TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában


Revolut kártyával próbált valaki befizetni mostanság?

Nálatok működik ma ez az adventi bónusz? Nálam nem..

Idézetet írta: Jelenvagyok Dátum december 13, 2023, 05:52:30Nálatok működik ma ez az adventi bónusz? Nálam nem..
Nálam sem
A Vegas.hu meg be se tölt

Nagyon szomorú vagyok amiatt, hogy bár megújult ez a csodálatos iroda, a legszebb e Föld kerekén, de valahogy mintha kihaltak volna róla a színes virágok. Már nem kedveskednek nekem befizetés utáni ingyen forintokkal, nem látok sehol egy jó kis promót. Megvezettek. Búslakodom. Nem látom a kiutat.  :'(

.....nekem adventi bónusz sem jár...

régebben azért csepegtettek befizetési bónuszokat...

Nektek megjelenik ma az adventi bónusz? Nálam ma nem is látható így nem tudom igényelni sem... :bash:

Az adventi bonusznak milyen felfelé van mi kell hogy megkapd? Befizetés vagy forgalom függő?

Több user tapasztalata alapján, kiszámíthatatlan, hogy ki mikor kap bónuszt, nincs közvetlen összefüggésben a befizetések / bukások mennyiségével.

Idézetet írta: Zzz Dátum december 13, 2023, 09:24:37Nektek megjelenik ma az adventi bónusz? Nálam ma nem is látható így nem tudom igényelni sem... :bash:
Na közben már megjelent a bónusz szekcióban. Felébredtek a barmok.

#1989 december 14, 2023, 11:02:36, Admin
Tippmixpro cash out vagy azonnali kifizetés

Bemutatjuk hogyan működik a Tippmixpro cash out funkciója.

Mindeközben leírhatjátok véleményeiteket is róla. Ti szoktátok használni?

Tippmixpro fogadáskészítő

Bemutatjuk hogyan működik a Tippmixpro fogadáskészítő.

Hasznosnak találjátok a fogadáskészítőt? Osszátok meg velünk véleményeiteket.

#1991 december 14, 2023, 13:20:11, osejiki5
október végén utaltam ki egy minimál összeget ami azóta se jött meg az otp számlára, nem semmi
teljesen el is felejtettem már (az email értesítőt küldték ki pár napja miszerint: "kifizetési igényed utalását sikeresen teljesítettük az általad megadott bankszámlaszámra", de a pénz még sehol), bizalomgerjesztő.
sztem 1-2 munkanapnál többet sose vártam

Idézetet írta: Admin Dátum december 14, 2023, 10:59:47Tippmixpro cash out vagy azonnali kifizetés

Bemutatjuk hogyan működik a Tippmixpro cash out funkciója.

Mindeközben leírhatjátok véleményeiteket is róla. Ti szoktátok használni?
Erre én is kíváncsi lennék , hogy a bethez hasonlóan szinte állandóan elérhető-e, vagy csak akkor amikor az a fogadás amit megtettem .

Az idei fejleményeket is figyelembe véve frissítettük az új Tippmixpro útmutatóját, melyben részletesen beszámolunk a regisztráció menetéről, a befizetésről valamint a kifizetés menetéről, és persze górcső alá vettük az új dolgokat is, legyen szó cash out-ról, fogadáskészítőről, vagy Tippmixpro szuper odds-ról.

Ha van tapasztalatod a magyar fogadóirodánál, akkor megkérünk, hogy fejtsd ki véleményed a szolgáltatásaikról a Tippmixpro értékelés oldalunkat kitöltve. Akár szöveges megjegyzést is tehetsz.

Van itt klasszikus ertelemben vett kyc?  Vagy a megadott okmany azonosito ezt fullra helyettesiti?