Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



SB-n a support azt mondta,hogy a jövőhéten talán már lehet az MC-t használni. És persze elnézést kértek a kellemetlenségért.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 18, 2017, 16:00:03
Az a probléma, hogy az unibetnél már most sincs neteller és skrill, több irodánál meg nagyon drága lett az 5%-os ki- és befizetési díjjal.
Szóval csak ott nem gond ez, ahol van másik ingyenes vagy olcsó megoldás.

Hol lett drága? A bet 365-nél simán ingyenes a kifizetés skrillre. Semmilyen 5% nincs.

Idézetet írta: Tonesz Dátum október 19, 2017, 00:16:02
Ez mit jelent gyakorlatban a fogadókra nézve, hogy az unibet pert nyert a Nav ellen, nem kell nyereményem után adózni vagy mi?

A Navos dolgozók nagy része azt sem tudja mi az, hogy internetes fogadóiroda. Én még soha senkitől nem hallottam, sehol nem olvastam, hogy bárkit ezért büntettek volna. Amúgy meg ha skrillre kéred le a pénzt és skrill kártyával leveszed akkor semmilyen formában nem látható a számládon ez a pénzforgalom.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 19, 2017, 15:47:09
Napokban felmerült kérdésekre reagálnék röviden:

Megkerestük a szóban forgó online irodákat, és egyelőre az ők válaszukra várunk (Visa/Mastercard ügyben). Amint érkezik válasz, jelentkezünk ezzel kapcsolatban.
Addig is lehetséges, hogy csak egy technikai hiba miatt nem működött a befizetés.

Más: azért mert az Unibet pert nyert a magyar állam ellen, az még nem jelenti azt, hogy a jövedelmed után nem kellene adót fizetned. A szerencsejáték szabályozás egyelőre nem módosult.
Az, hogy pert nyert az azt jelenti, hogy az Európai Bíróság is egyetért azzal, hogy a magyar kormány illegálisan blokkol stb. Itt most a magyar államnak kellene cselekednie. Ha nem cselekszik, akkor jöhetnek a szankciók, bár ez hosszú folyamat.
Az Unibet célja ezzel a perrel a piac megnyitása a külföldi szolgáltatók számára is.

buszberlet: semmi arra mutató jel nincs, hogy ez globális gond lenne, szóval valószínű, hogy csak nálad történt
Az már az első napon világos volt, hogy nem technikai hibáról van szó...
Az adózásos részhez: igen, ez így van, kvázi nincs összefüggés a blokkolás/nem blokkolás és az adózás között. Ez akkor változna, ha az iroda, ahol játszik az ember, vállalja, hogy befizeti a nav felé az adóvonzatát a forgalmának.

Idézetet írta: HattoriHanzo Dátum október 20, 2017, 10:46:34
Az már az első napon világos volt, hogy nem technikai hibáról van szó...

Eddig az Unibet válaszát kaptuk, de ebből azt következtetjük, hogy lesz megoldás még így is.  :ok:  :cya:

Nekem már Pro-ra se engedettt befizetni a tegnapelőtt MC-ról. Nem csak a külföldi oldalakat blokkolják így.

Idézetet írta: Pippen33 Dátum október 20, 2017, 08:32:33
Hol lett drága? A bet 365-nél simán ingyenes a kifizetés skrillre. Semmilyen 5% nincs.

A bwinnnél és a sportingbetnél.
Sajnos túl sok, nem csak a bet365-re vonatkozó infó torlódott fel ebben a témában.

Idézetet írta: HattoriHanzo Dátum október 20, 2017, 10:46:34
Ez akkor változna, ha az iroda, ahol játszik az ember, vállalja, hogy befizeti a nav felé az adóvonzatát a forgalmának.

A gyakorlatban akkor sem tudnák ezt megtenni, ha ezt akarnák.

Idézetet írta: Penguin11 Dátum október 18, 2017, 13:17:55
Az OTP féle abaqoos nyáron megszűnt, az abaqoos voucheres lehetőség meg nem működik, mert valami technikai hiba van, többször rákérdeztem náluk, azt írták dolgoznak az ügyön, de még nem oldották meg.

Elvileg ma működött.
Nem én próbáltam ki, de elhiszem.  :)

Idézetet írta: pato.branco Dátum október 20, 2017, 12:02:18
Nekem már Pro-ra se engedettt befizetni a tegnapelőtt MC-ról. Nem csak a külföldi oldalakat blokkolják így.

Ez talán annak a bizonyítéka, hogy milyen sok eszük van a szabályozás kidolgozóinak...

Közben áthelyeztem a hozzászólásokat ide, mert így helyesebb.  :cya:

Sportingbetes válasz:

Vannak átmeneti gondok a Mastercarddal, így jelenleg nem lehet ezzel befizetni náluk, elvileg a többi működik: Visa, Skrill stb.

Bet365 válasz:

Mastercard/Maestro kártyával nem lehetséges a befizetés. A Visa kártyával viszont igen!

Unibet válasz:

Abaqoos tökéletesen működik az elméleti tiltás óta is. Leggyorsabb, ha a számlavezető bankodnál lévő Abaqoos számlára utalsz, akkor max 10 perc múlva már teheted is az összeget a fogadószámládra.

Hátránya a nyitvatartási idő:

A bankok számlarendszereinek a nyitvatartási ideje itt található:

Budapest Bank számlarendszer nyitva tartás: munkanap 8:00-18:00

CIB Bank számlarendszer nyitva tartás: 0-24

KH Bank számlarendszer nyitva tartás: munkanap 7:00-17:30

MKB Bank számlarendszer nyitva tartás: hétfőtől-vasárnapig 8:00-17:45

OTP Bank számlarendszer nyitva tartás: munkanap 6:00-19:00

Unicredit Bank számlarendszer nyitva tartás: munkanap 8:00-18:00

Alternatívák Mastercardos befizetésre

Az elmúlt időszakban a játékosokat kellemetlenül érintette, hogy Mastercard vagy Maestro kártyájukkal nem tudták feltölteni sportfogadás egyenlegüket. A mai pörgős világban gyors megoldásokra van szükség, ezért is találtunk egy pár alternatívát befizetésre. Olvasd tovább

Ha Paysafe-fel fizetek be betre, akkor hogy tudom kikérni a pénzt?