Vuelta 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


bet365 - Fogadás fokozó (csütörtök, augusztus 31.):

Remco Evenpoel - Vuelta a Espana 2023

Végső győztes

3.25 -> 3.50

Enric Mas Nicolau - Vuelta a Espana 2023

Végső győztes

11.00 -> 12.00

Fogadj te is magasabb szorzókon: bet365 Regisztráció

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 30, 2023, 20:17:046. szakasz:
Evenepoel megmondta, minél előbb el akarja engedni a trikót, tudja, hogy a csapata alkalmatlan arra, hogy 15 szakaszon át védje (még 4-5 etapot is kétlek). Kiindulva abból, hogy ilyen 15-20 perccel senkit sem enged el a Jumbo-Visma, ezért valaki olyat kell választani a holnapi szökésre és top3-as tippre, akinek olyan 3-4 percen belül van a hátrány, tud azért hegyre is haladni... de mégsem veszélyes összetettben:
Javi Romo
Juanpe López
C. Rodriguez
Lenny Kamna
Rudy Molard

Ők vannak nagyjából ilyen hátrány körül, akiket hajlandóak elengedni... Kamna esetében tuti alacsony a szorzó 2.00-3.00 közötti, de a többieket olyan 10.00-15.00 közé saccolom.

Bardet 8,00
Evenepoel 9,00
Kamna 9,00

Szóval úgy tűnik a francia veheti le a pirosat a belgáról. Fogalmam sincs, hogy vannak-e olyan bringások, akik ránéznek a bukik szorzóira, de vicces elképzelni, hogy Bardet reggel felkel; ránéz a bet365 szorzóira és azt mondja: Basszus, ma szöknöm kellene ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 31, 2023, 09:41:09Bardet 8,00
Evenepoel 9,00
Kamna 9,00

Szóval úgy tűnik a francia veheti le a pirosat a belgáról. Fogalmam sincs, hogy vannak-e olyan bringások, akik ránéznek a bukik szorzóira, de vicces elképzelni, hogy Bardet reggel felkel; ránéz a bet365 szorzóira és azt mondja: Basszus, ma szöknöm kellene ;D

Én őszintén szólva, Bardet pirosával nem foglalkoztam, mert kicsit irreális, hiszen 6 perc a hátrány, ergo 7-8 percet kéne kapnia a főmezőnynek. Ezt kicsit soknak érzem egy ilyen etapon. Még egy 4-5 perc talán, de ez nem annyira brutális szakasz, ráadásul azt jelenti, hogy a hegyhez minimum 11-12 perc előnnyel kell érkezni, hiszen biztosan lesz támadás. A hegy előtt durván van 160 km, még kialakul a szökés a neutralizáció után, az 10-20 km, azaz a mezőnynek 10 km-ként kell minimum 50 másodpercet kapnia, km-ként 5 másodperc. Soknak érzem, ehhez minimum kell egy 15-20 fős szökés, ha nem több, közte sík menők, illetve óriási amerikázás a mezőny részéről. A Jumbo-Vismának meg nem érdeke, hogy visszaengedjék a versenybe egy Bardet-szintű bringást, bár, simán benne van, hogy ezt benéztem, bukiknak meg van egy belső infója, nem ez lenne az első, emlékszünk a Pnot-féle tippekre...

Idézetet írta: Pozzato Dátum augusztus 30, 2023, 20:17:046. szakasz:
Evenepoel megmondta, minél előbb el akarja engedni a trikót, tudja, hogy a csapata alkalmatlan arra, hogy 15 szakaszon át védje (még 4-5 etapot is kétlek). Kiindulva abból, hogy ilyen 15-20 perccel senkit sem enged el a Jumbo-Visma, ezért valaki olyat kell választani a holnapi szökésre és top3-as tippre, akinek olyan 3-4 percen belül van a hátrány, tud azért hegyre is haladni... de mégsem veszélyes összetettben:
Javi Romo
Juanpe López
C. Rodriguez
Lenny Kamna
Rudy Molard

Ők vannak nagyjából ilyen hátrány körül, akiket hajlandóak elengedni... Kamna esetében tuti alacsony a szorzó 2.00-3.00 közötti, de a többieket olyan 10.00-15.00 közé saccolom.

Ha jól látom mindenki ott van ebből a csoportból a szökésben, de ugyanúgy Valter Ati is, Kuss, Martínez, Soler, Carthy vagy Landa is, előnyük hat perc... Ja meg igen, Bardet is. Olvastam az irodák oddsait, szöknie kellett.  ;D

#19 augusztus 31, 2023, 17:40:37, Pozzato
Nap top jelenete: Dobogón Sepp Kuss majdnem benyakalta az egész pezsgőt, mindenki csak lesett, srác nem volt semmi, nem viccelt, megszomjazott.

  • Kiváló etap, végig óriási tempó, jó szökevénycsoport
  • Jumbo-Visma alázás, innentől gyakorlatilag nincs miről beszélni
  • Sepp Kuss embertelen, nem is tudok rá mit mondani, két GT-vel a háta mögött, harmadikon ilyet...
  • Valter Ati, nagyon nagyot segített Roglicéknak
  • Lenny Martínez, jövő nagy francia GT-menője lehet küzdeni tudása alapján, ezt jósolta neki mindenki, kronót kell megtanulni, aztán jöhetnek a top5-ös eredmények
  • Roglic és Vingegaard bitang, ha így összedolgoznak a végéig, sima 1. és 2. hely
  • Evenepoel el fog szállni, oké, most még óriásit mentett, mert volt 50 mp körül is a hátrány, innen lett 30, de második héten már a dobogóért fog küzdeni, végül 4-8. hely között lesz
  • Ayuso dobogót érdemes rakni, legokosabb versenyző saját tempóból
  • Mas lelkes, jól megy, de a végére elfogy
  • Quick Step, mint csapat jó, nagyot dolgoztak
  • Borának sok embere volt, de mindegyik súlytalan, Ineos dettó
  • Ha győztesre kéne tenni, akkor Roglic, jobban bírja a meleget, szerintem ez így nagyon sima Jumbo végső win lesz, talán simább, mint a TdF... könnyen megeshet, harmadik hét érdektelenségbe fulladhat

Nagyon jó kis szakasz volt, de sajnos a közvetítésben sokszor volt hiba; lényegi dolgokról maradtunk le sajnos.

Ha fogadok, ha nem (általában utóbbi) mindig nézegetem az aktuális long-term szorzókat. Ami most meglepett az az, hogy Kuss szorzója egészen 7-esig esett :o Nála ilyen alacsony szám szerintem soha nem volt. A nagyokkal szemben van 3 perc előnye, de tudjuk, hogy ő csak segítő és 2 kerekes is előzi a csapatsorrendben. Nekem ez egy nagyon furcsa, alacsony szorzó; nehogy a végén még Vinge és Roglic segítsen az amerikainak, hogy nyerjen egy GT-t jutalomként ;D
Tudom ez egy abszurd, agyament fikció, de ez aztán egy brutális erőfitogtatás lenne az biztos :laugh:

Merész húzás lenne, ha Kuss hagynák nyerni, de nála az a gond, hogy Remco, Ayuso vagy Almeida lazán ad neki 2-3 percet a kronón, mert Kuss eléggé rossz időfutamos. A hegyi kronókon nincs gondja, ott megjön top20-ban, de a sík időfutamokon komoly perceket kap (ott kell a technikai képzettség, nyergen való üléspozíció stb., ebben nem gyakorlott az amerikai). Az viszont biztos, hogy ez az új helyzet csomó gárda kezébe ad variációs lehetőséget. A Jumbónak is, hiszen van három kártyájuk. Az UAE-nek, mert szintén van három kártya, elől Solerrel. Aki itt megszívta, az a Quick Step, Movistar, Ineos és a Bora. Utóbbinál szerintem érdemes lenne innentől mindent feltenni Cian Uijtdebroeksre. Tavaly írtam róla, sokat várok tőle, jó hegyimenő lesz. Szerintem az egyik meglepetést ő hozhatja, amikor ott lesz a 6-8. hely környékén.

Movistarnál látszik, Rubio le fog morzsolódni, marad majd Mas, nála meg sosem lehet tudni, meddig viszi a lendülete... Bármikor képes megtorpanni. Remcónak meg az egyetlen esélye a saját tempó. Elmondása alapján ma sem akart komfortzónán kívülre kerülni, nála minden wattra kiszámolva (rohadt idegesítő lehet létezni), amikor látta, minimálisan több időt lett volna vörös zónában, akkor visszaváltott, mert elvileg le van modellezve neki egy komplett három hét (a sok edzőtáborral), így a későbbiekre több ereje marad. Hát meglátjuk, szerintem őt a meleg nagyon megcsapja majd, de ha ezzel a taktikával be tud jönni egy ilyen brutális Vueltán a dobogóra, akkor az lökést adhat neki GT-ken a következő évekre, mert nem hiszem, hogy egy újabb ennyire nehéz verseny lesz egyhamar.

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 31, 2023, 18:33:57Nagyon jó kis szakasz volt, de sajnos a közvetítésben sokszor volt hiba; lényegi dolgokról maradtunk le sajnos.

Ha fogadok, ha nem (általában utóbbi) mindig nézegetem az aktuális long-term szorzókat. Ami most meglepett az az, hogy Kuss szorzója egészen 7-esig esett :o Nála ilyen alacsony szám szerintem soha nem volt. A nagyokkal szemben van 3 perc előnye, de tudjuk, hogy ő csak segítő és 2 kerekes is előzi a csapatsorrendben. Nekem ez egy nagyon furcsa, alacsony szorzó; nehogy a végén még Vinge és Roglic segítsen az amerikainak, hogy nyerjen egy GT-t jutalomként ;D
Tudom ez egy abszurd, agyament fikció, de ez aztán egy brutális erőfitogtatás lenne az biztos :laugh:

Az én fejemben is megfordult, hogy mi lenne ha megpróbálnának vele nyerni ;D Elnézve eddig őt, a hegyekben lehet senki nem tudna neki időt adni, a kronón meg ha nem csak "lefürödni-" kell hanem van tétje is ki tudja mit menne.
Valószínű azonban, hogy nem is tudjuk meg, a Jumbo alighanem továbbra is Roglicra tesz, viszont Kuus lehet kiváló taktikai fegyver így hogy majdnem 3 perc előnye van Vingegaarddal szemben, pl. megrángathatja párszor a mezőnyt, előkészítheti a támadást Roglicnak mivel aki összetett winre pályázik az most nem nagyon teheti meg, hogy ne menjen Kuusszal mostantól.
Egy másik dolog: Molanóval tudja valaki mi van pontosan? Csuklósérülése van az biztos, az 5. szakaszon esett el, kérdés mennyire jött helyre + azt olvastam a bokájával is van valami.
Bet szempontjából elég fontos info a holnapi szakaszra tekintettel :)
Ha jól van akkor túlzás az odds rá, de minimum egy top3 jó tipp. A 4. szakaszon eltaktikázta, de erős volt a végén, talán verhette volna Groves-ot ha nem indul ennyire hamar.

Én tegnap 126os oddson tettem Kussra. 17.esen pedig 1-3ban végez.

Szerintem így már 3 helyre kell figyelni Evenepoel-nak.

 3 GT 3  különböző nyerő, de 1 csapat. :beerchug:

Idézetet írta: Nezocsa Dátum szeptember 01, 2023, 20:19:08Én tegnap 126os oddson tettem Kussra. 17.esen pedig 1-3ban végez.

Szerintem így már 3 helyre kell figyelni Evenepoel-nak.

 3 GT 3  különböző nyerő, de 1 csapat. :beerchug:

Szorzók alapján ezek a tegnapi sík szakaszra vonatkoztak; azért ezek elég (mondjuk úgy) merész tippek voltak.

Ahhoz képest, hogy pár napja milyen elit versenyzők kerültek be a szökésbe; azok alapján a mai az egy ilyen szegény ember(ek) szökése ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum szeptember 02, 2023, 09:53:19Szorzók alapján ezek a tegnapi sík szakaszra vonatkoztak; azért ezek elég (mondjuk úgy) merész tippek voltak.

Nem arra szóltak:

Idézetet írta: Nezocsa Dátum szeptember 02, 2023, 20:29:52Nem arra szóltak:

Akkor viszont nagy fogás és elég izgalmassá tetted így a Vueltádat :ok:  :)

Most olvastam egy olyan nyilatkozatot, hogy Remco nem tudta, hogy már mindenkit elkaptak a szökésből, ezért nem adott bele mindent a sprintbe a végén. Nem tudta, hogy a győzelemért megy a csata. Hát jól van akkor.. :laugh:

Vuelta a Espana: Folytatódik az alázás a Jumbo-Visma részéről?

Ki képes megszorongatni a Jumbo-Visma csapatát? A holland szupercsapat sztárjai egymás között eldöntik az összetett győztes kilétét? Olvasd tovább