SfScore - Február 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: ROCCSA Dátum február 26, 2010, 11:17:24
üdv mindenkinek!

végre lett 1 3/3 as szelvényem nemsokára beérem a profi játékosokat is:)  :beerchug:

Hatalmas gratula :great:

Huh....hogy én ezt észre sem vettem... :D

Nagy gratuláció jár érte Roccsa!!!  :great:

Még egy telitalálatos szelvény! Gratula tomasman:great: :great: :great:

Gratula togeri-nek is, aki az utolsó februári SfScore szelvényen telitalálatot ért el.  :great:

SfScore Február 2010 - Nyertesek:

1.hely: Pisti1987 - 30 eurós Bet365 számlafeltöltés

A második, illetve harmadik hely sorsa még kérdéses. Jelenleg Gery185 és zozov harcol ezekért a helyekért, s nekik helyosztó szelvényeket készítünk.

Felkerült az első februári helyosztó szelvény. Sok sikert.  :ok:

köszönöm! mindenkinek sikeres játékot kívánok:)

Idézetet írta: Milan Dátum március 01, 2010, 19:21:41
SfScore Február 2010 - Nyertesek:

1.hely: Pisti1987 - 30 eurós Bet365 számlafeltöltés

A második, illetve harmadik hely sorsa még kérdéses. Jelenleg Gery185 és zozov harcol ezekért a helyekért, s nekik helyosztó szelvényeket készítünk.


Én mint a negyedik helyezett ( véletlenül sikerült  :laugh:  ilyen jó helyet elérnem)  az SFscore-ban, gratulálok az első háromnak.

:great:       :great:       :great:

  :redchug:

Idézetet írta: Suvi Dátum március 01, 2010, 21:05:50
Én mint a negyedik helyezett ( véletlenül sikerült  :laugh:  ilyen jó helyet elérnem)  az SFscore-ban, gratulálok az első háromnak.

:great:       :great:       :great:

  :redchug:
Köszi Suvi! :beerchug:
Gratulálok én is Zozovnak a 2. helyhez, illetve Gerynek a 3. helyhez! :beerchug:

Hatalmas gratula Pistinek, aki a gyengébb kezdés után bebizonyította, hogy tényleg a végén kell elől lenni és zozovnak is, aki csak a drót alatt kapott el. A jó kezdés után bíztam a győzelemben, de a végén nagyon kijött a 2 kitöltetlen szelvény, főleg, hogy az egyik mindenkinek jól sikerült, sebaj ezt a hónapot nem bohóckodom el behúzom az összes itteni játékot ;)

#25 március 02, 2010, 23:18:05, Pisti1987
Idézetet írta: Gery185 Dátum március 02, 2010, 23:08:42
Hatalmas gratula Pistinek, aki a gyengébb kezdés után bebizonyította, hogy tényleg a végén kell elől lenni és zozovnak is, aki csak a drót alatt kapott el. A jó kezdés után bíztam a győzelemben, de a végén nagyon kijött a 2 kitöltetlen szelvény, főleg, hogy az egyik mindenkinek jól sikerült, sebaj ezt a hónapot nem bohóckodom el behúzom az összes itteni játékot ;)
Köszi! :beerchug:    Amikor az első 2 forduló után 5 találatnál jártál mondtam is neked, hogy hamar eldőlt a februári játék...tévedtem :)  Soha nem mentek rosszul ezek a correct score tippek, de nem gondoltam volna, hogy én nyerem az elsőt. 1 szelót én is kihagytam, aminek akkor nem örültem, de belefért végülis.  A taktikám az volt, hogy sok apró pontocskával felkússzak észrevétlenül a tabellán  :D
Sok szerencsét a célodhoz, de csak olyan játékot húzzál be, ahol nem indulok ;D

SfScore Február 2010 - Nyertesek:

1.hely: Pisti1987 - 30 eurós Bet365 számlafeltöltés

1.hely: zozov - 15 eurós Bet365 számlafeltöltés

1.hely: Gery185 - 5 eurós Bet365 számlafeltöltés

Gratulálunk a nyerteseknek, s további sok sikert kívánunk!  :great:


Őszinte gratulációm a helyezetteknek. Pisti csak megerősítette vele a hónap fogadója címet, bár én Geryre tettem volna az elején. Szóval hajrá mindenkinek márciusban is. Azt hiszem ez az a játék, ahol velem nem kell számolni.  ;)
Na nem mintha a totót nagyon érezném. Magyar totó-n is évente vagy kétszer nyerek, akkor is 200 Ft-ot fizet a 11-es, mint két hete...