Magyar Foci Fogadások 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Magyar Kupa: Ki lesz a végső győztes?

Ferencváros
0 (0%)
Újpest
1 (100%)

Összes szavazó: 1

Szavazás lezárva: május 07, 2016, 07:38:34


Idézetet írta: Várda64 Dátum május 01, 2016, 09:16:20
A versenykiírással tisztában van valaki??

Ezt csak azért kérdezem mert a másodosztályban új helyzet állt elő!!
Nem kis büszkeségemre KISVÁRDA áll jelenleg feljutó helyen, de azt bizton állíthatom, hogy az idén még(!) nem vállaljuk az elő osztályt, mivel licenszünk sincs rá és jelenleg a feltételek sem adottak.
A hátralévő mérkőzéseket tekintve, bár van még két nehéznek ígérkező idegenbeli meccsünk, de nem lehetetlen küldetés ennek a pozíciónak a megtartása, tehát simán végezhetünk a második helyen.

Na ilyenkor a kiesés-feljutás hogy van??
http://24.hu/sport/2016/05/02/kiesett-megis-bent-maradhat-orban-csapata-az-nb-i-ben/

Magyar Kupa - döntő




Május 07., szombat:

2016.05.07 20:30   Ferencvárosi TC - Újpest Budapest   1.62   3.58   4.74

Helyszín: Budapest, Groupama Aréna

Játékvezető: Iványi Zoltán


Tippek, vélemények?

#183 május 15, 2016, 20:25:47, Várda64
Nem szeretnék senkit sem félrevezetni a mai NB II-es rangadóval kapcsolatban, de szerintem valamit csúnyán benéztek a fogadóirodák.

Mindenekelőtt szeretném leszögezni, hogy ízig-vérig Kisvárda szurkoló vagyok és időjárástól függően valószínűleg a mai mérkőzésre is elkísérem a csapatot, így természetesen nem tudok pártatlan lenni a csapattal kapcsolatban. Viszont ez nem zárja ki hogy reálisan lássam a helyzetet.

A realitás az, hogy szerintem ajándékba kaptunk egy nagyon magas oddsot (bet 365 2.25) 1X-re az internetes fogadóirodáktól. Egy "szotyira", "tökmagra" valóval mindenkinek merem ajánlani a tippet.

Jó csapatunk van ez elvitathatatlan, de a hazaiak is komoly játékerőt képviselnek a másodosztályban és hazai pályán nálam esélyesebbek Kisvárdától. Az X-et is bravúr eredménynek tartanám ezen a mérkőzésen. A Balmaz-Kamilla az őszi meccsen is fingatott bennünket rendesen és ha nincs a kettős emberelőny, akkor közel sem lett volna K.O. a vége. Én úgy gondolom a visszavágás reménye is motiválja majd őket, tehát jó lehet az az általam javasolt 1X.


Mezőkövesd - Dunaújváros HT/FT 1/1
-1.5 HC bet365

NB2 utolsó forduló. Szerintem a Mezőkövesd ezt már nem hibázza el, nyerni kell nekik ma a feljutáshoz mert ha nem nyernek és közben a ZTE otthon igen az Ajka ellen ( ami szinte biztos, az Ajka gyenge, múlt héten láttam őket és már ki is esetek, zéró tét nekik ma ), akkor elbukhat az utolsó pillanatban.
Ha a Pinyő faktort beszámítom ami kétség kívül gyengíti a tippet akkor is azt mondom, klasszis különbség van a két csapat között. A Dunaújváros tudjuk U19-es fiatalokkal játszotta végig a szezont, már kiestek ami persze nem meglepetés ilyen körülmények között, volt pár meccsük ahol tartották magukat, de a végére már összeestek. Igazából ha bentmaradnak akkor sem tudtak volna jövőre indulni az NB2-ben, licenszet sem kaptak volna.
A Soroksártól 7-et, a Budaörstől 5-öt, a Kisvárdától 4-et kapott a Dunaújváros utóbbi időben. Mezőkövesden amolyan népünnepélyt szerveztek a meccs köré ahogy olvastam, koncertek stb. Nehezen képzelem el, hogy ne hozzák le ezt a meccset simán, nagyon csúnya lenne. Persze benne van a görcs a tét miatt, meg az is hogy vezetnek 1-0-ra és ráülnek az eredményre, de én a Dunaújváros helyzete, játékoskerete miatt azt mondom itt ki fog jönni a különbség és sokkal valószínűbb egy 3-4 gólos győzelem mint egy szenvedős 1-0, tét ide vagy oda.
HT/FT 1/1-et és -1.5 Hc-t tettem, mindkettő olyan 1.60 körül van.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum június 05, 2016, 09:29:28
Mezőkövesd - Dunaújváros HT/FT 1/1
-1.5 HC bet365

NB2 utolsó forduló. Szerintem a Mezőkövesd ezt már nem hibázza el, nyerni kell nekik ma a feljutáshoz mert ha nem nyernek és közben a ZTE otthon igen az Ajka ellen ( ami szinte biztos, az Ajka gyenge, múlt héten láttam őket és már ki is esetek, zéró tét nekik ma ), akkor elbukhat az utolsó pillanatban.
Ha a Pinyő faktort beszámítom ami kétség kívül gyengíti a tippet akkor is azt mondom, klasszis különbség van a két csapat között. A Dunaújváros tudjuk U19-es fiatalokkal játszotta végig a szezont, már kiestek ami persze nem meglepetés ilyen körülmények között, volt pár meccsük ahol tartották magukat, de a végére már összeestek. Igazából ha bentmaradnak akkor sem tudtak volna jövőre indulni az NB2-ben, licenszet sem kaptak volna.
A Soroksártól 7-et, a Budaörstől 5-öt, a Kisvárdától 4-et kapott a Dunaújváros utóbbi időben. Mezőkövesden amolyan népünnepélyt szerveztek a meccs köré ahogy olvastam, koncertek stb. Nehezen képzelem el, hogy ne hozzák le ezt a meccset simán, nagyon csúnya lenne. Persze benne van a görcs a tét miatt, meg az is hogy vezetnek 1-0-ra és ráülnek az eredményre, de én a Dunaújváros helyzete, játékoskerete miatt azt mondom itt ki fog jönni a különbség és sokkal valószínűbb egy 3-4 gólos győzelem mint egy szenvedős 1-0, tét ide vagy oda.
HT/FT 1/1-et és -1.5 Hc-t tettem, mindkettő olyan 1.60 körül van.

Mezőkövesd - Dunaújváros HT/FT 1/1
-1.5 HC bet365


Jött, elég simán. 4-0