Szerencsejáték piac Magyarországon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#375 szeptember 22, 2023, 09:55:47, vmlinuz
Idézetet írta: csucsu Dátum szeptember 22, 2023, 09:23:55van egy régi laptop amin még rajta van az XP, ezen nincs semmi védelem virus ellen mert az internetre nem volt szükség.
1. szerinted kell-e virus védelem a csak Betfair használatához ?
2. melyik mypal-t töltsem le a régit vagy az újat ?

https://www.mypal-browser.org/download.html

A világ összes vírusírtóját rárakhatod egyszerre, és még akkor sem lesz biztonságos. 2023-ban NEM szabad XP-s gépet netre kiengedni. Ha mégis nagyon muszáj, akkor maximum virtuális gépen futtass XP-t. Van VMWare player, Virtualbox, Virtual PC. Ezeken belül feltételesen kiengedheted a netre, ha tudod mire figyelj és nem tárolsz a virtuális gépen semmilyen érzékeny adatot.

Szerk: kicsit megnéztem ezt a MyPal böngészőt, és nem ir nála semmi olyan tulajdonságot, ami miatt ez átmenne a blokkoláson. Valami más ok miatt megy neked, amit jó lenne valahogy kideríteni.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 22, 2023, 09:53:27A világ összes vírusírtóját rárakhatod egyszerre, és még akkor sem lesz biztonságos. 2023-ban NEM szabad XP-s gépet netre kiengedni. Ha mégis nagyon muszáj, akkor maximum virtuális gépen futtass XP-t. Van VMWare player, Virtualbox, Virtual PC. Ezeken belül feltételesen kiengedheted a netre, ha tudod mire figyelj és nem tárolsz a virtuális gépen semmilyen érzékeny adatot.

Szerk: kicsit megnéztem ezt a MyPal böngészőt, és nem ir nála semmi olyan tulajdonságot, ami miatt ez átmenne a blokkoláson. Valami más ok miatt megy neked, amit jó lenne valahogy kideríteni.

Nem lehet pl., hogy proxyn keresztül csatlakozik a netre?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 22, 2023, 09:53:27A világ összes vírusírtóját rárakhatod egyszerre, és még akkor sem lesz biztonságos. 2023-ban NEM szabad XP-s gépet netre kiengedni. Ha mégis nagyon muszáj, akkor maximum virtuális gépen futtass XP-t. Van VMWare player, Virtualbox, Virtual PC. Ezeken belül feltételesen kiengedheted a netre, ha tudod mire figyelj és nem tárolsz a virtuális gépen semmilyen érzékeny adatot.

Szerk: kicsit megnéztem ezt a MyPal böngészőt, és nem ir nála semmi olyan tulajdonságot, ami miatt ez átmenne a blokkoláson. Valami más ok miatt megy neked, amit jó lenne valahogy kideríteni.

Nálam sem működik ez az Xp-s megoldás, direkt ezért telepítettem egyet pedig.
Jó lenne látni, mi lehet az oka.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 20, 2023, 12:56:33Köszi!
Az összes általam ismert bet365 alternatívot kiiktatják.
Azt hittem csak a most felkapottat, aztán mehetünk a másikhoz, de most alapos munkát végeztek.

Megnyugtatnék mindenkit a bet365-el kapcsolatban. Mint hozzáértő online szakember a következőket látom:
Az elemzéseim alapján, egy sereg új alternatív domaint vet be a bet365, és az ip tartomány korlátozására is már bekészítette a következő címet. (a most tiltott ip tartomány helyett is már másik tartomány van!)

Szóval srácok nem kell aggódni, informatikailag elég könnyen meg tudják csinálni, hogy a magyar állam előtt járjnak jó pár lépéssel.
De ha van itt a magyar állam képviselői közül valaki aki ezt intézi, annak egyrészt üdvözlöm az anyukáját. Másrész meg 100millióért szívesen szakértek, hogyan tudják végleg lekapcsolni a site elérését. Na ez csak vicc volt, segítene akinek két anyja van.

Valahol olvastam, és maximálisan egyetértek azzal, hogy nem féreg módjára kellene kitiltani a versenytársakat, hanem felnőni legalább a szintjük 50%-áig. Akkor jutna több a tortából. Szánalmas bohockódás a tippmix, aki kicsit is ért a sportfogadáshoz, az messziről elkerüli. Nem véletlenül!

Szóval én optimista vagyok, hogy nem fogja megunni, és nem adja fel a bet365 ezt a harcot.

Idézetet írta: csucsu Dátum szeptember 22, 2023, 09:23:55van egy régi laptop amin még rajta van az XP, ezen nincs semmi védelem virus ellen mert az internetre nem volt szükség.
1. szerinted kell-e virus védelem a csak Betfair használatához ?
2. melyik mypal-t töltsem le a régit vagy az újat ?

https://www.mypal-browser.org/download.html


Hàt én egy xp-re szabott avastot raktam erre a gépre, fogalmam sincs hogyan kerüli ki a blokkolást a mypal. Gondolom, hiba a mátrixban. Én innen szedtem le a legújabb mypalt.

https://github.com/Feodor2/Mypal68/releases


Amúgy az unibet is fut rajta blokkolás nélkül, csak a bet365 nem tölt be, mert ahhoz nem elég friss ez a legújabb mypal verzió.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 22, 2023, 09:53:27A világ összes vírusírtóját rárakhatod egyszerre, és még akkor sem lesz biztonságos. 2023-ban NEM szabad XP-s gépet netre kiengedni. Ha mégis nagyon muszáj, akkor maximum virtuális gépen futtass XP-t. Van VMWare player, Virtualbox, Virtual PC. Ezeken belül feltételesen kiengedheted a netre, ha tudod mire figyelj és nem tárolsz a virtuális gépen semmilyen érzékeny adatot.

Szerk: kicsit megnéztem ezt a MyPal böngészőt, és nem ir nála semmi olyan tulajdonságot, ami miatt ez átmenne a blokkoláson. Valami más ok miatt megy neked, amit jó lenne valahogy kideríteni.

Amúgy engem is érdekelne, hogy egyedi eset e ez vagy másnál is sikerül így a blokkolás kikerülése.

Idézetet írta: rendeselek Dátum szeptember 22, 2023, 12:06:42Megnyugtatnék mindenkit a bet365-el kapcsolatban. Mint hozzáértő online szakember a következőket látom:
Az elemzéseim alapján, egy sereg új alternatív domaint vet be a bet365, és az ip tartomány korlátozására is már bekészítette a következő címet. (a most tiltott ip tartomány helyett is már másik tartomány van!)

Szóval srácok nem kell aggódni, informatikailag elég könnyen meg tudják csinálni, hogy a magyar állam előtt járjnak jó pár lépéssel.
De ha van itt a magyar állam képviselői közül valaki aki ezt intézi, annak egyrészt üdvözlöm az anyukáját. Másrész meg 100millióért szívesen szakértek, hogyan tudják végleg lekapcsolni a site elérését. Na ez csak vicc volt, segítene akinek két anyja van.

Valahol olvastam, és maximálisan egyetértek azzal, hogy nem féreg módjára kellene kitiltani a versenytársakat, hanem felnőni legalább a szintjük 50%-áig. Akkor jutna több a tortából. Szánalmas bohockódás a tippmix, aki kicsit is ért a sportfogadáshoz, az messziről elkerüli. Nem véletlenül!

Szóval én optimista vagyok, hogy nem fogja megunni, és nem adja fel a bet365 ezt a harcot.
Örülnék ha a Betfer is megemberelné magát és nyomatná az alternatív linkeket de sehol semmi..Szerintem a Betfair exchange úgy viszonyul a bet365höz mint a bet a tipmixprohoz..

Unibetnél már aktív a -2. Holnaptól, legkésőbb hétfőtől nem fog menni a régi. A lengyelek 66-nál tartanak, tehát az Unibet ebben látja a jövőt.

A bet365-t nem tudom, szintén 1-2 napon belül nem fog menni egyik közismert mirror sem. Ha vkinek van új, majd beírhatná ide. Az appoknak sztem menniük kéne, ott elég könnyű új ip-t megadni a csatlakozáshoz, kérdés persze, meddig akarnak ezzel szórakozni.


,,Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s bassza anyját."

Csatolva a lengyel fekete lista legújabb tiltásai.  ;D

Idézetet írta: havenofear Dátum szeptember 22, 2023, 20:52:14Unibetnél már aktív a -2. Holnaptól, legkésőbb hétfőtől nem fog menni a régi. A lengyelek 66-nál tartanak, tehát az Unibet ebben látja a jövőt.

A bet365-t nem tudom, szintén 1-2 napon belül nem fog menni egyik közismert mirror sem. Ha vkinek van új, majd beírhatná ide. Az appoknak sztem menniük kéne, ott elég könnyű új ip-t megadni a csatlakozáshoz, kérdés persze, meddig akarnak ezzel szórakozni.
Appot hogy lehet letölteni? Apple Store-ban nem találom. Vhol olvastam, h elvileg magyarországi apple id-val már nem lehet leszedni?

#386 szeptember 22, 2023, 22:17:04, vmlinuz
Idézetet írta: Mehecske Dátum szeptember 22, 2023, 21:28:21Appot hogy lehet letölteni? Apple Store-ban nem találom. Vhol olvastam, h elvileg magyarországi apple id-val már nem lehet leszedni?
Nem már, soha nem lehetett iOS-ra letölteni szerintem, csak UK-ban.

Viszont iOS-on ha fizetsz az iCloudra van egy Apple által kínált VPN féleség, az iCloud privát átjátsz. Az lehet simán kerüli a blokkolást. https://support.apple.com/hu-hu/102602

Idézetet írta: Mehecske Dátum szeptember 22, 2023, 21:28:21Appot hogy lehet letölteni? Apple Store-ban nem találom. Vhol olvastam, h elvileg magyarországi apple id-val már nem lehet leszedni?

Bizony, bizony. Korábban sem volt ott:
Unibet app bemutató

Közben megnéztem a többi böngészőt az Xp-s gépemen és egyiken se tudják blokkolni a fogadóirodákat, tehát nem a mypal a lényeg, hanem az XP-nél mehetett valami félre, hogy kikerüli a blokkolást, addig is berakom a képernyőképet a nálam fent lévő verzióról. Annyi adalék még van, hogy a gépen volt fent egy comodo internet security és az uninstall után eléggé megcincálta a rendszert, a mai napig nem lehetett teljesen eltávolítani, lehet, hogy ez okozza ezt a mellékhatást.



Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 22, 2023, 22:45:56Közben megnéztem a többi böngészőt az Xp-s gépemen és egyiken se tudják blokkolni a fogadóirodákat, tehát nem a mypal a lényeg, hanem az XP-nél mehetett valami félre, hogy kikerüli a blokkolást, addig is berakom a képernyőképet a nálam fent lévő verzióról. Annyi adalék még van, hogy a gépen volt fent egy comodo internet security és az uninstall után eléggé megcincálta a rendszert, a mai napig nem lehetett teljesen eltávolítani, lehet, hogy ez okozza ezt a mellékhatást.
Ez kezd egyre érdekesebb lenni.
https://whatismyipaddress.com/ mit mond? Ugyanaz az IP cím, mint a rendes gépeden? IPv4 vagy IPv6 is van az XP-s gépről nézve?