bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 20 vendég van a témában


Kezdő és hobbi szintre gondolt Milan.

A bet €3.65 valóban a legjobb... a streamek nézésére, másra nem nagyon.

Kaptam egy levelet tőlük, más is kapott?

"Számlájával kapcsolatos információ
Elküldve2011. 07. 20. 18:50ReferenciaWMS0078572567
Kedves X

Megvizsgáltuk számláját és sajnálattal értesítjük, hogy az alábbiakban felsorolt, minden ügyfél részére elérhető akciókon kívül, nem lesz jogosult más sport akcióra és ajánlatra: Channel 4/1 ingyenes fogadás ajánlat, Kiemelt verseny 4/1, sky Dogs 2/1 - ingyen fogadás a győztesért, Garantált legjobb nyereményszorzó, Verseny érték akciók, 0:0 - pénzvisszafizetés, 100% európai labdarúgás bónusz és 50% parlay bónusz.

Biztosíthatjuk arról, hogy döntésünket alapos megfontolás után hoztuk meg és nem akadályozza a bet365 Kaszinó, Játékok és Póker oldalán igénybe vehető játék lehetőségét, valamint az említett oldalokon kínált bónuszok igénylését.

Szívélyes üdvözlettel,
A bet365 csapata"

Visszaírtam hogy ha valóban megvizsgáltátok volna a számlámat, akkor láthattátok volna hogy nem fogadok itt, hanem csak a streamek nézésére használom,így aztán leszarom hogy milyen bónuszt nem kapok. Ja meg hogy én a Betfairen fogadok, az egy jó hely, az ilyen szar bet €3.65-t nem tudom ki használja fogadásra.

Nekem is ugyanazt írták. Én mondjuk válaszra sem méltattam őket.


Idézetet írta: dzoli Dátum július 21, 2011, 13:33:15


Visszaírtam hogy ha valóban megvizsgáltátok volna a számlámat, akkor láthattátok volna hogy nem fogadok itt, hanem csak a streamek nézésére használom,így aztán leszarom hogy milyen bónuszt nem kapok. Ja meg hogy én a Betfairen fogadok, az egy jó hely, az ilyen szar bet €3.65-t nem tudom ki használja fogadásra.

Ez tetszik :D
:beerchug:
Micsoda osztás :D
Biztos örültek neki :D
:great:

Idézetet írta: Milan Dátum július 21, 2011, 10:36:49
Sportfogadás területen a Bet365 az egyik legjobb terem.

Nagyon egyetértek.

Mennyire korlátoztak benson?

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum július 22, 2011, 13:06:23
Nagyon egyetértek.

Mennyire korlátoztak benson?

Pl. NB1-re 750 a nyerhető maximum. Nem euró, HUF! Egy BL-döntőn viszont akár 20-30 ezret is nyerhetek. Mármint, ha továbbra is játszanék náluk.  ;D

Idézetet írta: benson Dátum július 22, 2011, 13:59:45
Pl. NB1-re 750 a nyerhető maximum. Nem euró, HUF! Egy BL-döntőn viszont akár 20-30 ezret is nyerhetek. Mármint, ha továbbra is játszanék náluk.  ;D
Milyen sportágakon, fogadás típusokon, mennyi pluszban voltál (hogy erre tettek)?

Idézetet írta: lalalagirl Dátum július 22, 2011, 14:47:31
Milyen sportágakon, fogadás típusokon, mennyi pluszban voltál (hogy erre tettek)?

Nem számoltam ilyet, szerintem megneszelték hogy arbitrázsban utazom.

Idézetet írta: benson Dátum július 22, 2011, 21:22:14
Nem számoltam ilyet, szerintem megneszelték hogy arbitrázsban utazom.
Semmi indoklás?


Beleolvasgatva mondjátok meg hogy van az hogy valakit simán kifizetnek több százezer esetleg millió felett másokat meg lekorlátoznak?Bár pl.Benson nem tudom mennyit akart tőlük kivenni.A bwinnél is hasonlókat olvastam.Azért ez a korlátozgatás röhej.Van olyan iroda ahol rendesen fizetnek ha nem aprópénzzel játszik az ember és esetleg nyer is?

Idézetet írta: kaloz01 Dátum július 24, 2011, 14:32:14
Azért ez a korlátozgatás röhej.Van olyan iroda ahol rendesen fizetnek ha nem aprópénzzel játszik az ember és esetleg nyer is?
off   Betfair  on

becsődöltem, várható comeback bónusz? :)

Telefonon beszéltem a bet365 ügyfélszolgálattal megnyugtattak ha minden rendben nincs lekorlátozás ha folyamatosan vagy nagyot nyer valaki.Aztán este írtam is nekik hogy ezt írásban is rögzítsék a következő választ kaptam:

Köszönjük levelét.


A felhasználónak ajánlott összeg függ az esemény természetétől és kereskedőink a felhasználó játékának jövedelmezőségére vonatkozó megállapításától.

??????????????