bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 14 vendég van a témában


Köszönöm a válaszokat, végül úgy döntöttem hanyagolom ezt a páros/páratlan dolgot, annyit nem ér az egész hogy probléma legyen belőle.  Inkább megrakom a Napoli továbbjutását meg valami tutit:)

A napoli tovabbjutasa nem annyira tuti  ;)

Gondoltam szólok, hogy tegnap este megjelent a pénz a számlámon. Hogy most alapból visszakaptam volna vagy az egész napos zaklatás következménye-e azt nem tudom. De ma már kaptam hűség bónuszt is.  ;)

sziasztok,
A családból 1 ember már játszik a Bet365-ön, ha regisztrálok én is, ugyanarról a lakcímről, kitilthatnak mindkettőnket?
Én a 15e bónuszt természetesen nem igényelném, viszont kicsit arb tekintetéből igénybe venném az irodát.
Érheti ez miatt valami korlátozás a másik családtagot??
Vagy egyáltalán tiltja-e az azonos háztartásban élők különböző regisztrációját a bet365?
(A bónuszt tudom hogy nem igényelhetem)

Idézetet írta: Kvikt Dátum március 16, 2012, 12:27:37
sziasztok,
A családból 1 ember már játszik a Bet365-ön, ha regisztrálok én is, ugyanarról a lakcímről, kitilthatnak mindkettőnket?
Én a 15e bónuszt természetesen nem igényelném, viszont kicsit arb tekintetéből igénybe venném az irodát.
Érheti ez miatt valami korlátozás a másik családtagot??
Vagy egyáltalán tiltja-e az azonos háztartásban élők különböző regisztrációját a bet365?
(A bónuszt tudom hogy nem igényelhetem)

Ott az élő chat,ők tutira megmondják.  ;)

Idézetet írta: Pikaa Dátum március 16, 2012, 12:33:13
Ott az élő chat,ők tutira megmondják.  ;)

köszi!! :)
Regelhetek, bónuszt nem kapok. Korlátozásról nem tudott mit mondani..

A bet365 mióta gyengébb oddsilag, mint a TIPPMIX és a többi netes iroda?  :o :o

Van itt olyan, akinek a bet365 feldolgozta már a mai fogadását?

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 17, 2012, 10:59:22
Van itt olyan, akinek a bet365 feldolgozta már a mai fogadását?

Szerver problémák vannak az oldallal.

Beszélgetek chaten azzal a ribanccal, nagy nehezen bejutottam, erre kilép, mielőtt válaszolna. Hát ANYÁDAT :bash:

 az lenne a kérdésem, hogy a kifizetéseknél van- e valami minimum limit?

Idézetet írta: sabene Dátum március 19, 2012, 23:59:34
az lenne a kérdésem, hogy a kifizetéseknél van- e valami minimum limit?

Igen:

Bankkártya: minimum 10€
Skrill (Moneybookers): minimum 5€
Banki átutalás: minimum 125€

Van valamelyikőtöknek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy hétvégén teljesít-e moneybookers-re kifizetést a bet365?
Kaptam egy vasárnapig élő 50%-os, 50 eurós interwetten ajánlatot és szívem szerint a bet365-ös pénzemből oldanám meg...

Köszi!

Teljesít, átlag 2-3 óra. :ok:

Más is tapasztalta már, hogy a bet365-ön ma délután/este mióta karbantartás miatt nem volt elérhető az oldal a szokásosnál jóval tovább tart a fogadás jóváírása? Csak szívom a fogam, amikor már raknám fel a nyert összeget és az oddsok pedig egyre csökkennek....