SfScore - Július 2010

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


SfScore - Július 2010
A játék szponzora: Bet365

Egy hónap szünet után újra itt az SfScore játékunk!  :great:

A júliusi SfScore szelvények időpontjai:

1.Szelvény: Július 8

2.Szelvény: Július 10

3.Szelvény: Július 11

4.Szelvény: Július 13

5.Szelvény: Július 14

6.Szelvény: Július 17

7.Szelvény: Július 18

8.Szelvény: Július 23

9.Szelvény: Július 24

10.Szelvény: Július 25



A játék szabályzatát olvassátok el itt.

Ha nem szeretnétek lemaradni a szelvényekről akkor kérjetek értesítést.
Az SfScore oldalon jelöld be a "Értesitőt kérek az új szelvényekről"-t, s nyomd meg az "Ok" gombot. Ezek után mindig amikor új szelvény kerül fel az oldalra, akkor értesítést fogsz kapni arra az e-mail címedre amellyel regisztráltál a fórumra.

Mindenkinek sok sikert kívánunk!  :ok:

Felkerült az első júliusi szelvény. Sok sikert.  :beerchug:

Helló Milan!

Lenne egy javaslatom, jobb lenne ha úgy lenne a pontozás, mint a VB góltotón, pontos eredmény eltalálása 3pont, a győztes eltalálása 1pont, szerintem érdekesebb lenne a játék s az embernek nem menne el a kedve 4-5 nulla pontos szelvény után. A többi fórumtag véleményét is várom. Mit gondolnak a javaslatomtol.  Üdv!

Idézetet írta: horzol Dátum július 08, 2010, 13:25:11
Helló Milan!

Lenne egy javaslatom, jobb lenne ha úgy lenne a pontozás, mint a VB góltotón, pontos eredmény eltalálása 3pont, a győztes eltalálása 1pont, szerintem érdekesebb lenne a játék s az embernek nem menne el a kedve 4-5 nulla pontos szelvény után. A többi fórumtag véleményét is várom. Mit gondolnak a javaslatomtol.  Üdv!

Remek ötlet. Lehetséges, hogy augusztustól már úgy lesz.  :beerchug:

Felkerültek a legújabb SfScore szelvények.  ;)

Felkerültek a legújabb SfScore szelvények. Sok sikert.  :great:

Felkerült az első júliusi helyosztó szelvény, amelyet Pisti1987 és bancho tölthet ki.

Sok sikert.  :great:

Felkerült a második SfScore helyosztó szelvény. Sok sikert.  :great:

Hello!

Sajnos nem tudtam netközelbe kerülni a 3. helyosztó ügyében. Ha a kolléga esetleg 0 ponttal végez, akkor versenyben maradok, vagy már így is úgy is ő a nyerő? (illetve 3. helyezett  :))

Idézetet írta: bancho Dátum augusztus 03, 2010, 19:24:27
Hello!

Sajnos nem tudtam netközelbe kerülni a 3. helyosztó ügyében. Ha a kolléga esetleg 0 ponttal végez, akkor versenyben maradok, vagy már így is úgy is ő a nyerő? (illetve 3. helyezett  :))

Kötelező kitölteni a helyosztó szelvényt, így ha nem sikerült kitöltened, akkor Pisti1987 végez a harmadik helyen.

OK, köszi!
Így nem marad más, csak hogy gratuláljak "Pisti1987"-nek!  :beerchug:

Idézetet írta: bancho Dátum augusztus 03, 2010, 19:54:48
OK, köszi!
Így nem marad más, csak hogy gratuláljak "Pisti1987"-nek!  :beerchug:
Köszi! Nem így szerettem volna megcsípni a bronzérmet, de így alakult...azért én is gratulálok, mivel csak hajszállal maradtál le a dobogóról. :beerchug:

Grat srácok nektek is!  ;)
Nyeremények mikorra várhatóak!?  :)

Üdv!  :cya:

Még egy kis ideig eltart, amig elküldi Milan az azonositókat.