Foci EB Totó 2012

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 01, 2012, 16:59:16, Milan
Foci EB Totó 2012


Az EBTotó játékban való szereplés egy nagyszerű lehetőség arra, hogy ingyen pénzt keres. Ennél egyszerűbben nem nagyon lehet nyerni...
Mindössze annyit kell tenned, hogy kitöltesz egy pár szelvényt, kiválasztod a 2012-es Foci EB győztesét, illetve gólkirályát, s a kedvenc foteledből végignézed a mérkőzéseket, egy jó hideg sör mellett...

Ha te tippeltél a legjobban, akkor tied a főnyeremény!

Mire van szükséged, hogy részt vehess?
1. Legyél tagja a Sportfogadas.org Fórumnak. Ha még nem vagy fórumtag, akkor IDE kattintván regisztrálhatsz.
2. Rendelkezned kell egy Bet365-ös számlával, azért, hogy megkaphasd az esetleges nyereményed. Nyiss egy számlát ITT!

Ezek után, elkezdheted a játékot, s kitöltheted az EBTotó szelvényeket!


Szelvények:

Mérkőzéseket tartalmazó szelvények:

1.Szelvény: Csoportmérkőzések (Június 8-19) - leadási határidő: 2012.06.07, 23:59

2.Szelvény: Negyeddöntők (Június 21-24) - leadási határidő: 2012.06.21, 12:00

3.Szelvény: Elődöntők (Június 27-28) – leadási határidő: 2012.06.27, 12:00

4.Szelvény: Döntő (Július 1) – leadási határidő: 2012.07.01, 12:00

A szelvény kitöltésekor az első mezőbe (H) be kell írnod, hogy az illető mérkőzésen az első csapat hány gólt szerez, illetve a második mezőbe (V) be kell írnod, hogy a második csapat hány gólt szerez.

Speciális szelvények:

1.Szelvény: "EB Győztes" Szelvény - leadási határidő: 2012.06.07, 23:59

2.Szelvény: "EB Gólkirály" Szelvény  - leadási határidő: 2012.06.07, 23:59

Minden szelvénynek van egy lejárati dátuma, amíg fent van az oldalon, s lehet szerkeszteni. A lejárati dátum után a szelvényt nem tudod többet szerkeszteni.

Vegyél részt ITT! Sok sikert!

Felkerült a csoportmeccseket tartalmazó szelvény:

Foci EB Csoportmeccsek

Hamarosan jön a két speciális totószelvény: az EB győztes, illetve az EB gólkirály.

Sok sikert!  :beerchug:

Köszi Milan, jó játéknak ígérkezik!
Hajrá mindenkinek!  :beerchug:

Nem lehetne, hogy az EB győzte és az EB gólkirály tippre ne 20 pontot, hanem kevesebbet kapjon az aki eltalálja?
5-5 vagy 10-10 pont?

Idézetet írta: jax Dátum június 04, 2012, 10:41:45
Nem lehetne, hogy az EB győzte és az EB gólkirály tippre ne 20 pontot, hanem kevesebbet kapjon az aki eltalálja?
5-5 vagy 10-10 pont?

Mondjuk ez megvalósítható, s mivel kevesebb meccs van, mint a VB-n, így teljesen korrekt a javaslatod.

10 pont jár a győztesre, illetve a gólkirályra, ez majd csökken a következő módon: negyeddöntők előtti módosítás esetén: 5 pont, elődöntők előtti módosítás esetén pedig 3 pont.

Felkerült a két speciális szelvény is: EB Gólkirály, illetve EB Győztes!

A szelvényeket itt lehet kitölteni:

Foci EB Totó

Meghosszabbítottuk a határidőt is, Június 7 23:59-től Június 8, 12:59-ig.

Sok sikert!  :beerchug:

Idézetet írta: Milan Dátum június 04, 2012, 11:20:34
Mondjuk ez megvalósítható, s mivel kevesebb meccs van, mint a VB-n, így teljesen korrekt a javaslatod.

10 pont jár a győztesre, illetve a gólkirályra, ez majd csökken a következő módon: negyeddöntők előtti módosítás esetén: 5 pont, elődöntők előtti módosítás esetén pedig 3 pont.

Szerintem így jó lenne.

Idézetet írta: jax Dátum június 04, 2012, 12:45:14
Szerintem így jó lenne.

Most már úgy is van. Hamarosan frissül a szabályzat is.

Egy valamit nem értek, vagy csak figyelmetlen voltam. Ugyvan irva hogy 0/24 vagyis a max pont 24, de mivel nem csak 1 pontot lehet kapni az egyes tippekért hanem plusz gol találat ez hogy jön ki?  :o Nem értem.

az EBtotó új szelvény értesitőben rossz link van:  http://focivb.sportfogadas.org/jatekok/sfscore.php  "a weblap nem található."

Idézetet írta: bookie Dátum június 04, 2012, 13:05:47
Egy valamit nem értek, vagy csak figyelmetlen voltam. Ugyvan irva hogy 0/24 vagyis a max pont 24, de mivel nem csak 1 pontot lehet kapni az egyes tippekért hanem plusz gol találat ez hogy jön ki?  :o Nem értem.

A max pontszám 72 kellene hogy legyen mivel 24 esemény csoportmeccs és 3 pont is lehet vagyis 24*3=72

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 04, 2012, 13:08:43
az EBtotó új szelvény értesitőben rossz link van:  http://focivb.sportfogadas.org/jatekok/sfscore.php  "a weblap nem található."

Ezt sajnos észrevettük mi is, csak egy picit későn... :D

Idézetet írta: bookie Dátum június 04, 2012, 13:10:28
A max pontszám 72 kellene hogy legyen mivel 24 esemény csoportmeccs és 3 pont is lehet vagyis 24*3=72

Ez csak megjelenési hiba...de javítjuk.

Javitottam ezeket a hibákat és pár egyéb apróságot.

Fúúú ez nagyon jó!!! A góltotón már meg is tettem a tippjeimet. Hátha.... :beerchug: