Liverpudli napló

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Volt egy korábbi naplóm, de már archívba került, mert év eleje óta hanyagoltam a fogadást. Most feltöltekezve, meg megújult koncepcióval újra kezdem.

Bank: 7.094 Ft

pénteki fogadások:

1. Union Berlin-Fürth - mindkét csapat szerez gólt

tét: 272 Ft, odds: 1,66

2. AB Copenhagen - HB Koge - 2,5 gól alatt

tét: 175 Ft, odds 2,05


Köszi, de ha lehet kérni, inkáb töröljük az előzőt (Jagger fogadásai), mert ez egy teljesen új lenne, az előzőbe nagyon ad-hoc írogattam.

pénteki eredmények:

1. Union Berlin-Fürth - mindkét csapat szerez gólt - eredmény 2-4

tét: 272 Ft, odds: 1,66 - profit: 181 Ft

2. AB Copenhagen - HB Koge - 2,5 gól alatt - eredmény: 2-1 (90. percben jött a harmadik....)

tét: 175 Ft, odds 2,05 - veszteség: 175 Ft

Holnapi fogadás (már korábban megtettem):

Grodig-Wacker Innsbruck - minkét csapat szerez gólt

tét: 315 Ft - odds: 1,57



Ja, a mai bank így 7.547 Ft. (a két mait még korábban megtettem, a Fürth meccsel nőtt az egyenleg)

A holnapi Grodig-Wacker függőben, ha rendben, pluszban jön az egyenleghez.

Szombati eredmény:

Grodig-Wacker Innsbruck - mindkét csapat szerez gólt - eredmény: 3-3 (vastagon)

tét: 315 Ft - odds: 1,57 - profit: 180 Ft

Heti záró bank: 8.043 Ft

A hétre végeztem a tervvel. A kalkulációs tábla alapján jövő hétvégi záró bank terv 8.648 Ft, fogadásonkénti célprofit 87 Ft (heti célnövekmény / 7).

A jövő hétre korábbról van két "recovery" fogadásom, amikre összesen 6x célprofitot kell megcéloznom, így egy meccset még választhatok még bejöhet a képbe.

09.29 Silkeborg-Koge - 2,5 alatt - itt 4x célprofitom lesz (2 vesztett Koge meccs - 2,5 alatt fogadás miatt)
09. 25 Altach-First Vienna - Altach gólt lő az első 40 percben - 2x célprofit (1 vesztett meccs - Altach fogadás)



Meglettek a Dán második vonal oddsai, így meg tudtam tenni a korább írt fogadásokat (heti célprofit 87 Ft fogadási egység):

09.29 Silkeborg-Koge - 2,5 alatt - itt 4x célprofitom lesz (2 vesztett Koge meccs - 2,5 alatt fogadás miatt)

tét: 316 Ft, odds: 2,1

09. 27 Altach-First Vienna - Altach gólt lő az első 40 percben - 2x célprofit (1 vesztett meccs - Altach fogadás)

sajnos ilyen kategória most nincs (a recovery lehetősége miatt inkább a standard típusoknál maradok), így a következő lett helyette

Altach - csapat összesített gólok 2,5 felett

tét: 145 Ft, odds: 2,2

Ezzel a heti 7x célprofitból 6 megvan, így már csak egy meccset választottam, csak még nincs rá odds:

Dinamo Moskva-Krylya Sovietov - mindkét csapat lő gólt (Dinamo eddig 88 % az összes meccsén ebben a fogadástípusban, Krylya az idegenbeli meccsein 75 %)

Ha lesz odds, 87 FT-os célprofittal teszem meg.