Tippjáték+

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


november 11, 2011, 09:50:40, Milan
Tippjáték+


Szeptembertől elindítunk egy extra tippjátékot, melynek nem lesz rendszeressége, viszont fontosabb események (EB selejtezők, VB selejtezők stb.) alkalmával megrendezzük.

A játékban bárki szerepelhet ha tagja a Sportfogadas.org közösségnek.

A nyeremények változóak! Minden egyes alkalommal meghirdetjük, hogy mennyi is a nyeremény.


A játék menete:

Adott 3 mérkőzés, s mind a három mérkőzésre lehet tippelni (bármilyen fogadási típust lehet használni).

Minden egyes játéknak külön téma lesz nyitva a "Tippjáték+" kategóriában, s a tippeket oda lehet írni.


Minta tippsor:

Mérkőzés 1: Magyarország - Svédország
Tipp: Magyarország nyer
Odds: 4.50

Mérkőzés 2: Izrael - Görögország
Tipp: Izrael vagy döntetlen
Odds: 1.30

Mérkőzés 3: Finnország - Moldova
Tipp: Finnország nyer 1-0-ra
Odds: 6.00



Pontozás:

Helyes tipp oddsa (1.Mérkőzés) x Helyes tipp oddsa (2.Mérkőzés) x Helyes tipp oddsa (3.Mérkőzés)

Ahhoz, hogy valaki nyerjen mind a három mérkőzésre leadott tipp helyes kell, hogy legyen!

Abban az esetben, ha senkinek sincs telitalálata, akkor második lépésben azon tippsorokat vesszük figyelembe, ahol két nyertes tipp van, s így tovább.

Az nyer, akinek nagyobb a pontszáma! Egyenlő pontszám esetén a nyereményt elosztjuk.


Részvételi feltételek:

- a Tippjáték+ ban bárki részt vehet ha regisztrálva van a Fórumon
- csak a megadott három mérkőzésre lehet tippelni (fontos, hogy mind a három mérkőzésre legyen tipp leadva)
- a pontozás a fent említett metódus alapján történik (lásd fent a "Pontozás" részt)
- az oddsokat, illetve a fogadási típusokat csak a Bet365 fogadóirodától lehet választani
- a tippsort egyetlen egy hozzászólásban lehet megadni (nem lehetséges külön-külön írogatni a tippeket)
- tippsort nem lehetséges kicserélni
- tippsort tilos módosítani!
- az oddsok, illetve a fogadási típusok valósak kell legyenek
- egy fórumtag egy adott játékban csak egy tippsorral szerepelhet
- egy személy nem szerepelhet több felhasználóval (követjük az IP-ket, s a csalókat végleg kizárjuk a játékból)
- törölt mérkőzés esetén az adott mérkőzést nem vesszük figyelembe
- azonos pontszám esetén a nyereményt elosztjuk a nyertesek közt

Ha bármilyen kérdésetek van, akkor azt ebben a témában tehetitek fel!

Sok sikert kívánunk mindenkinek!  :beerchug:


Sziasztok! Ezt a10 eurót egyetlen egy játékos kapja, akinek a legnagyobb az összorzó?

Nem tudom lehet-e javítani, de a bolgár-angol meccsnél az oddsz sima vendég győzelemre szól, és nem HT/FT-re. Kicsit kapkodtam, mert nagyon későn vettem észre a játékot, 19 óra előtt 1 mp-vel ment a tippem.  ;D

Helyesen a 2. tipp:

Mérkőzés 2: Bulgária - Anglia
Anglia
Odds: 1,62

Idézetet írta: patrikk05 Dátum szeptember 02, 2011, 15:06:39
Sziasztok! Ezt a10 eurót egyetlen egy játékos kapja, akinek a legnagyobb az összorzó?

Igen, egyetlen egy.



Elérhető Szekely

    Olvasó
    *
    Hozzászólások: 18
        MSN Messenger - [email protected]
        Profil megtekintése
        Privát üzenet (Elérhető)

Re:Tippjáték+ (EB-Selejtezők)
« Válasz #39 Dátum: Szeptember 02, 2011, 15:23:46 EEST »

    Idézet

Mérkőzés 1: Magyarország - Svédország
                  Tipp: Magyarország odds: 4,33

Mérkőzés 2: Bulgária - Anglia
                  Tipp: Anglia  odds: 1,57

Mérkőzés 3: Németország - Ausztria
                  Tipp: Németország  odds: 1,14
Jelentés egy moderátornak   188.142.154.77
Life is game....game is life

Nem olvastam végig, de az első bejegyzés Titti-től:  :beerchug:

Mérkőzés 1: Magyarország - Svédország
Tipp: Magyarország vagy döntetlen
Odds: 1,83

Mérkőzés 2: Bulgária - Anglia
Tipp: Anglia -1 gól (hc)
Odds: 2,40

Mérkőzés 3: Németország - Ausztria
Tipp: Németország -2 gól (hc)
Odds: 2,05

Idézetet írta: Szekely Dátum szeptember 04, 2011, 19:58:02
én úgy néz ki:) :D

Ne haragudj, de ha jól böngésztem végig a tippeket, akkor én nyertem meg a tippjátékot.

Mérkőzés 1: Magyarország - Svédország
Tipp: Magyarország nyer
Odds: 4,33

Mérkőzés 2: Bulgária - Anglia
Tipp: csak Anglia szerez gólt
Odds: 2,2

Mérkőzés 3: Németország - Ausztria
Tipp: Németország -2,5 (hc)
Odds: 2,075

Jesszus, mi lesz még itt! Már imádom! ;D ;D

Nekem is van egy 7.50-es szorzóm, gondoltam megnézem mi újság, de az első bejegyzés rögtön le is hűtött. Nem is néztem végig.
Gratulálok Irtis!

Idézetet írta: szumos Dátum szeptember 04, 2011, 20:31:06
Nekem is van egy 7.50-es szorzóm, gondoltam megnézem mi újság, de az első bejegyzés rögtön le is hűtött. Nem is néztem végig.
Gratulálok Irtis!

Köszönöm!  :beerchug:

Figyelem változott a szabályzat!

"Pontozás:

Helyes tipp oddsa (1.Mérkőzés) x Helyes tipp oddsa (2.Mérkőzés) x Helyes tipp oddsa (3.Mérkőzés)

Ahhoz, hogy valaki nyerjen mind a három mérkőzésre leadott tipp helyes kell, hogy legyen!

Abban az esetben, ha senkinek sincs telitalálata, akkor második lépésben azon tippsorokat vesszük figyelembe, ahol két nyertes tipp van, s így tovább.

Az nyer, akinek nagyobb a pontszáma! Egyenlő pontszám esetén a nyereményt elosztjuk."

Tehát mostantól nem elég dobálózni a nagy oddsokkal, hisz a tippek helyesek kell, hogy legyenek.

Nem kötekedésből, de akkor most ennek a pontnak már nincs értelme, hiszen mindhárom mérkőzésre tippelni kell a nyereményhez:

"minimum 1 tippet kell tenni a részvételhez, s maximum hármat"