Bundesliga 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Novothny Soma

Megérdemli, hogy most a figyelem az övé legyen. Az első 10 fordulóban 2x állt be csereként összesen 9 percre, többször még a kispadhoz sem fért oda. Ezt a két korábbi cserelehetőségét is az edzésmunkájáért kapta, de már várható volt, hogy előbb-utóbb több is fog neki jutni. Ma 26 percet kapott, aminek gól és kiharcolt büntető lett az eredménye :ok: (csapattársa kihagyta)

A lényeg itt a végig pozitív hozzáállása a mellőzése alatt is; nem azt nyomta, hogy nem bírja az edzője vagy egyéb kifogást. Összeszorítja a fogát és harcol, ennek akapnak kellene lennie, de nálunk nem mindig az :)

Szép volt Soma! :ok:

Csapattársa? Szépen fogalmaztál. Hogy lehetett a kapust odaengedni a rúgáshoz? Ilyen amatőrséget az edzőtől. Én jobban rúgtam volna azt a büntetőt. Soma kiharcolja, ez meg felrúgja az űrbe. >:(

Feldobta a youtube; persze ne hypeoljuk, de azért ezt jó megnézni :ok:

https://www.youtube.com/watch?v=_ixt3K4EfPs



Amikor vereséget szenvednek, akkor nem Szoboszlaiék, nem Gulácsiék, nem Orbánék, hanem Leipzig :-X

Komoly bajban lehetnek Orbánék?

Sorra esnek ki a Leipzig játékosai a hétvégi mérkőzésre készülő keretből.  Olvasd tovább



Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: november 30., 10:00CET


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: november 30., 10:00CET

Stílusos lenne, ha Lewa gurítana egy hármast a Dortmund ellen. Ha már nincs Aranylabda, attól még megmutathatná, hogy ki érdemelte volna meg.

Ismét.

"The German government and the DFL have announced that Bundesliga matches will be limited to a maximum of 15,000 fans because of new COVID-19 restrictions in Germany."


Borussia Dortmund - Bayern München   (szombat, december 4., 18:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten     

Erling Braut Haaland szerzi az elsõ gólt  5.50 

Kingsley Coman gólt szerez    3.75 

Marco Reus gólt szerez  3.50

Robert Lewandowski szerzi az első gólt    4.50

Thomas Müller gólt szerez & asszisztot ad     9.00

Robert Lewandowski gólt szerez     1.80

Erling Braut Haaland gólt szerez     2.20

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón


Megnéztem tegnap a Barca meccsét, aztán a Bayern-t, és végig arra gondoltam, hogy ha a Bayern nem áll fel valami nagyon butított kezdővel, megint kegyetlenül megrakja a Barcát még zárt kapuval is. Azt hittem, a Xavi-faktor legalább rövid távon fog működni, de úgy sem működik. Csak azé' nem merem pre a Bayern gólokra tenni, mert félek, hogy egy gyengébb kezdővel állnak ki