SfScore - Március 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfScore - Március 2010
A játék szponzora: Bet365

A márciusi SfScore szelvények időpontjai:

1.Szelvény: Március 3

2.Szelvény: Március 5

3.Szelvény: Március 6

4.Szelvény: Március 7

5.Szelvény: Március 9

6.Szelvény: Március 10

7.Szelvény: Március 12

8.Szelvény: Március 13

9.Szelvény: Március 14

10.Szelvény: Március 16

11.Szelvény: Március 17

12.Szelvény: Március 19

13.Szelvény: Március 20

14.Szelvény: Március 21

15.Szelvény: Március 23

16.Szelvény: Március 24

17.Szelvény: Március 26

18.Szelvény: Március 27

19.Szelvény: Március 28


A játék szabályzatát olvassátok el itt.

Ha nem szeretnétek lemaradni a szelvényekről akkor kérjetek értesítést.
Az SfScore oldalon jelöld be a "Értesitőt kérek az új szelvényekről"-t, s nyomd meg az "Ok" gombot. Ezek után mindig amikor új szelvény kerül fel az oldalra, akkor értesítést fogsz kapni arra az e-mail címedre amellyel regisztráltál a fórumra.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok:


Idézetet írta: gigazo Dátum április 03, 2010, 07:57:42
SfScore nem folytatódik?

Folytatódik, de csak a jövő héttől.  ;)

Eredményhirdetés is lesz márciusra?  :-X

Felkerült az első márciusi helyosztó szelvény. Sok sikert.  :great:

Felkerült a második márciusi helyosztó szelvény. Sok sikert.  :ok:

Felkerült a harmadik márciusi helyosztó SfScore szelvény. Sok sikert.

#7 április 23, 2010, 22:01:32, Milan
SfScore Március 2010 - Végső nyertesek:

1.hely: gigazo - 30 eurós Bet365 számlafeltöltés

2.hely: oakland23 - 15 eurós Bet365 számlafeltöltés

3.hely: csacsa44, Grenoli, szoke77, Timanid, moroly - fejenként 2 eurós Moneybookers számlafeltöltés

Gratulálunk a nyerteseknek, s további sok sikert kívánunk.

Gratulálok a nyerteseknek és veszteseknek!  :beerchug:  :great:

Meg is kaptam a pénzt! Ez ám a gyorsaság, köszönöm szépen.  :ok:

Gratulálok a nyerteseknek!

Milan!
A  játékszabályoknál a 3.helyért a szabályok közt 5 eurós 3. hely van meghirdetve Bet365-ös számlára. Mikor elkezdtem a játékot, be is regisztráltam az oldalra.  Én úgy láttam, hogy én is harmadik lettem, a helyosztókat pedig senki nem találta el. Ezt a topikot sem vettem észre sajnos, állandóan a februári fórum folytatását figyelt, amely ugye március elején még tartott... Ettől függetlenül szerintem én is harmadik lettem. A megosztott díj inkább erkölcsi, mint anyagi, mégis kérdezem, én vajon miért nem nyertem?

Idézetet írta: Timanid Dátum április 22, 2010, 22:20:43
Gratulálok a nyerteseknek!

Milan!
A  játékszabályoknál a 3.helyért a szabályok közt 5 eurós 3. hely van meghirdetve Bet365-ös számlára. Mikor elkezdtem a játékot, be is regisztráltam az oldalra.  Én úgy láttam, hogy én is harmadik lettem, a helyosztókat pedig senki nem találta el. Ezt a topikot sem vettem észre sajnos, állandóan a februári fórum folytatását figyelt, amely ugye március elején még tartott... Ettől függetlenül szerintem én is harmadik lettem. A megosztott díj inkább erkölcsi, mint anyagi, mégis kérdezem, én vajon miért nem nyertem?

Azért nem nyertél, mert nem vettél részt a helyosztókon, s ha valaki az egyiken nem szerepel akkor a továbbiakban már nem vesszük figyelembe.
Az igaz, hogy te is a harmadik helyért voltál harcba, de végül nem teljesítetted a kellő feladatokat.

Kettőn részt vettem, az utolsóról azt hiszem lemaradtam. és persze ez a kötelező részvétel szerintem sehol nincs leírva...Az biztos, hogy nem szereztem kevesebb pontot, mint a helyezettek... :'(

Év elején kezdtem játszani az oldalon, és folyamatosan ilyen mondvacsinált  okok alapján bukok. Az egyik alkalommal a meccs kezdetének időpontjában (nem utána !) tippeltem a Tippjátékban, a másik esetben 23:25-kor tippeltem a másnap 00:30-kor kezdődőre (amit a programotok rosszul kezelt, csak nem vettem észre). Most meg itt van ezaz eset .A három közül szerintem talán az első "necces", a másik két esetben vétlennek érzem magam, mégis folyton büntetsz. Miért pikkelsz rám? Mondd, hogy menjek a francba, aztán el van intézve, de ne ilyen "megerőszakolt" érvekkel utasítsál el!

Idézetet írta: Timanid Dátum április 22, 2010, 22:45:45
Kettőn részt vettem, az utolsóról azt hiszem lemaradtam. és persze ez a kötelező részvétel szerintem sehol nincs leírva...Az biztos, hogy nem szereztem kevesebb pontot, mint a helyezettek... :'(

Év elején kezdtem játszani az oldalon, és folyamatosan ilyen mondvacsinált  okok alapján bukok. Az egyik alkalommal a meccs kezdetének időpontjában (nem utána !) tippeltem a Tippjátékban, a másik esetben 23:25-kor tippeltem a másnap 00:30-kor kezdődőre (amit a programotok rosszul kezelt, csak nem vettem észre). Most meg itt van ezaz eset .A három közül szerintem talán az első "necces", a másik két esetben vétlennek érzem magam, mégis folyton büntetsz. Miért pikkelsz rám? Mondd, hogy menjek a francba, aztán el van intézve, de ne ilyen "megerőszakolt" érvekkel utasítsál el!

Kötelező résztvétel nincs sehova leírva. Mond meg nekem akkor pontosan, hogy mi értelme akkor a helyosztónak, hogyha nem kötelező? Csak úgy, viccből gyártjuk a szelvényeket, mert unatkozunk?
Nem véletlenül azért volt kitalálva, hogy eldöntsük, hogy ki nyeri meg az illető hely nyereményét? Nah mind1, ezért kár most vitatkozni.

Amúgy meg ha valami bajom van, akkor hidd el, hogy megmondom, s ne sunyizom el a dolgot. Amúgy meg adminisztrátorként alapjából jóban kell legyek mindenkivel, nem?

Küld át privátban a Moneybookers-os e-mail címed, s utána megkérlek az "Azonosítók" oldalon töltsd ki a Moneybookers-os mezőt.

Kösz, hagyjuk. A monebookers-hez nem értek, banki  átutalással szoktam feltöltögetni. És amit leírtam, tényleg nem az 1 v. 2 euroért írtam. Egyszerűen szeretek játszani és győztes lenni...