Ausztrál Open Tippjáték 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki nyeri meg az Ausztrál Open Tippjátékot?

Saltanus
10 (45.5%)
Cipolla
12 (54.5%)

Összes szavazó: 21

Szavazás lezárva: január 26, 2013, 15:42:30

Ausztrál Open Tippjáték 2013
Támogatja: Bet365



Január 14 és 27 között rendezik a 2013-as év első Grand Slam tornáját, az Ausztrál Opent. Számos izgalmas mérkőzés vár ránk, s mi egy versenyre hívunk benneteket.

Nyeremény: 10.000 HUF Skrillen keresztül!

Mit kell tennetek?

1. Forduló:

Tippelj az Ausztrál Open bármely teniszmérkőzésére (női egyéni, férfi egyéni), amelyet Január 15 (0:00 CET)- Január 17 (12:00 CET) között rendeznek.


Követelmények:
- minimum odds: 1.40
- csak női, illetve férfi egyéni mérkőzések érvényesek
- egyetlen egy tippet tehetsz, s tilos a módosítás
- bármilyen fogadási típust használhatsz
- egy személy csak egy felhasználóval szerepelhet a játékban
- az oddsokat csak a Bet365 fogadóirodától lehet választani
- törölt, feladott mérkőzés esetén a tipp érvénytelen, s helyettesíthető ha még van lehetőség erre
- félbeszakított mérkőzés érvénytelen ha kicsúszik az 1.forduló periódusából (Január 15-17)
- DNB fogadások,  ill. olyan ázsiai hendikeppes fogadások amelyeknél tétvisszafizetés jár, nem érvényesek!

A tippet a következő módon kell írnod:

Férfi Egyéni: R. Williams - F. Mayer
Tipp: Több, mint 3,5 szett
Odds: 1,70



Abban az esetben ha a tipped helyes, akkor bejutsz a 2. fordulóba.

Bónusz:

Abban az esetben ha a tipped valós pénzzel megjátszottad a Bet365-nél, s erről egy bizonyító képet küldsz nekünk a milan at sportfogadas.org (at=@) címre, akkor egy +egységet kapsz.

Mit jelent ez?
Első fordulóban, ha teszel egy 2,00-ás fogadást, akkor nyertes tippként 3,00 lesz elkönyvelve.

A fogadást bizonyító képeket Január 17, déli 12:00 (CET)-ig lehet elküldeni.


2. Forduló:

A második fordulóban az előző fordulóból kvalifikált játékosok fognak szerepelni, s innentől már kieséses szakaszban működik a verseny.

Pl. ha 32 játékos kvalifikálta magát a 2.fordulóra, akkor a párosítások így néznek majd ki:
1.hely - 32.hely
2.hely - 31.hely
3.hely - 30.hely
...
stb.

A rangsort az oddsok alapján döntjük el, ill. ha több azonos nyereményszorzóval rendelkező személy van, akkor segítségül hívjuk a random.org weboldalt, mely sorsolni fog.

A 2. forduló részleteit csak akkor tudjuk közölni, mikor már megvan az összes továbbjutó.

A 2. forduló első párharcai Január 17-én, délután indulnak, s Január 18-i teniszmérkőzéseket tartalmaznak, így legyetek résen!

Általános részvételi feltételek:

- a játékban bárki szerepelhet INGYEN ha regisztrálva van a Sportfogadas.org Fórumon
- a nyeremény átvételéhez rendelkeznetek kell egy Bet365 számlával (ha még nincs, akkor ITT regisztrálhattok), illetve egy Skrilles számlával (IDE kattintván nyithattok egy Skrilles számlát)
- a tippeket 5 perccel a mérkőzés hivatalos kezdési időpontja előttig lehet beküldeni
- vitás ügyekben egyedül csak a Sportfogadas.org weboldal üzemeltetői dönthetnek, s a döntéseket nem lehet megtámadni

Ha bármilyen kérdésetek van, azt itt feltehetitek!

Sok sikert!

A játék elindult! A tippeket ezen témába írhatjátok!  :beerchug:

Még egy picit kitérnék a bónusz részlegre, melyet módosítottam.

Tegyük fel, hogy az első fordulóban teszek egy 1,50-es fogadást, amit valóban is megjátszok, s erről küldök egy bizonyító képet. Ha a tipp nyertes, akkor a rangsor elkészítésében én 2,50-es pontszámmal fogok szerepelni, hisz kaptam bónuszként +1,00-át.

Első fordulóban lehet nem oszt, nem szoroz sokat, viszont második fordulóban felmerülhet a következő eset:

János vs. Géza

Jánosnak tippjének oddsa: 1,80
Géza tippjének oddsa: 1,90

Mindkét játékosnak nyertes a tippje, de csak János bizonyította be, hogy élesben is megfogadta, így a végső pontszáma neki: 2,80.

Ebben az esetben János jut tovább.

Tehát ajánlott kihasználni ezt a bónuszlehetőséget.  ;)

Ha esetleg van valamilyen javaslat, kérés azt megkérlek jelezzétek mielőbb.

Idézetet írta: Milan Dátum január 14, 2013, 13:02:37
Ha esetleg van valamilyen javaslat, kérés azt megkérlek jelezzétek mielőbb.

Nekem egy olyan javaslatom lenne, hogy lehessen más irodáknál megkötött fogadás bizonyitásával is pontot kapni. Mert igy csak azok kapnak hatalmas előnyt akik a bet365nél játszanak. Nem tudom ez mennyire kivitelezhető? A bet365 támogatja a játékot, azért lehet csak tőlük oddsot venni?

Idézetet írta: Kagawa Dátum január 14, 2013, 13:08:37
Nekem egy olyan javaslatom lenne, hogy lehessen más irodáknál megkötött fogadás bizonyitásával is pontot kapni. Mert igy csak azok kapnak hatalmas előnyt akik a bet365nél játszanak. Nem tudom ez mennyire kivitelezhető? A bet365 támogatja a játékot, azért lehet csak tőlük oddsot venni?

Ez ennél a játéknál nem lehetséges. Csak a Bet365-ös fogadások, illetve oddsok érvényesek.

A minimum oddsot viszont levittem 1,40-re.

#7 január 17, 2013, 09:36:45, Milan
Seppi A. (Ita)   -   Zeballos H. (Arg)
Set 3,5 over 1.80
Iroda: Bet365


VESZTES TIPP

és mennyi a minimum tét amivel tenni kell bet365 ön az se mind1..:)

Idézetet írta: Szotyori Dátum január 14, 2013, 13:27:44
és mennyi a minimum tét amivel tenni kell bet365 ön az se mind1..:)

Ha nincs róla szó a szabályzatban, akkor annyi, amennyi a min. tét a bet365-nél. Talán 50 Ft?

#10 január 17, 2013, 09:40:20, Milan
Női egyéni : Nadia Petrova v Kimiko Date Krumm

Fogadás szettre      01/15/2013

Nadia Petrova 2-0-re nyer 1.83

VESZTES TIPP

Idézetet írta: Szotyori Dátum január 14, 2013, 13:27:44
és mennyi a minimum tét amivel tenni kell bet365 ön az se mind1..:)

Nincs minimum tét.

#12 január 17, 2013, 09:41:33, Milan
Női egyéni: Arn Gréta - Jana Cepelova
Tipp: 2
Odds: 1.9

NYERTES TIPP

#13 január 17, 2013, 09:48:04, Milan
Női Egyéni: Yanina Wickmayer - Jarmila Gajdosova
Tipp: Hendikep - 2 esélyes - nyert játék (Jarmila Gajdosova +3,5)
Odds: 2,00

VESZTES TIPP

#14 január 17, 2013, 09:49:43, Milan
ATP - EGYÉNI:Malisse X. (Bel)   -   Verdasco F. (Esp)
              tipp: Fernando Verdasco   (győztes) 
  bet365 odds:1.72

NYERTES TIPP