Bet365 - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: georgeboyd Dátum november 08, 2013, 12:46:14
Sanyi levelet küld az anyjának. Küldd el te is a leveledet.

Köszönjük Sanyi.  :beerchug:

Bet365: Ingyenes fogadás az Arsenal - Chelsea meccsre!

Az Arsenal december 23-án, hétfőn a Chelsea csapatát fogadja az Emirates stadionban, a Bet365 pedig egy fantasztikus ingyenes fogadást kínál!
Tegyél egy mérkőzés előtti fogadást az Arsenal v Chelsea mérkőzésre, és a bet365 megajándékoz egy azonos értékű ingyenes élő fogadással.

Ahhoz, hogy jogosult legyél az ingyenes élő fogadásra, egyszerűen tegyél egy fogadást a kezdőrúgás előtt, majd fogadj a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. Ingyenes élő fogadásod a szokásos módon kell fizetned és megtenned, és ha ELSŐ élő fogadásod veszít, a tét értékét visszafizetik a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (max 3.000 Ft*).

Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhatsz a mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Összesített szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye piacokat és még sok mást.

Ha nincs még Bet365 számlád, nyiss egyet ITT!

Feltételek:
- Ez az ajánlat a 2013. december 23-án, hétfőn rendezett Arsenal v Chelsea Premier Liga találkozóra tett fogadásokra érvényes.
- Az ingyenes fogadás értéke a 2013. december 23-án, hétfőn rendezett Arsenal v Chelsea Premier Liga rangadóra tett legnagyobb mérkőzés előtti, egyszeri (nem kombinált) fogadás összegével egyezik meg, maximum 3.000 Ft* értékben. A Kifizetés most funkcióval lezárt mérkőzés előtti fogadások nem számítanak ennél az akciónál, akár mérkőzés előtt vagy közben zárja le őket. A legnagyobb, idő előtt nem lezárt mérkőzés előtti fogadás fog számítani (maximum 3.000 Ft*).
- Ingyenes fogadásnak a 2013. december 23-án, hétfőn rendezett Arsenal v Chelsea Premier Liga rangadóra tett legelső, egyszeri (nem kombinált) élő fogadás számít. -Amennyiben az első élő fogadását lezárja a Kifizetés most funkcióval, úgy nem lesz jogosult erre az ajánlatra.
- Mérkőzés előtti fogadásnak a 2013. december 23-án, hétfőn rendezett Arsenal v Chelsea Premier Liga rangadó kezdőrúgását megelőzően leadott fogadást, míg élő fogadásnak a kezdőrúgást követően megtett fogadást értjük.
- A mérkőzés előtti fogadást és az élő fogadást is a hagyományos módon kell fizetnie és megtennie. Ha az ingyenes fogadása veszít, a tét értékét a mérkőzés végét követő két órán belül fizetjük vissza a számlájára. Az ingyenes fogadás maximális értéke ügyfelenként 3.000 Ft*.
- Amennyiben az élő fogadásnál egynél több választást tesz fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül az ingyenes fogadásnak.
- Bármely olyan esetben, ahol az ajánlat vagy akció feltételeit megszegik vagy bizonyíték van arra, hogy a felhasználó vagy felhasználói csoport olyan fogadások sorozatát tette meg, amely olyan bónuszt, túlfizetést, ingyenes fogadást vagy egyéb akciós ajánlatot tartalmaz, amely a felhasználó garantált hasznához vezet, függetlenül a végeredménytől és az egyedüli vagy csoportos végrehajtástól, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a vonatkozó bónuszalapot visszaigényelje vagy saját belátása szerint a fogadásokat a helyes nyereményszorzókkal rendezze, az ingyenes fogadásokat törölje vagy bármely befizetett bónusz által támogatott fogadást érvénytelenítsen. A bet365 fenntartja a jogot, hogy a felhasználótól az adminisztrációs költségek fedezésére a befizetett bónusz, ingyenes fogadás vagy újabb befizetések értékéig pluszköltséget számoljon fel.
- Kizárólag egy ajánlat lehetséges személyenként, családonként, háztartási címenként, e-mail címenként, telefonszámonként, azonos fizetési számlaszámonként (pl. bank- vagy hitelkártya száma, neteller számlaszám, stb.) és megosztott számítógépenként, pl. nyilvános könyvtár vagy munkahely. A bet365 fenntartja a jogot, hogy bármely vagy minden ajánlatot visszavonjon az ügyfelektől vagy ügyfelek csoportjától. Az ajánlatok kizárólag azokra az ügyfelekre érvényesek, akik valódi pénzzel fizettek be számlájukra.
- A bet365 fenntartja a jogot, hogy saját belátása szerint bármely ajánlatot módosítson, töröljön, visszavonjon vagy visszautasítson.
- A következő országok lakosai nem jogosultak erre az ajánlatra: Fehéroroszország, Grúzia, Horvátország, Kazahsztán, Lettország, Litvánia, Macedónia, Moldova, Olaszország, Oroszország, Örményország, Szerbia, Szlovénia, Ukrajna, Üzbegisztán, Vietnám.
- A bet365 ajánlatok kedvtelésből fogadó játékosaink számára készültek és a bet365 saját belátása szerint korlátozhatja a játékosok akcióban való részvételét.

Regisztrálj a Bet365-re, és használd ki az ingyenes fogadást!

Ti meccs elött mire raktok? Szerintem sok gól lesz most a meccsen, szóval sztem tolok egy 0.5 overt élőbe meg egy 2-3.5 overt majd még eldől. :) (esetleg Arsenal Win...)

tehát ha jól értelmezem, akkor ahhoz, hogy kihasználjam a 3000-es bónuszt, minimum 6000 forintot kell feltöltenem és 3000 huf meccs előtt 3000 meccs közben, amit esetlegesen visszakapok, vagy elég 3000 feltöltés és megkapom a 3000es ingyenes fogadást?

6 ezer kell, ha vesztes a live fogadasod azt visszakapod.

gondoltam megrakom most az over 2.5 golt....3000 ft-al.

es a meccs kezdetekor ELO-ben az under 2.5golt ....ugyancsak 3000-el

ha over lesz jott 5 160 ft+ 3000 ft (amit visszakapok)
ha under lesz jon 0 ft+6000 ft

ez ilyen egyszeru vagy valamit elszamoltam? :D


Idézetet írta: palcsongi Dátum december 23, 2013, 16:38:17
gondoltam megrakom most az over 2.5 golt....3000 ft-al.

es a meccs kezdetekor ELO-ben az under 2.5golt ....ugyancsak 3000-el

ha over lesz jott 5 160 ft+ 3000 ft (amit visszakapok)
ha under lesz jon 0 ft+6000 ft

ez ilyen egyszeru vagy valamit elszamoltam? :D

Ez ilyen egyszerű lenne, azaz +2160 ft vagy 0 (ami nem tűnik a bónusz felhasználásának legjobb módjának) csak hogy a bet365 nem szereti ha ellentétes fogadásokat raksz ilyen esetben.

IdézetEz ilyen egyszerű lenne, azaz +2160 ft vagy 0 (ami nem tűnik a bónusz felhasználásának legjobb módjának) csak hogy a bet365 nem szereti ha ellentétes fogadásokat raksz ilyen esetben

inkabb jobb nem kockaztatni?

nem szoktam az ilyen bonuszokat kihasznalni, azert kerdezem mi a velemenyetek :)

#158 december 23, 2013, 17:19:15, McCart
Az összes ilyen bónuszt úgy használtam ki eddig is, hogy végeredménytől függetlenül nyerjek vele, nem tették szóvá soha.
Jelen esetben egy 1700/1500 körüli win-win szituációt tervezek.

"Bármely olyan esetben, ahol (...) a felhasználó (...) olyan fogadások sorozatát tette meg, amely (...) a felhasználó garantált hasznához vezet, függetlenül a végeredménytől és az egyedüli vagy csoportos végrehajtástól, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a vonatkozó bónuszalapot visszaigényelje vagy saját belátása szerint a fogadásokat a helyes nyereményszorzókkal rendezze, az ingyenes fogadásokat törölje vagy bármely befizetett bónusz által támogatott fogadást érvénytelenítsen."

A feltételekben lévő fenti mondat tükrében én nem kockáztatnék. Ha sokszor csinálod ezt meg, akár örökre ki is zárhatnak a bónuszokból.

Olvastam én is, de a kutyát nem érdekli a tapasztalatok alapján.

Idézetet írta: Irtis Dátum december 23, 2013, 17:24:49
"Bármely olyan esetben, ahol (...) a felhasználó (...) olyan fogadások sorozatát tette meg, amely (...) a felhasználó garantált hasznához vezet, függetlenül a végeredménytől és az egyedüli vagy csoportos végrehajtástól, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a vonatkozó bónuszalapot visszaigényelje vagy saját belátása szerint a fogadásokat a helyes nyereményszorzókkal rendezze, az ingyenes fogadásokat törölje vagy bármely befizetett bónusz által támogatott fogadást érvénytelenítsen."

A feltételekben lévő fenti mondat tükrében én nem kockáztatnék. Ha sokszor csinálod ezt meg, akár örökre ki is zárhatnak a bónuszokból.

Mint ahogy velem is tették. Már nem emlékszem pontosan az esetre, de tudom egyszer volt már egy ilyen eset és probléma volt belőle.

Vissza kaptátok már a tétet a bet365-től? (Arsenal-Chelsea) Vagy titeket nem érint mert nyertetek a tippel  ;D
Nem hiszem el, hogy nem bunda! Véletlenül mindig ilyenkor születik valami lehetetlen eredmény, hogy mindenki bukóban legyen akcióstól!

Nekem még a tét sem jött vissza.
Vagy elkúrtam valamit?! :redchug:

Még nekem sem jött vissza, nem tudom mi van máskor szinte egyből visszaadják ha nem jön.

Idézetet írta: hoyaco Dátum december 23, 2013, 23:41:47
Vissza kaptátok már a tétet a bet365-től? (Arsenal-Chelsea) Vagy titeket nem érint mert nyertetek a tippel  ;D
Nem hiszem el, hogy nem bunda! Véletlenül mindig ilyenkor születik valami lehetetlen eredmény, hogy mindenki bukóban legyen akcióstól!


Azért megnézném azt az eredményt, amivel bukóban lennék egy ilyen meccsen... hehehe

Idézetet írta: palcsongi Dátum december 23, 2013, 16:46:18
inkabb jobb nem kockaztatni?

nem szoktam az ilyen bonuszokat kihasznalni, azert kerdezem mi a velemenyetek :)
Idézetet írta: McCart Dátum december 23, 2013, 17:14:27
Az összes ilyen bónuszt úgy használtam ki eddig is, hogy végeredménytől függetlenül nyerjek vele, nem tették szóvá soha.
Jelen esetben egy 1700/1500 körüli win-win szituációt tervezek.

Nem egyszerűbb, hogy akkor már egy másik irodánál fedezed le a fogadásodat/fogadásaidat?
Igaz, ehhez több pénz kell, de semmiképpen sem látható a turpisság a bet365 számára, illetve az 1500/1700 ft-ból lehet bőven 2000 ft feletti haszon is, mert jobb szorzópárokat találhatsz.