Vancouver 2010 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Melyik nemzet nyeri a legtöbb érmet?

Németország
9 (19.6%)
Kanada
15 (32.6%)
USA
16 (34.8%)
Norvégia
1 (2.2%)
Oroszország
4 (8.7%)
Ausztria
0 (0%)
Kína
0 (0%)
Svédország
0 (0%)
Más nemzet...
1 (2.2%)

Összes szavazó: 46

február 13, 2010, 10:47:34, Milan
Vancouver 2010 Infó

Ebben a témában megtalálsz minden hasznos infót a Vancouver-i Téli Olimpiáról: hírek, napi program, éremtáblázat stb.

Itt letöltheted a Téli Olimpia programját.


Téli Olimpia, Vancouver 2010 - Melyik nemzet szerzi a legtöbb érmet?

Németország   2.10
Kanada   3.20
USA   [10b]5.50[/10b]
Norvégia   12.00
Oroszország   [ex]13.00[/ex]
Ausztria   17.00
Kína   51.00
Svédország   51.00
Finnország   [10b]151.00[/10b]
Dél-Korea   [10b]251.00[/10b]
Franciaország   251.00
Olaszország   251.00
Csehország   1,001


#1 február 11, 2010, 19:41:35, Milan
Felkerültek a 2010-es Olimpia helyszínei, s egy pár kép is ezekről.

Tekintsd meg:

Téli Olimpia Helyszínek

Illetve a Videók/Képek részlegre is felkerült egy videó, illetve egy kép. Ez a részleg folytonosan frissítve lesz.

Akár ti is javasolhattok videókat, amiket feltehetünk oda.

#2 február 12, 2010, 10:55:48, syl5
Hello!
Arra, hogy Oroszország több, mint 3 aranyat szerez biathlon -ban 3,25-ös szorzó van.
Ez elég biztosnak tűnik, hogy ennél többet szerez.
Szerinted? Megéri rátenni vagy 10e-t?

Idézetet írta: syl5 Dátum február 12, 2010, 10:43:32
Hello!
Arra, hogy Oroszország több, mint 3 aranyat szerez 3,25-ös szorzó van.
Ez elég biztosnak tűnik, hogy ennél többet szerez.
Szerinted? Megéri rátenni vagy 10e-t?

Hát itt valami nagyon nem stimmel. Elhiszem hogy ilyet találtál, de megmutatom hogy ez hogy néz ki az Expekt-nél.
( aranyak számánál a határ 6.5, és az odds is kisebb)

Idézetet írta: Coward Dátum február 12, 2010, 10:57:39
Hát itt valami nagyon nem stimmel. Elhiszem hogy ilyet találtál, de megmutatom hogy ez hogy néz ki az Expekt-nél.
( aranyak számánál a határ 6.5, és az odds is kisebb)

Már azóta javítottam, mert félrenéztem. Csak biathlon-ra vonatkozik.
Így?
Vagy inkább németországra ugyanez 2,1-es szorzóval?

Jól látom, hogy pont most nincs befizetési bonus unibetnél?

Pedig ahogy elnézem olimpiára itt a legjobb a kínálat / oddsok!

Idézetet írta: Petersonnn Dátum február 12, 2010, 13:41:42
Jól látom, hogy pont most nincs befizetési bonus unibetnél?

Pedig ahogy elnézem olimpiára itt a legjobb a kínálat / oddsok!

Tegnap még kint volt a 10.000 forintos kezdőbónusz.

A Téli Olimpia alkalmából rendezünk egy tippjátékot is, ahol értékes pénznyereményeket lehet nyerni:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,3827.0.html

Idézetet írta: Milan Dátum február 12, 2010, 14:37:23
Tegnap még kint volt a 10.000 forintos kezdőbónusz.

Köszi szépen, elvileg 20 000 ft befizetésig 50%os kezdőbónusz érvényes :)

#9 február 12, 2010, 23:32:13, Milan
Sajnos nagyon kellemetlen hírrel indul a 2010-es Téli Olimpia:

Edzésen halt meg egy grúz szánkós

Magyar idő szerint péntek este meghalt Nodar Kumaritasvili grúz szánkós, aki a vancouveri téli olimpia pénteki napján az edzésen bukott. A 22 éves versenyzőt a baleset után még újraélesztették, de az életét már nem tudták megmenteni.

A teljes hírt itt olvashatjátok:

http://www.origo.hu/sport/egyeb/teli/20100212-elethalal-kozott-egy-gruz-szankos.html

Itt a videó felvétel is:

http://www.youtube.com/watch?v=7lHwAFK_BOY

Tényleg megdöbbentő! Előbb ANK, most meg az Olimpia is, hogy kezdődik :-\

R.I.P.


Vancouverben fellobbant az olimpiai láng

Magyar idő szerint három órakor kezdődött a XXI. téli olimpiai játékok megnyitóünnepsége a vancouveri BC Place Stadiumban, majd a látványos, színpompás ceremóniát követően néhány perccel hat óra után fellobbant az olimpiai láng. Nyolcvankét ország több mint 2600 sportolója várta ezt a pillanatot, az ötkarikás seregszemle egészen február 28-ig tartja majd lázban őket és a szurkolókat is. Sajnálatos tény – amely rányomta a megnyitó légkörére is a bélyegét –, hogy néhány órával a ,,nyitány" előtt még eggyel többen várták a rajtot, ám a grúz szánkós, Nodar Kumaritasvili edzés közben halálos balesetet szenvedett a whistleri szánkópályán.

(forrás: NSO)

Talán az eddig leggyengébb olimpia, amihez volt szerencsém. A szervezés, versenyek és a közvetítés alacsony színvonalú. A világkupa versenyeken több néző és jobb hangulat van. Persze az időjárás mindent befolyásol és az ellen nincs mit tenni. Nekem nem jön át az olimpiai érzés.

Sokan panaszkodnak az idei Téli Olimpia szervezésével kapcsolatban.

Én magam részéről elmondhatom, hogy esténként olyan sportágakat szoktam követni, amit eddig még büdös életemben nem néztem.

Pl. az este végig néztem a Snowboard férfiak cross versenyét, s nagyon megfogott, úgyhogy részemről nincs panasz.

Sokan siránkoznak az éjszakai időpontok miatt...de gondolkodjunk már reálisan...most mit kellene tenni? Rendezzék a versenyeket Kanadában éjjel, hogy nekünk európaiaknak jó legyen? Ez azért nagy ökörség.  :D

Idézetet írta: Milan Dátum február 16, 2010, 09:49:22

Pl. az este végig néztem a Snowboard férfiak cross versenyét, s nagyon megfogott, úgyhogy részemről nincs panasz.


A snowboard valóban látványos és jól közvetíthető  :ok:
Viszont sokan nem nézik jól szemmel ezen új sportágak behozatalát a téli olimpiára. Nem éppen hagyományos sport. Az is igaz, hogy haladni kell a korral. Csak egy példát mondjak. Az osztrák alpesi sí kisebb visszaesése és utánpótlás gondjai állítólag annak is köszönhető, hogy egyre több fiatal kezdett el snowboardozni meg freestyle sízni alpesi síelés helyett. Az osztrákoknál ez szinte tragédia, hogy ne az alpesi sí legyen az elsős számú téli sport. Persze nem véletlen az ilyen sportok térnyerése és népszerűsége a fiatalok körében.