Alpesi sí - Világkupa döntő 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lenzerheide világkupa döntő 2013


Időpont: Március 12-17
Helyszín: Lenzerheide, Svájc
Hivatalos weboldal

Program:

Március 13: Férfi lesiklás
Március 13: Női lesiklás
Március 14: Férfi Super-G
Március 14: Női Super-G
Március 15: Csapatverseny
Március 16: Férfi óriás-műlesiklás
Március 16: Női műlesiklás
Március 17: Férfi műlesiklás
Március 17: Női óriás-műlesiklás

Alpesi sí - Világkupa - Lenzerheide (AUT) - Férfi lesiklás
Közvetítés: 2013.03.13 - Eurosport ÉLŐ 9:30

Beharangozó | Rajtlista

Tipp: H2H: Svindal vs Kroell H @ 1.33 (erősség: 9/10)

Elmaradt a verseny? Csak azért kérdem, mert tegnap este raktam győztesre, erre most amikor hazaértem, látom hogy visszakaptam a tétet, és érvénytelenítve lett a fogadásom.

Igen, nagy köd van és a szél is fúj. A lányok kezdését még tologatják, de ahogy nézem továbbra is rossz az időjárás, így pedig törölni fogják azt is.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 13, 2013, 14:26:20
Igen, nagy köd van és a szél is fúj. A lányok kezdését még tologatják, de ahogy nézem továbbra is rossz az időjárás, így pedig törölni fogják azt is.

Értem, köszi!

Tegnapi lesikló számokat törölték és nem is fogják bepótolni, így pedig két kristálygömb gazdára talált. Maze így az 1 pontos hátrányát Vonnal szemben nem tudta eltüntetni, így az amerikai zsinórban hatodik éve is megnyerte a szakágit. A fiúknál Svindal nagy előnnyel vezetett és vélhetően, ha megrendezték volna a lesiklást, akkor sem vették volna el tőle. Ami nagy gáz, hogy ezzel ő 80-100 pontot veszített, így az összetettben már nem igazán van sansza megfogni Hirschert.




Alpesi sí - Világkupa - Lenzerheide (AUT) - Férfi Super-G
Közvetítés: 2013.03.14 - Eurosport ÉLŐ 13:00

Rajtlista

A szakági itt már eldőlt. Svindal toronymagasan vezet, és a mai futamon is a legnagyobb favorit. 5-ből 4 világkupát húzott be ebben a szezonban, és ez a lejtő is fekszik neki!

Svindal nyer 2.00

Mai nap is elmaradt, Svindal így már végképp elbukta az összetett VK-t.

Markus Larsson ( v Naoki Yuasa)   Férfi alpesi Lenzerheide - műlesiklás-párosítás - 1. futam (Larsson v Yuasa) 03/17/2013   Egyik sem   1.60

a japán egymás után két futamot nemigen szokott befejezni.A svéd jó formában is van.

Idézetet írta: Powell Dátum március 17, 2013, 09:14:57
Markus Larsson ( v Naoki Yuasa)   Férfi alpesi Lenzerheide - műlesiklás-párosítás - 1. futam (Larsson v Yuasa) 03/17/2013   Egyik sem   1.60 :great:

a japán egymás után két futamot nemigen szokott befejezni.A svéd jó formában is van.

Irene Curtoni ( v Dominique Gisin)   Női alpesi - Lenzerheide - óriás-műlesiklás-párosítás - 1. futam (Curtoni v Gisin)    03/17/2013   Egyik sem   1.65

Elég elveszettnek látszik Gisin mostanában.Curtoni meg javul foylamatosan.

Idézetet írta: Powell Dátum március 17, 2013, 09:49:59
Irene Curtoni ( v Dominique Gisin)   Női alpesi - Lenzerheide - óriás-műlesiklás-párosítás - 1. futam (Curtoni v Gisin)    03/17/2013   Egyik sem   1.65

Elég elveszettnek látszik Gisin mostanában.Curtoni meg javul foylamatosan.
Gisin nagyon gyenge futamot  ment,de Curtoni kiesett :noway: