ATP - Basel

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Gerpa Dátum november 04, 2010, 19:16:08
Nem tudom miért nem játszották le, de Troicki a továbbjutó, szóval nem ő mondta vissza a meccset.
Mindenesetre Unibeten törölték a meccset.

Köszi :)

#16 november 06, 2010, 12:41:53, Milan
Andy Roddick vs David Nalbandian

Tipp: Roddick
Odds: 2.00
bet365
tét: 10

[e]Verdasco gyors kiesésével Roddick igen valószínű, hogy ott lesz az év végi világbajnokságon, hiszen jelenleg 8. a világranglistán és nincsen komolyabb ostromloja a pozíciójának. De persze még van hátra egy 1000-es torna, jobb a biztosra menni, így fejben nem adhatja le ezt a tornát, és ahogy elnéztem nem is tervez efféle sportszerűtlenséget. Shanghaiban egy húzódás miatt kellett feladnia egy már félig megnyert meccset, látszott az arcán, hogy nagyon csalódott volt, így biztos vagyok benne, hogy bizonyítani akar majd Nalbandian ellen is, aki szerintem egy teljesen verhető ellenfél. A US Open után pihent egy hónapot, de azóta semmi komolyabbat nem alkotott és szerintem most se fog. A két játékos egymás elleni mérlege: 3-2 Roddicknak, de ez nem kap komoly hangsúlyt, mivel utolsó meccsüket még 2006-ban játszották.[/e]

Eredmény: 2-0
10 pont

#17 november 06, 2010, 12:45:13, Milan
Andy RODDICK - David NALBANDIAN

tipp: Roddick
odds: 2,00
office: [bs]betsson[/bs]
tét: 10*


[e]A korábbi éveket nézve is csúcs találkozónak számított az amerikai - argentin párharc, most négy év elteltével újra felidézhetik az emlékeket, s újabb parázs csatát láthat majd a közönség most éppen a St. Jacobs Halle -ban. Roddick a tavalyi  évhez képest alul teljesített, a fantasztikus 2009 -es wimbledoni döntős szereplésétől messze került, többször is sérülés miatt kellett visszalépnie, ám itt Svájcban újra látni rajta a tüzet, s játéka is egyre jobban összeáll, a Querrey és a Golubev elleni két szettben megnyert mérkőzéseivel meggyőzött engem. Nalbandian sérülései után fantasztikusan tért vissza, ám a US Open után ismét a sokat hibázó "Nyálbanditát" láthatjuk viszont, aki tegnap is csak a horvát Cilic rapszodikus, kedvetlen játékának köszönhetően, s átlagnál jobb szerváinak köszönhetően tudott tovább kerülni. Roddick adogatásait ismerjük, tartja a legerősebb szerva világcsúcsát, s most labdamenetekben is dominálni tud, a gaucho ellenben nem tudta a hibáinak számát csökkenteni, ezt látván engem meglepni, ha Nalbandian kerülne tovább. Szorosabb mérkőzésen is, de a sapkájától szabadulni nem tudó motivált amerikai sikerét várom.[/e]

Eredmény: 2-0
10 pont

#18 november 06, 2010, 12:45:58, Milan
Roger Federer - Radek Stepanek

Tipp: hendikep Stepanek +5 game
Odds: 2
iroda: [10b]10bet[/10b]
tét:10

[e]Eddig nem nagyon kellett megerőltetnie magát Roger papának. Dolgopolov ellen mondjuk 6:4, 6:2 lett volna az eredmény, mert amikor 5:2-nél feladta a meccset Dolgo, akkor Federer adogatott volna a meccsért. Szóval ott nyert volna 6 game-el. Tipsarevic viszont szinte bohóckodva állt ki Federer ellen. Már az első perctől kezdve vigyorgott, mintha be lenne szívva, nem tudom minek örült annyira. És úgy lett 6:3, 6:4, tehát 5 game Federer javára. Ma Stepa ellen ez a maximum szerintem, de akkor se nem nyer, se nem vesztes a tipp, szóval nincs baj. Viszont én egy 6:4, 6:4re gondolok ezen a meccsen, ami reális is szerintem és akkor jó a Stepaneknek adott +5 game. Ha esetleg egy tie breakig is elmenne a cseh srác, akkor még jobb. De szeritnem ez a 6:4, 6:4 fog bekövetkezni. Jól játszik Federer, de szerintem nem ad ki magából mindent, csak annyival nyer minden szettet, hogy ne kerüljön bajba. Stepa idei éve elég pocsékul sikerült, de azért teniszezni nem felejtett el a srác. Federer ellen csak felszívja magát, szerválni nagyon tud, szóval nem veri semmiképp sem rommá Federer. A mostanában szokásos, minimális Federer győzelem a tippem, szerintem kitart a Stepaneknek adott game előny.[/e]

Eredmény: 6-3 6-2
-10 pont

#19 november 05, 2010, 22:45:11, Gerpa
Federer R. - Roddick A.  1.22 4.00 (bet 365)                                     

Mi a véleményetek erről? :o Csak nekem tűnik túl nagynak az odds Roddickra?

Idézetet írta: Gerpa Dátum november 05, 2010, 22:41:08
Federer R. - Roddick A.  1.22 4.00 (bet 365)                                     

Mi a véleményetek erről? :o Csak nekem tűnik túl nagynak az odds Roddickra?

Igen, szerintem csak neked :D

Ja jó, akkor megnyugodtam, nem fogja mindenki megjátszani, így az oddsot se viszik le holnapig  ;D

#22 november 08, 2010, 15:37:30, Milan
Troicki - Djokovic

Tipp: Troicki +1,5 szett
Odds: 2,35
iroda: [ex]expekt[/ex]
tét: 10

[e]Djoker eddig három mérkőzése közül csak Nieminen ellen izzadt meg. Gulbist és Haaset is könnyedén verte két laza szettben. Most egy újabb nehéz mérkőzés előtt áll, hiszen honfitársa Troicki nagyon jó formában teniszezik ezen a tornán. 6:3, 6:0 Berrer ellen, Gasquet pedig 6:4, 6:2-re verte. Djokovic behúzza ezt a mérkőzést és továbbjut, de szettveszteség nélkül nem fogja tudni megverni Troickit. Eddig nagy fölényt mutat egymás elleni párharcaik során Novak Djokovic, de az idei három meccsüket érdemes kicsit jobban is megnézni. Mindegyiket Djoko nyerte, de csak egyet sikerült szettveszteség nélkül hoznia és akkor is volt egy 7:5-ös szett. Dubaiban 2:1-re nyert, a US Openen pedig 3:2-re. Szóval nem lesz egyszerű a dolga a jobbik szerbnek. Egy szettre úgy gondolom jó lesz Troicki, 2:1-es Djoko győzelem a tippem.[/e]

Eredmény: 0-2
-10 pont

#23 november 08, 2010, 15:37:53, Milan
Federer - Roddick

Tipp: Roddick +1,5 szett
Odds: 2,35
iroda: [ex]expekt[/ex]
tét: 10

[e]Az előző Troicki-Djokovic mérkőzéshez hasonlóan, ezen a párharcon sem gondolom, hogy az esélyesebb Federer szettveszteség nélkül verné Roddickot. Tény, hogy Federer otthon játszik, összetettebb, jobb teniszező, mint Roddick, jó formában is van és parádés a mérlege az amerikai ellen. Ezek mind a svájci mellett szólnak. Meg is nyeri a meccset szerintem, de egy szetter jó lesz Roddick. Tavaly játszottak utoljára egymás ellen és az utolsó három mérkőzésükön már mindegyiken tudott nyerni egy szettet Roddick és most is képes lesz erre. Az amerikai nagyon összeszedte magát erre a tornára és eddig parádésan játszik, sajnos Federer ellen ez csak egy szettre lesz elég. A svájci sem fog minden meccset elveszített szett nélkül nyerni. 2:1-es Federer győzelem a tippem, szerintem az első szettben meglepi Roger papát az amerikai, aki főleg a szerváival fog operálni, nem normális milyet üt ez az ember.[/e]

Eredmény: 2-0
-10 pont

Marcel Granollers - Gilles Simon
tipp: Simon (21,5 under)
Foi.: bet365
odds: 1,22 (1,80)

Granollers valamilyen elképesztő módon jutott el idáig, hiszen tegnap Monaco ellen "a sírból" jött vissza. Valaki gondolta volna, hogy a spanyol 6-1-es szett elvesztése után visszajöhet a mérkőzésbe és meg is nyeri azt? Nem gondolom. Persze ehhez a produkcióhoz Monaco hibáira is szüksége volt. Az első szettben nagyon nem volt magánál Marcel, látszott rajta az izgatottság és az idegesség, nem is csoda, mert az argentin az előző körben az első számú kiemeltet búcsúztatta, Murrayt 3 szettben. A 2. szettet már Monacot brékelve 6-3-ra nyerte meg. A döntő játszmában ellenfele már az elején breakelte őt, de innen is feltudott állni és 1-6 6-3 6-4 arányban győzte le. Simon Davydenkóval találkozott az előző nap. Az első szett az övé lett, de a másodikban az orosz tiebreakben egyenlíteni tudott. Mindketten már fáradtak voltak, ez látszódott is a játékukon, de Simonnak még így is futotta az erejéből és elvette ellenfele adogatását 3-2-nél, és ezzel megnyerte a mérkőzést 6-4 6-7 6-3 arányban. Gilles a defenzív játékosok közzé tartozik. Engedi az ellenfélnek az irányítást, majd jó hosszú labdákat ütve, hibára kényszeríti azt. Megérzi hogy hova megy a labda. Még kiszorított helyzetekből és tud pontot csinálni magának, ami játékára nagyon jellemző. Marcel inkább a hálónál tud remek dolgokat produkálni, és hosszú fonák egyeneseivel üti nyerőit. A luckylosernek ma nem lesz semmi esélye a Mester ellen!  :angel: ;) :D

Idézetet írta: winchester Dátum november 06, 2010, 12:45:02
Marcel Granollers - Gilles Simon
tipp: Simon (21,5 under)
Foi.: bet365
odds: 1,22 (1,80)

Granollers valamilyen elképesztő módon jutott el idáig, hiszen tegnap Monaco ellen "a sírból" jött vissza. Valaki gondolta volna, hogy a spanyol 6-1-es szett elvesztése után visszajöhet a mérkőzésbe és meg is nyeri azt? Nem gondolom. Persze ehhez a produkcióhoz Monaco hibáira is szüksége volt. Az első szettben nagyon nem volt magánál Marcel, látszott rajta az izgatottság és az idegesség, nem is csoda, mert az argentin az előző körben az első számú kiemeltet búcsúztatta, Murrayt 3 szettben. A 2. szettet már Monacot brékelve 6-3-ra nyerte meg. A döntő játszmában ellenfele már az elején breakelte őt, de innen is feltudott állni és 1-6 6-3 6-4 arányban győzte le. Simon Davydenkóval találkozott az előző nap. Az első szett az övé lett, de a másodikban az orosz tiebreakben egyenlíteni tudott. Mindketten már fáradtak voltak, ez látszódott is a játékukon, de Simonnak még így is futotta az erejéből és elvette ellenfele adogatását 3-2-nél, és ezzel megnyerte a mérkőzést 6-4 6-7 6-3 arányban. Gilles a defenzív játékosok közzé tartozik. Engedi az ellenfélnek az irányítást, majd jó hosszú labdákat ütve, hibára kényszeríti azt. Megérzi hogy hova megy a labda. Még kiszorított helyzetekből és tud pontot csinálni magának, ami játékára nagyon jellemző. Marcel inkább a hálónál tud remek dolgokat produkálni, és hosszú fonák egyeneseivel üti nyerőit. A luckylosernek ma nem lesz semmi esélye a Mester ellen!  :angel: ;) :D

Két gond van ezzel a tippel:

1. Nem Basel-ben játsszák
2. Ez a fogadási típus nem érvényes az SfGuru játékban

Ha játékon kívül írtad akkor minden ok, egyedül csak a téma téves.

Idézetet írta: Milan Dátum november 06, 2010, 12:47:30
Két gond van ezzel a tippel:

1. Nem Basel-ben játsszák
2. Ez a fogadási típus nem érvényes az SfGuru játékban

Ha játékon kívül írtad akkor minden ok, egyedül csak a téma téves.


Ja, igazad van, most nézem.
Bocsi  :D
Kitörlöd légyszi.  :-X :bash:

#27 november 08, 2010, 15:38:35, Milan
Federer R. - Djokovic N.

Tipp: Djokovic (+1.5 szett)
Odds: 1.65
unibet
Tét: 10

[e]Ez a párosítás egy igazi klasszikus, csak idén a 4. összecsapásuk lesz ez, jelenleg 2-1-re vezet Fedex, összesített mérlegük 11-6 Federernek , de fontos megemlíteni, hogy amikor első meccseiket játszották, akkor a svájci még a verhetetlen fényében ragyogott. Többnyire elődöntőkben találkoztak, legutóbbi döntőjüket pont egy éve vívták itt Baselben, ahol a szerb nyert 3 játszmában. Federerben biztosan ég a vágy a visszavágásra és arra, hogy hazai közönség előtt arasson egy tornagyőzelmet. Federer szett veszteség nélkül és igazából szoros szett nélkül jutott el a döntőig, Roddicknak volt egy ideig break előnye a 2. szettben, de az amerikai nem bírt élni ezzel a lehetőséggel. Djokovic se vesztett még szettet, Nieminen ellen hatalmas meccsben jutott tovább, úgy érzem mind a ketten jó formában vannak, így nagyon nehéz eltalálni a győztest, elsősorban 3 szettes meccsre számítok, de mindenképpen legalább egy Djokovic által nyert szettre.[/e]

Eredmény: 2-1
6,50 pont

#28 november 08, 2010, 15:39:28, Milan
Roger Federer - Novak Djokovic

Tipp: A lejátszott szettek száma: 3
Odds: 2,40
Fogadóiroda: Sportingbet
Tét: 10

[e]Ahogyan azt sokak várták létrejött Baselben az úgymond álomdöntő, a hazaiak nagy kedvence Roger Federer és a szerbek "Djokere" csapnak össze. Mindkét klasszis remek formában várja a mérkőzést, szettveszteség nélkül jutottak ideáig. Az egymás elleni mérleg 11-6 a svájci fenomén javára, e miatt és a hazai pálya előnye miatt is Fedex tűnik valamivel esélyesebbnek. Viszont ezeken a mérkőzéseken bármi megtörténhet, Djokovic remek küzdő ezt már számtalanszor bizonyította és ezeken a meccseken rendre felszívja magát. Nagy tehát a presztizs, Federert megverni saját városában hatalmas tett lenne ezt tudja a balkáni fiú is. Ami kiegyenlíti az esélyeket az az hogy meglátásom szerint a Djokó valamivel stabilabb most, pontosabb és határozottab még önmagához képest is. Szoros csatára van tehát kilátás,  amin papíron a svájci az esélyesebb, viszont én nem lepődnék meg ha kisebb meglepetés születne. Ezen érvek ismeretében nagy valószínűséggel nem ér véget a finálé két lejátszott szett után. [/e]


Eredmény: 2-1
14 pont