SfGuru Nyertesek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello.
A április 7-13 heti verseny nyereménye még nem érkezett meg a számlámra.
Körülbelül mikor szoktak megérkezni Bet365-re ezek az összegek?
Illetve ezeket simán jóváírják vagy bónusz formájában kapom meg?

Idézetet írta: Dodi0425 Dátum május 09, 2014, 11:40:07
Hello.
A április 7-13 heti verseny nyereménye még nem érkezett meg a számlámra.
Körülbelül mikor szoktak megérkezni Bet365-re ezek az összegek?
Illetve ezeket simán jóváírják vagy bónusz formájában kapom meg?

Szia,

Bónusz formájában kapod meg, s május második felében írják majd jóvá, mivel ezek havi nyereményként vannak elkönyvelve.


Idézetet írta: Milan Dátum május 09, 2014, 12:08:30
Szia,

Bónusz formájában kapod meg, s május második felében írják majd jóvá, mivel ezek havi nyereményként vannak elkönyvelve.

Rendben. Köszi . :)

SfGuru Heti (Május 5-11):

1.hely: fjazej - 10€ Bet365 számlafeltöltés

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :beerchug:

SfGuru Heti (Május 12-18):

1.hely: Latzka - 10€ Bet365 számlafeltöltés

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :beerchug:

SfGuru Heti (Május 19-25):

1.hely: Kagawa - 10€ Bet365 számlafeltöltés

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :beerchug:

SfGuru Május 2014:

1.hely: Helmet  - 80€ Skrillen keresztül

2.hely: gavrilo14  - 50€ Skrillen keresztül

3.hely: Kagawa  - 25€ Skrillen keresztül

4.hely: csatarid  - 15€ Skrillen keresztül

5.hely: LBotond  - 10€ Skrillen keresztül

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :beerchug:

Roland Garros 2014

1.hely: fjazej - 20€ Bet365 számlafeltöltés

2.hely: Kagawa - 10€ Bet365 számlafeltöltés

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :beerchug:

Wimbledon 2014

1.hely: dert- 20€ Bet365 számlafeltöltés

2.hely: fjazej - 10€ Bet365 számlafeltöltés

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :beerchug:

Foci VB 2014:

1.hely: Helmet  - 100€ Skrillen keresztül

2.hely: szumos  - 50€ Skrillen keresztül

3.hely: jax  - 25€ Skrillen keresztül

4.hely: Rwilla  - 15€ Skrillen keresztül

5.hely: dert  - 10€ Skrillen keresztül

Az esetleges reklamálásokat holnap reggelig várjuk, utána utaljuk a nyereményeket.  :ok:

Gratulálunk, s további sok sikert kívánunk!  :beerchug:

Volt három tipp (szumos, jax és stdavid), mely a focivb játékban törölve volt, de mivel a júliusi játékban érvényes, így most újra feldolgoztam.

Emiatt is a verseny toplista eltér az itt kihirdetett toplistától.

#386 július 17, 2014, 12:14:34, dert
Idézetet írta: Milan Dátum július 17, 2014, 11:40:51
Volt három tipp (szumos, jax és stdavid), mely a focivb játékban törölve volt, de mivel a júliusi játékban érvényes, így most újra feldolgoztam.

Emiatt is a verseny toplista eltér az itt kihirdetett toplistától.

Akkor ezek szerint törölve lett az a korábbi szabály hogy a elődöntőktől kezdve csak 2 elemzést lehet írni. Már nem látom a szabályzatot, de gondolom azért kellett a törlés mert máskülönben érvényteleníteni kellett volna néhány nyertes tippet is.

Elvileg a szabályzat két pontja nem zárta ki egymást, de úgy hogy érvénytelenítve lett néhány tipp azonos kimenet miatt a következő pont kérdéses lett. Vagyis hogy a maximum 2 elemzésbe beleszámoljuk-e a korábban érvénytelenített elemzéseket, de ahogy látom végül a szabályzat mindkét pontja törölve lett.  Ezt nem tartom teljesen korrektnek így utólagosan.

 

Idézetet írta: dert Dátum július 17, 2014, 12:00:33
Akkor ezek szerint törölve lett az a korábbi szabály hogy a elődöntőktől kezdve csak 2 elemzést lehet írni. Már nem látom a szabályzatot, de gondolom azért kellett a törlés mert máskülönben érvényteleníteni kellett volna néhány nyertes tippet is.

Elvileg a szabályzat két pontja nem zárta ki egymást, de úgy hogy érvénytelenítve lett néhány tipp azonos kimenet miatt a következő pont kérdéses lett. Vagyis hogy a maximum 2 elemzésbe beleszámoljuk-e a korábban érvénytelenített elemzéseket, de ahogy látom végül a szabályzat mindkét pontja törölve lett.  Ezt nem tartom teljesen korrektnek így utólagosan.



Nem lett törölve semmilyen szabályzat.

Kihirdettem a nyerteseket, utána pedig az illető három tippet érvényesítettem, hogy a havi játékba érvényesek legyenek. Technikailag nem tudjuk megoldani azt, hogy csak az egyik játékba legyen érvényes.

A nyeremények témát, meg a szabályzat témát frissítettem az új szezonra, de nem azt jelenti, hogy töröltem valamit a régi szabályzatból.

A Foci-VB-re érvényes szabályzat ez:
- VB utolsó szakaszaira nem lehet egyforma tipp, illetve max. két tippet lehet beküldeni.

Idézetet írta: dert Dátum július 17, 2014, 12:00:33
Akkor ezek szerint törölve lett az a korábbi szabály hogy a elődöntőktől kezdve csak 2 elemzést lehet írni. Már nem látom a szabályzatot, de gondolom azért kellett a törlés mert máskülönben érvényteleníteni kellett volna néhány nyertes tippet is.

Elvileg a szabályzat két pontja nem zárta ki egymást, de úgy hogy érvénytelenítve lett néhány tipp azonos kimenet miatt a következő pont kérdéses lett. Vagyis hogy a maximum 2 elemzésbe beleszámoljuk-e a korábban érvénytelenített elemzéseket, de ahogy látom végül a szabályzat mindkét pontja törölve lett.  Ezt nem tartom teljesen korrektnek így utólagosan.

Nem biztos, hogy értelek.
A VB játéknál volt ez a külön kikötés, hogy az utolsó négy meccsre, csak 2 elemzést lehet írni. Így törölte a "fölös" elemzéseket Milan, hogy ne vegyenek részt a vb-s játékban. Mivel viszont a többi gurus játékban (ahol szintén játszik a tipp)  ilyen megkötés nincs, ezért miután befejeződött a VB játék, újra kiértékelte azokat, hogy ott már szerepeljenek (vb játék meg már lezárult). Szerintem ez korrekt mindenkire nézve. Akkor nem lenne az, ha a többi gurus játékban is szerepelt volna a kikötés.  :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum július 17, 2014, 12:30:01
Nem lett törölve semmilyen szabályzat.

Kihirdettem a nyerteseket, utána pedig az illető három tippet érvényesítettem, hogy a havi játékba érvényesek legyenek. Technikailag nem tudjuk megoldani azt, hogy csak az egyik játékba legyen érvényes.
Nem, egyre gondoltunk szerintem.  Értem én hogy a júliusi havi játékba be lettek rakva a VB Guruban érvénytelenített tippek.

Arra gondolok hogy az azonos kimenetel miatt érvénytelenített tippek végül nem számítottak bele a számszerű megkötésbe. Pl. jaxnak 3 kiértékelt tippje van az elődöntök után, és emlékszem még volt érvénytelenített tippje azonos kimenetel miatt.