Tippjáték Infó (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az esti EURO 2012 meccsekre lehet majd tippelni a tippjátékban?

Idézetet írta: zgergo Dátum szeptember 03, 2010, 13:54:54
Az esti EURO 2012 meccsekre lehet majd tippelni a tippjátékban?

Lehet rá tippelni, csak a csapatok neveit kézzel írjátok be.

Nekem nem sikerül beirni a tippet(Euro 2012), a Nemzetközi Friendly-nél próbálom beírni, úgy ahogy látom a friss tippeknél, de nem küldi el, hibát jelez, azt kéri, hogy válasszak a listából. Ha van ittt vki, aki tudja az algoritmust, kérem segítsen.!!!

Idézetet írta: Winger Dátum szeptember 03, 2010, 17:05:32
Nekem nem sikerül beirni a tippet(Euro 2012), a Nemzetközi Friendly-nél próbálom beírni, úgy ahogy látom a friss tippeknél, de nem küldi el, hibát jelez, azt kéri, hogy válasszak a listából. Ha van ittt vki, aki tudja az algoritmust, kérem segítsen.!!!
Megtaláltam a megoldást!!! ;), A beirási sorrenden kell változtatni és akkor sikerül! ; :cya:

Remélhetőleg ma vagy holnap bekerül a listába is, csak küldjék meg az adatokat.

Idézetet írta: Winger Dátum szeptember 03, 2010, 17:15:04
Megtaláltam a megoldást!!! ;), A beirási sorrenden kell változtatni és akkor sikerül! ; :cya:

Jó neked, az enyémet sehogy nem akarja elfogadni...  :-\

Már nem kell kinlódni, felkerültek az adatok. Nemzetközi EURO Qualifiers néven keressétek a listában!

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 03, 2010, 17:58:42
Már nem kell kinlódni, felkerültek az adatok. Nemzetközi EURO Qualifiers néven keressétek a listában!

Örök hála!!  :great:

Kezdő Tippjátékosok - Figyelem!

Szeretnék megnyugtatni minden egyes kezdő játékost, hogy annak ellenére, hogy a Tobet kivonult a magyar piacról, s lehetséges, hogy a szeptemberi nyereményeket már nem ők állják, az e hónapi nyertesek nem maradnak nyeremények nélkül.
Jelenleg várjuk a válaszukat a nyereményekkel kapcsolatban, s amint megvan a válasz közöljük döntésünket.

Lehetséges, hogy a nyeremények kisebbek lesznek, viszont jobb Moneybookerson pénzt kapni, mint Tobetes bónuszként (egyiket szabadon használhatod, másikat meg meg kell forgatnod).

Elnézést kérünk a kellemetlenségekért, de sajnos ez az eset minket is váratlanul érintett.

A nevek mellett feltüntetett havi pontszámhoz nincs kérdésem, de az összesített pontszámoknak mi szerepe van? Év végén esetleg valami nyereményben részesülnek az évben összesítettként legjobban szereplők? Ha addig nem viszi el valaki az SfTotó Jackpotot, azt osztjátok szét a legjobbak között? Ugye jól gondolom Milán, Vmlinuz?  ;D
Nah csak viccelek, gondolom csak tájékozódás miatt.
Azért várom a megtisztelő, mindent tisztázó válaszokat!  ;)

Erre baromi egyszerű a válasz: aki a legtöbb ponttal rendelkezik az nekünk kell fizessen egy láda cseh sört.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 28, 2010, 15:09:10
Erre baromi egyszerű a válasz: aki a legtöbb ponttal rendelkezik az nekünk kell fizessen egy láda cseh sört.  ;)

Ez a veszély engem nem fenyeget  ;D


Hamár a TOBET kivonul a Tippjáték szponzorálásából remélem Októberi hónaptól kezdve UNIBET mellett a szorzókat is más irodátol lehet venni a jó kis TOBET ellenében !?

Igen, ezt én is szerettem volna kérdezni. Ebben a hónapban még lehet venni a Tobettől a szorzókat? A későbbiekben meg tényleg kellene még egy iroda, hogy azért lehessen válogatni majd, egy bet365 -ös lehetőségnek szerintem sokan örülnének :)