Bajnokok Ligája 2023/24 selejtezők

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


bet365 - Fogadás fokozó (szerda, július 19.):

Ferencvárosi TC vs. KÍ Klaksvík

A mérkőzés eredménye döntetlen vagy KÍ Klaksvík
Több mint 2 gól

15.00 -> 17.00

Ferencvárosi TC vs. KÍ Klaksvík

Ferencvárosi TC nyer 3 vagy több góllal
Mindkét csapat szerez gólt - Igen

8.50 -> 9.50

Fogadj te is magasabb szorzókon: bet365 Regisztráció

Most olvastam a facen, hogy a svédek nemcsak a NATO csatlakozásra várnak, hanem a Fradira is. M.o ott .aszik ki velük, ahol tud.
 ;)

Elég gyorsan eldőlt, hogy a Fradi nem hozza el a Bayernt.  :( Münchenig kell mennem.

Ez a harmadik gól...  ???

engem egyébként szórakoztat ez a szar  Fradi...
Szerintem el kellene venni az oktatásból még pár száz milliárdot és még több légióst arabot, afrikait, csúcs szuper színes bőrű játékosokat kellene még hozni Magyarországra havi 25 milliós fizetésért, ami adó és járulékmentes közpénzből fizetett bér!!!!
Jó szar minden ebben a kurva országban, de legalább van nekünk egy FRADI!!!!
HURRÁÁÁÁÁ 

Ez a kurva Csercseszov analfabéta a focihoz. Tavaly is mondta mindenki, hogy húzzon a picsába, de Putyinka barátját nem lehet kibaszni. Okádni tudnék ettől az orosz-majmolástól.

Rendesen fájdalmaim vannak ettől a fostól.

"az egyetlen járható út" - kubatov
És harsogja az összes fociszurkoló, hogy igen csak egy raklapnyi légióssal lehet eredményt elérni...
Közben ott van a Dinamo Zagreb, Plzen példája 6-8 saját neveléssel a kezdőben...és még el se kezdtek selejtezni se...feröeriek alázzák le a majd 60 millió értékű légiós csürhét, amit közpénzből tartanak fenn!!!!
Ki az aki ilyen körülmények közt is tud szurkolni a Franancvárosnak....mit szólna Simon Tibor ehhez???

Nekem már reggel fájdalmaim voltak, amikor megláttam ezt:

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Ekkora pofát.  :noway:

Amikor a fagyi visszanyal.

Padokat festeni lehet Konferencia Ligában is.  ;D  ;D  ;D


Az viszont roppant bosszantó, hogy nulla azaz 0 kritikát fogalmaznak meg a FRADI-jelenség kapcsán a médiában.
0:3 után a fiatal riporter a 70. percben annyit mert mondani, hogy:
- döbbenetes, hogy 20.000 néző előtt ekkora a tűz amit látunk egy gyalázatos első félidő után....

Retteg elmondani az őszintét...

Látom azért vannak bíztató jelek,a második félidőben még nem kapott gólt a Fradi.Nem lesz itt gond csak bele kell tolni még százmilliárdot.

Gyalazat!

Shamrock lesz a Konferencia ligas ellenfel.

Gyurcsány a hibás, háborúpárti :-\

Erre szavakat nem találni akkora blama! 180 perc alatt gólt se lőni a pékeknek, henteseknek...sőt sima vereség! :redchug:  :redchug:  :redchug: