Sportfogadas.org - Interjúk

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sportfogadas.org - Interjúk

Van aki olvasta, van aki nem (annak itt az esély), TiB érdekes interjúkat készített eddig is egy pár fórumtaggal, most pedig ennek egy külön figyelmet fordítunk.

A legújabb részlegünk a főoldalon az "Interjúk", s TiB elmondása szerint:
"Ha sikerül a tervet tartani, két hetente jön majd egy-egy cikk, és ha minden jól alakul, nem csak fórumtagokkal készült írásokat fogtok látni, de ez még a jövő zenéje!"

Kezdetben egy kicsit nosztalgiázunk az eddigi interjúkkal:
Sportfogadás Interjúk - Bevezető
...egyeseknek nosztalgiázás, másoknak újdonság, mi pedig mindenkinek ajánljuk... :beerchug:

Ebben a témában lehet beszélgetni, nosztalgiázni, sőt ötleteket adni, hogy kivel szeretnétek a későbbiekben interjút!

Zárásként idézném TiB-et: "Nem ígérek teljes komolyságot...mindenesetre, olvasásra fel!"  :beerchug:

Na ez jól hangzik! Én szívesen olvasnék interjúkat azoktól akik már anno meglettek interjúvolva és kíváncsi vagyok azóta hova jutottak stb Ha TiB csinálja az tuti ütős lesz! :beerchug:

A főoldalon lévő cikkben a "Titti7 és Cesc18 - Interjú (2):"-nél nem én vagyok hanem a szimpla "Cesc". :)

Idézetet írta: Cesc18 Dátum július 05, 2013, 11:42:31
Na ez jól hangzik! Én szívesen olvasnék interjúkat azoktól akik már anno meglettek interjúvolva és kíváncsi vagyok azóta hova jutottak stb Ha TiB csinálja az tuti ütős lesz! :beerchug:

A főoldalon lévő cikkben a "Titti7 és Cesc18 - Interjú (2):"-nél nem én vagyok hanem a szimpla "Cesc". :)

Bocs, javítom.  :beerchug:

Én is azt mondom, hogy TiB ehhez nagyon ért.  ;)

Nagyszerű kezdeményezés!  :beerchug:

Én személy szerint mindig nagy érdeklődéssel olvastam a TiB által készített interjúkat. Örömmel látom, hogy újra életre kel a dolog.  ;)

Idézetet írta: TiB Dátum július 23, 2013, 12:21:32
Nem kapott túl nagy promót a dolog, de szerintem mindenképp érdemes elolvasni, még Köteles szerződéshosszabbításánál is érdekesebb ;D

==> Latzka-interjú <==

Még szuszogni sem hagysz... ;D

Tehát hölgyeim és uraim felkerült a legújabb interjú Latzkával!

Köszönjük TiB:beerchug:

Idézetet írta: TiB Dátum július 23, 2013, 12:21:32
Nem kapott túl nagy promót a dolog, de szerintem mindenképp érdemes elolvasni, még Köteles szerződéshosszabbításánál is érdekesebb ;D

==> Latzka-interjú <==
Nagyon jó lett Srácok! GRATULÁLOK!  :beerchug:

Latzka!
Arra a bizonyos mérkőzésre nagy szeretettel várlak, a vendégem vagy!  ;) :beerchug:

Lesz a közeljövőben folytatás? Szerintem sokan örülnénk neki! :ok:

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 17, 2013, 13:24:53
Lesz a közeljövőben folytatás? Szerintem sokan örülnénk neki! :ok:

Persze, rövid időn belül jön a folytatás... :ok:

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 17, 2013, 13:45:04
Szerintem egy fasza kis interjú van a tarsolyban. Annyit elárulok, hogy fogadni mernék, hogy tetszeni fog nektek! De arra is fogadok, hogy nem...khm... :)

Rejtvény! ;D

Jó választás! :ok:


És íme a legújabb interjú:

Interjú - Knapp

Íme a bevezető TiB tollából:

Szűk, két szavas válaszok, rövid terjedelem! Ezt nem fogjátok megkapni a Knapp-interjútól, de nem is akarom húzni az időt, hozzatok két napi hideg élelmet, és küldjétek el shoppingolni az asszonyt, mert rengeteg olvasnivalótok lesz. Még végig scrollozni is percekbe telik...ettől függetlenül megéri elolvasni, remek meglátások, és nem utolsó sorban humor is jellemzi az egészet! Olvasásra fel!

Köszönjük a kérdezőnek, meg a felelőnek is egyaránt! Kellemes olvasást!  :beerchug:

Eddig meggyőződésem volt, hogy Karin Knapp tiszteletére vetted fel ez a nevet, egy neki köszönhetően nyert nagyobb összeg hatására. :) Mostmár ez ügyben tiszta a kép, már ezért érdemes volt elolvasni az interjút. :)

Érdekes párbeszéd, ezúttal kevesebb szerepet kapott a humor, de annál több hasznos olvasnivaló tartalmaz a sportfogadói világról Knapp szemszögéből. Ajánlom mindenkinek. :ok:


Idézetet írta: rosco Dátum szeptember 19, 2013, 12:57:18
Eddig meggyőződésem volt, hogy Karin Knapp tiszteletére vetted fel ez a nevet, egy neki köszönhetően nyert nagyobb összeg hatására. :) Mostmár ez ügyben tiszta a kép, már ezért érdemes volt elolvasni az interjút. :)

Érdekes párbeszéd, ezúttal kevesebb szerepet kapott a humor, de annál több hasznos olvasnivaló tartalmaz a sportfogadói világról Knapp szemszögéből. Ajánlom mindenkinek. :ok:

Becsület én is Karin Knapp-ra gondoltam, még volt is, hogy utaltam rá, de nem jött be a gondolatmenet... :D

Karin Knapp.. :DDDDDD

leestem a székemből..  :2funny: