SfScore - Augusztus 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfScore - Augusztus 2010
A játék szponzora: Bet365

Az augusztusi SfScore szelvények időpontjai:

1.Szelvény: Augusztus 3

2.Szelvény: Augusztus 4

3.Szelvény: Augusztus 6

4.Szelvény: Augusztus 7

5.Szelvény: Augusztus 8

6.Szelvény: Augusztus 11

7.Szelvény: Augusztus 13

8.Szelvény: Augusztus 14

9.Szelvény: Augusztus 15

10.Szelvény: Augusztus 17

11.Szelvény: Augusztus 18

12.Szelvény: Augusztus 20

13.Szelvény: Augusztus 21

14.Szelvény: Augusztus 22

15.Szelvény: Augusztus 24

16.Szelvény: Augusztus 25

17.Szelvény: Augusztus 27

18.Szelvény: Augusztus 28

19.Szelvény: Augusztus 29


Figyelem: Augusztustól megváltozik az SfScore pontozási rendszerre. Ezentúl egy helyes tippért 1 pont jár, míg az eredmény pontos megtippeléséért 3 pont.

A játék szabályzatát olvassátok el itt.

Ha nem szeretnétek lemaradni a szelvényekről akkor kérjetek értesítést.
Az SfScore oldalon jelöld be a "Értesitőt kérek az új szelvényekről"-t, s nyomd meg az "Ok" gombot. Ezek után mindig amikor új szelvény kerül fel az oldalra, akkor értesítést fogsz kapni arra az e-mail címedre amellyel regisztráltál a fórumra.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok:

Az egyik SfScore szelvényen rosszul szerepel egy párosítás. Lech Poznan - Ajax Amsterdam-ként van a szelvényen, de Lech Poznan - Sparta Praga a helyes párosítás.

Üdv.  :)

Amúgy még a pontozás az első szelvény kiértékelésénél még a régi marad, de majd később újra lesz értékelve az új pontozás szerint.

Felkerült a hatodik augusztusi SfScore szelvény. Sok sikert.  ;)

Mivel már csak nagyon kevés idő lenne kitölteni a szelvényt, ezért az Augusztus 20-dikai elmarad.

Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 20, 2010, 13:57:30
Mivel már csak nagyon kevés idő lenne kitölteni a szelvényt, ezért az Augusztus 20-dikai elmarad.

A szelvényt 1 perc alatt is ki lehet tölteni és mivel ünnep nap van nagy esely van ra hogy eleg sokan gep elott vannak vagy lesznek este 8ig és lehet 8 utani meccseket is a szelvenybe rakni es 8 oraig meg 6 ora van szerintem siman beferne egy szelo!!!  ;)

Ja es jut eszembe: mikor lesznek kiértékelve a szelok?? A totoban mar 2 szelo a scoreban meg vagy 5 szelo torlodott fel!! :O:o

Idézetet írta: jorgi05 Dátum augusztus 20, 2010, 14:14:30
A szelvényt 1 perc alatt is ki lehet tölteni és mivel ünnep nap van nagy esely van ra hogy eleg sokan gep elott vannak vagy lesznek este 8ig és lehet 8 utani meccseket is a szelvenybe rakni es 8 oraig meg 6 ora van szerintem siman beferne egy szelo!!!  ;)

Ja es jut eszembe: mikor lesznek kiértékelve a szelok?? A totoban mar 2 szelo a scoreban meg vagy 5 szelo torlodott fel!! :O:o

Hiába ünnep, az nem elegendő idő egy új szelvényre.

Amúgy meg fent vannak az új szelvények, korábbiak meg ki vannak értékelve.

Idézetet írta: Milan Dátum augusztus 20, 2010, 14:31:17
Hiába ünnep, az nem elegendő idő egy új szelvényre.

Amúgy meg fent vannak az új szelvények, korábbiak meg ki vannak értékelve.


Mire leirtam az üzit már ki is lettetk értékelve a szelók... ;D ;D :redchug:
mingyá meg is nézem hogy állunk  :cya:

Hogy lehetséges az, hogy nekem azt írja Pontszámod: 40. Míg a toplistában csak 39 pont szerepel a nevem mellett?  :)

Valami bug :) Azt hiszem a fejlécben szereplő pontszámnál elfelejtettem valamit módositani. Utánanézek.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 21, 2010, 00:48:35
Valami bug :) Azt hiszem a fejlécben szereplő pontszámnál elfelejtettem valamit módositani. Utánanézek.

Olyan mintha beszámolná a júliusi egy pontot is.

Hali

Az Augusztus 25-ei szelvényen a 4. meccsnél rossz párosítás szerepel (Tottenham - Sparta Prague). Mi lesz itt végül? Tottenham - Young Boys vagy Zilina - Sparta Prague!?  :)

Üdv!  :cya:


Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 23, 2010, 15:07:36
Hali

Az Augusztus 25-ei szelvényen a 4. meccsnél rossz párosítás szerepel (Tottenham - Sparta Prague). Mi lesz itt végül? Tottenham - Young Boys vagy Zilina - Sparta Prague!?  :)

Üdv!  :cya:

Tottenham - Young Boys a helyes. Köszi az értesítést.  ;)

SfScore Augusztus 2010 - Végső nyertesek:

1.hely: Titti7 - 30 eurós Bet365 számlafeltöltés

2.hely: hege1010 - 15 eurós Bet365 számlafeltöltés

3.hely: canoo - 5 eurós Bet365 számlafeltöltés

Gratulálunk a nyerteseknek, s további sok sikert kívánunk.