bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában


Idézetet írta: Szurki Dátum szeptember 09, 2023, 05:45:53Sziasztok!

Jópár évet lehúztam bet365-nél, de kb. fél éve otthagytam őket mikor már munkáltatói jövedelemigazolást kértek be tőlem és ezt nem akartam teljesíteni.
Sajnos visszahúz a szívem és az élő kínálat.
Szeretnék egy új regisztrációt és tiszta lappal kezdeni.
Az eredetileg regisztrált lakcímem és telefonszámom megváltozott. Értelemszerűen egy másik email címmel, lakcímmel, mobilszámmal regisztrálnék.
Elbukhat ez a dolog valamelyik azonosítási résznél? pl. személyi igazolvány?
Köszi előre is.

Kitiltást kértél vagy csak szimplán nem játszottál?

"fél éve otthagytam őket"

Azóta nem tippeltél vagy meg is szüntetted a regisztrációdat ott ?

Idézetet írta: Szurki Dátum szeptember 09, 2023, 05:45:53Sziasztok!

Jópár évet lehúztam bet365-nél, de kb. fél éve otthagytam őket mikor már munkáltatói jövedelemigazolást kértek be tőlem és ezt nem akartam teljesíteni.
Sajnos visszahúz a szívem és az élő kínálat.
Szeretnék egy új regisztrációt és tiszta lappal kezdeni.
Az eredetileg regisztrált lakcímem és telefonszámom megváltozott. Értelemszerűen egy másik email címmel, lakcímmel, mobilszámmal regisztrálnék.
Elbukhat ez a dolog valamelyik azonosítási résznél? pl. személyi igazolvány?
Köszi előre is.

Ez nem lehetseges. Egy ember egy szamla. Vagy hasznalod a regit, ha tudod vagy nagyon gyorsan tiltanak.
Ha a szamlad zarolva van csak akkor nyitjak ki ha az nem onkizaras miatt vagy vegleges zarolas miatt van zarva.

Mobilon egész nap nem tölt be, viszont asztali gépen tökéletesen működik. Nektek megy mobilról (android)?

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 12, 2023, 14:33:14Mobilon egész nap nem tölt be, viszont asztali gépen tökéletesen működik. Nektek megy mobilról (android)?

Nekem szinte végig ment mobilról, asztaliról váltakozó sikerrel, majd az app is "megfáradt", utána az asztali ment (ja és dettó androidos).

Én is meglepődtem, egész nap em megy se a bet365, se a betfair, se az unibet
Hibakód: PR_CONNECT_RESET_ERROR

Idézetet írta: Wonder68 Dátum szeptember 12, 2023, 14:37:03Én is meglepődtem, egész nap em megy se a bet365, se a betfair, se az unibet
Hibakód: PR_CONNECT_RESET_ERROR

Nekem is ez jön.

bet365 alternatív link: https://www.288sb.com/

gépen nem jön be se a bet365, se az unibet (az alternatív igen, köszönöm!)
Ez most megint valami üldözés, mint 6-7 éve? Vagy kevés a regelő a vegason?

Az alábbi linken megtaláljátok a legfrissebb infókat a bet365 irodáról, legyen szó aktuális bónuszokról, vagy belépési és fizetési lehetőségekről:

https://www.sportfogadas.org/iroda/bet365

Más is kapott ilyet?


Idézetet írta: BvB_09 Dátum szeptember 13, 2023, 19:19:15Igen.

Ki is próbáltad a fizetést vele?

Vagy bárki más, akinek van ilyen téren tapasztalata.

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 13, 2023, 21:26:20Ki is próbáltad a fizetést vele?

Vagy bárki más, akinek van ilyen téren tapasztalata.

Nem próbáltam, csak én is kaptam erről belső üzenetet.

Idézetet írta: Szurki Dátum szeptember 09, 2023, 05:45:53Sziasztok!

Jópár évet lehúztam bet365-nél, de kb. fél éve otthagytam őket mikor már munkáltatói jövedelemigazolást kértek be tőlem és ezt nem akartam teljesíteni.
Sajnos visszahúz a szívem és az élő kínálat.
Szeretnék egy új regisztrációt és tiszta lappal kezdeni.
Az eredetileg regisztrált lakcímem és telefonszámom megváltozott. Értelemszerűen egy másik email címmel, lakcímmel, mobilszámmal regisztrálnék.
Elbukhat ez a dolog valamelyik azonosítási résznél? pl. személyi igazolvány?
Köszi előre is.

Azt elárulod hogy a bet miért kért tőled munkáltatói jövedelemigazolást?