Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

Zolejman és 4 vendég van a témában


Eddig én is csak kártyát használta, oda-vissza.
Próbából a héten csináltam Neteller számlát feltöltöttem paysafecard-al , befizettem Betfair-re, onnantól megjelent a Neteller is a kifizetési opciók között. Eddig csak a kártya és a bank transfer volt nekem mint opció.
Most , hogy olvastalak indítottam egy netelleres kifizetést és minden gond nélkül elindította, nem tudom neked miért kéri először a kártyás kifizetést, nekem ilyen nem volt.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 14, 2023, 15:46:43A kérdés egyszerű, és fel is akartam vetni, hogy kérdezzetek rá.
Ha korábban bankkártyával fiettél be, ami most blokkolva van, akkor hogy lehet kifizetést kérni bankszámlára?
( a neteller - skrill megoldás azért nem jó, mert hiába fizetsz be onnan, akkor is előbb azt várják el, hogy bankkártyára fizess ki legalább annyi összeget, amit onnan befizettél)

Köszi, ezt továbbítjuk.  ;)

Egyébként te próbáltad a leírtakat?

Egy kicsit pontosítva Netellerre is csak a befizetés összegéig enged kifizetni de ez így volt a bankkártyával is
tehát ha pozitívban vagy akkor marad a bank transfer igaz azt még nem teszteltem elseje óta.

Idézetet írta: teszta75 Dátum július 14, 2023, 21:08:30Egy kicsit pontosítva ...
tehát ha pozitívban vagy akkor marad a bank transfer igaz azt még nem teszteltem elseje óta.

A bank transfer melyik bankba ?
Ha ez a 3 van és még egyiket sem regisztráltuk ?
 
Neteller
Wise
Otp

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 01, 2023, 18:44:05A bank transfer melyik bankba ?
Ha ez a 3 van és még egyiket sem regisztráltuk ?
 
Neteller
Wise
Otp
Bocsi de ezt nem értem. (bár szerintem az első kettő nem bankszámla)
Én nyílván oda utaltatom ahol a bankszámlám van (OTP), de nem kell regisztrálni csak megadni az adatokat kifizetéskor.
Bankszámlaszám (IBAN), stb.
Viszont ha félreértettem valamit akkor bocs.

Idézetet írta: teszta75 Dátum augusztus 01, 2023, 21:11:02... de nem kell regisztrálni csak megadni az adatokat kifizetéskor.
Bankszámlaszám (IBAN), stb.


Erre voltam kíváncsi, már csak annyi, hogy ebben az új rendszerben (nem engednek ki/be fizetni kártyával)
fog ez így működni továbbra is.

Mondjuk ilyet most hallottam először, hogy a sok nyereményt nem fizetik ki Netellerre.

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 01, 2023, 22:07:22Erre voltam kíváncsi, már csak annyi, hogy ebben az új rendszerben (nem engednek ki/be fizetni kártyával)
fog ez így működni továbbra is.

Mondjuk ilyet most hallottam először, hogy a sok nyereményt nem fizetik ki Netellerre.

Amíg nem jár le a regisztrált bankártya addig nem fog  engedni többet a netelerre se, mivel a kártyás befizut kellene először kinullázni de az ugye már nem megy.
Ha lejár ez a kártyám amivel utoljára befizettem még én sem tudom mi lesz, azaz lehet e befizetésen túl is netelerre vagy marad a hagyományos bankszámlára utalás.
Majd 2025-ben megtudom :)

Betfair-re regisztráláskor lehet beírni promokódot, ezek mit jelentenek?
Bónuszkód: ZSBAKS
Bónuszkód: EXC520

Melyiket érdemes? Ezek régi kódok, vagy ma is élnek?

A regisztrációs oldalon ma ezt ajánlja: EXCN10

Regisztráltam Betfair-re, euró számlát választottam,
Wise kártyáról az eurós befizetés egyszerű és gyors volt.

Betfairen a tőzsdei fogadásokról, egyszerűen és érthetően valaki tudna segiteni?

Mondjuk a döntetlenek érdekelne először .

Bologna - Cesena
tettem 1 E döntetlen mellett
és 1 E döntetlen ellen

akkor most mikor nyerek ?

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 11, 2023, 21:08:32Betfairen a tőzsdei fogadásokról, egyszerűen és érthetően valaki tudna segiteni?

Mondjuk a döntetlenek érdekelne először .

https://www.sportfogadas.org/iroda/betfair#toc_1gsmibj175g

a tőzsdei rész applikációját szerettem  volna telepiteni a mobilra, de azt irja:

betfair-wrapper-exchange.apk
sajna az ön országában nem használható ez az applikáció.

 Mobilon más sem tudja használni ?

Idézetet írta: csucsu Dátum augusztus 12, 2023, 00:27:20a tőzsdei rész applikációját szerettem  volna telepiteni a mobilra, de azt irja:

betfair-wrapper-exchange.apk
sajna az ön országában nem használható ez az applikáció.

 Mobilon más sem tudja használni ?

Olvastad az erre vonatkozó részt a cikkben?
https://www.sportfogadas.org/iroda/betfair#toc_1gsmibj175c

#3494 augusztus 12, 2023, 11:32:36, csucsu Ok: kép
Idézetet írta: Admin Dátum augusztus 12, 2023, 09:50:10Olvastad az erre vonatkozó részt a cikkben?
https://www.sportfogadas.org/iroda/betfair#toc_1gsmibj175c

a telepítés meg van, csak az app megnyitásakor írja ki, hogy "not available ..."

https://kepkuldes.com/image/DKc4OF