.

Ha nem szeretnétek lemaradni a szelvényekről akkor kérjetek értesítést.
Az SfScore oldalon jelöld be a "Értesitőt kérek az új szelvényekről"-t, s nyomd meg az "Ok" gombot. Ezek után mindig amikor új szelvény kerül fel az oldalra, akkor értesítést fogsz kapni arra az e-mail címedre amellyel regisztráltál a fórumra.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok:

Figyelem:

Megváltoztak az októberi SfScore játék nyereményei.

Az október 12-dikei szelvény elmarad, helyette október 13-ra készitettem egy szelvényt.

Fontos információ:

Sikerült megegyeznünk a Bet365-tel a játék további támogatásával kapcsolatban, így az októberi SfScore játékot is elvállalják.

Az októberi játék nyereményei tehát:

1.hely:  25 eurós Bet365 számlafeltöltés

2.hely:  15 eurós Bet365 számlafeltöltés

3.hely:  10 eurós Bet365 számlafeltöltés

Az októberi játékon kívül, biztos, hogy az év utolsó két hónapjának versenyét is a bet365 támogatja.

Továbbá fontos tudni, hogy aki szerepelni szeretne az SfScore játékunkban annak kötelező megadnia a bet365 azonosítóját az Azonosítók oldalon. Aki ezt nem teszi meg, az nem részesülhet a nyereményben.
Ha még nincs bet365-ös számlád akkor ide kattintván nyithatsz egyet.

Elnézést kérünk az esetleges kellemetlenségekért a nyeremények "váltogatása" miatt, csak sajnos e hónap elején még sok tisztázatlan dolog volt, amit most sikerült megoldanunk.

Kíváncsi vagyok ha valaki tippelt/fogadott a PSV 10-0-ra... ;D

Októberi SfScore - Nyertesek:

1.hely:  dani616 - 25 eurós Bet365 számlafeltöltés

2.hely:  APURIMAC - 15 eurós Bet365 számlafeltöltés

3.hely:  tomasman - 10 eurós Bet365 számlafeltöltés

Gratulálunk a nyerteseknek, s további sok sikert kívánunk!  :ok:

Üdvözletem!

Csak egy kérdés az októberi SF SCORE nyerteseknek, valaki megkapta már a nyereményt vagy még nem történt meg a jóváírás?

Idézetet írta: dani616 Dátum november 08, 2010, 19:18:51
Üdvözletem!

Csak egy kérdés az októberi SF SCORE nyerteseknek, valaki megkapta már a nyereményt vagy még nem történt meg a jóváírás?

Még nem, remélhetőleg holnap.  ;)

Azért kíváncsi lennék 1 olyan kimutatásra, hogy mennyien regisztráltak a fórumra csak a tippjáték nyereménye miatt ;D, és hány ember regisztrált az irodákhoz a fórum miatt.
Gondolom nem nehéz megegyezni az irodákkal a nyereményekről ;). Aki regisztrál hozzájuk,azoknak 98%-a elbukja a nyereményét :(.

Idézetet írta: motocrossman Dátum november 08, 2010, 19:46:53
Azért kíváncsi lennék 1 olyan kimutatásra, hogy mennyien regisztráltak a fórumra csak a tippjáték nyereménye miatt ;D, és hány ember regisztrált az irodákhoz a fórum miatt.
Gondolom nem nehéz megegyezni az irodákkal a nyereményekről ;). Aki regisztrál hozzájuk,azoknak 98%-a elbukja a nyereményét :(.

Hát ha gondolod, hogy egyszerű a szponzorizáció megszerzése akkor tévedsz...

Nem a te érdemeidet akartam kétségbe vonni, csak azt gondoltam, hogy 1 ilyen játék az irodáknak tiszta haszon. Sokan regisztrálnak, többség nemcsak 1x utal pénzt.

Idézetet írta: motocrossman Dátum november 08, 2010, 20:15:50
Nem a te érdemeidet akartam kétségbe vonni, csak azt gondoltam, hogy 1 ilyen játék az irodáknak tiszta haszon. Sokan regisztrálnak, többség nemcsak 1x utal pénzt.

Próbáld megközelíteni reálisan a dolgot: sokan csak a játék miatt regisztrálnak, soha nem töltik fel számlájukat, csak max. akkor ha nyerő helyen vannak, s szükség van a fogadás bizonyító képre.

Megkapják a bónuszt, lehet sikerül megforgatni, ami a bet365-nél pl. nem is nehéz, s igénylik a nyereményt. Ez veszteség az irodának, nem?

Persze, hosszútávon van olyan is aki aktív taggá váll.