Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum augusztus 26, 2023, 16:08:15Banki átutalás meglévő magyar
bankszámlára
Nem tudok utalni mert a betfair oldalon halvány lett az erste kártyám ki sem tudom jelölni. Tehát az már nem működik a nyomorult magyar törvény miatt. A skrillre meg csak a feltöltött összeget tudtam kivenni a többit meg nem engedi

Idézetet írta: Zohan46 Dátum augusztus 26, 2023, 20:18:19
Idézetet írta: Admin Dátum augusztus 26, 2023, 16:08:15Banki átutalás meglévő magyar
bankszámlára
Nem tudok utalni mert a betfair oldalon halvány lett az erste kártyám ki sem tudom jelölni. Tehát az már nem működik a nyomorult magyar törvény miatt. A skrillre meg csak a feltöltött összeget tudtam kivenni a többit meg nem engedi


szerintem, erre gondolnak

Idézetet írta: Zohan46 Dátum augusztus 26, 2023, 20:18:19Nem tudok utalni mert a betfair oldalon halvány lett az erste kártyám ki sem tudom jelölni. Tehát az már nem működik a nyomorult magyar törvény miatt. A skrillre meg csak a feltöltött összeget tudtam kivenni a többit meg nem engedi

Pontosan, nem a bankkártyás kiutalásra gondolok, hanem rendes banki átutalás (bank transfer).

Sajnos az egyéb módoknál csak a skrilles van beallitva. Nem is igazán emlékszem,hogy bármikor is kérdezte volna hogy oda miket szeretnék beállítani.
Szóval ezeket dobja ki. Amikor bankártyára szeretném kiutalni ahogy kérik és amikor skrillre szeretném. Egyiket se engedi... Próbálgattam ezt a banki transzfert keresni de nem találom.
Egyébként köszönöm a válaszokat

Idézetet írta: Zohan46 Dátum augusztus 27, 2023, 08:13:06Sajnos az egyéb módoknál csak a skrilles van beallitva. Nem is igazán emlékszem,hogy bármikor is kérdezte volna hogy oda miket szeretnék beállítani.
Szóval ezeket dobja ki. Amikor bankártyára szeretném kiutalni ahogy kérik és amikor skrillre szeretném. Egyiket se engedi... Próbálgattam ezt a banki transzfert keresni de nem találom.
Egyébként köszönöm a válaszokat

lehet előbb be kellene fizetned saját bankszámláról , hogy ismerje a bankodat és utána fogja tudni felajánlani.

De ezt majd okosabbak megmondják.

Nálam volt egy minimális banki átutalás az elején, mert kártyáról nem tudtam befizetni.

Idézetet írta: Zohan46 Dátum augusztus 27, 2023, 08:13:06Sajnos az egyéb módoknál csak a skrilles van beallitva. Nem is igazán emlékszem,hogy bármikor is kérdezte volna hogy oda miket szeretnék beállítani.
Szóval ezeket dobja ki. Amikor bankártyára szeretném kiutalni ahogy kérik és amikor skrillre szeretném. Egyiket se engedi... Próbálgattam ezt a banki transzfert keresni de nem találom.
Egyébként köszönöm a válaszokat

Legrosszabb esetben kérheted az ügyfélszolgálatot, hogy biztosítsanak neked hasonló kifizetési módot. Olyan nincs, hogy rajtad kívül álló okok miatt bennragad a pénzed.

Felvettem a kapcsolatot velük. Kértek egy fényképet a Visa magyarkártyámról amin látszik az első 6 számjegy, utolsó 4 számjegy és a teljes nevem. Mikor ezt elküldtem törölték a Magyar bankkártyám és csak a skrilles kifizetés opció maradt. Kérdezték hogy maradjunk e kontaktban míg kipróbálom. Jeleztem hogy igen. Csináltam egy gyors próba 15 ezres kiutalast és szó nélkül engedélyezte holott előtte még az 1000 Ft ra is azt mondta hogy pénzmosás gyanú...
Szóval elvileg megoldódott úgy néz ki.
Köszönöm azoknak is akik próbáltak segíteni  :beerchug:

Unin melyik a legkisebb levonással járó kifizetés?

Ezekből csak skrillem van.

-Banki utalás + revolut
-revolut kártya
-skrill
-neteller

Idézetet írta: lazanyja Dátum szeptember 01, 2023, 16:42:06Unin melyik a legkisebb levonással járó kifizetés?

Ezekből csak skrillem van.

-Banki utalás + revolut
-revolut kártya
-skrill
-neteller

Az unibet nem szamit fel dijat. Annyit kapsz meg amennyit lekertel.

Ezt értem, nem erre vonatkozott a kérdésem.

A különböző módokkal,hogy a káryamra jusson, melyiknél a legkisebb a levonás?
Tudja valaki?

Ez attol fugg mi el fizetsz be, mert csak arra fizetnek ki. Tehat hiaba lenne a legolcsobb mondjuk a banki atutalas, ha skrillel fizettel be. Revora se tudod lekerni ha nem azzal fizettel be.
Ha feltetelezzuk hogy barhogyan be tudsz fizetni akkor szerintem a revo a legolcsobb mert ingyen fizetsz be, nem vonnak le semmit, es havi 70kig a penzlevetel is ingyenes.

De nekem a skrill-uni-skrill-otp kartya is gyakorlatilag ingyenes. Bar a skrilles bankkartyas kifizetesnek van dija, de jol valtja vissza az eurot az otp es kb visszajon a skrilles koltseg. Kb a ketharmada.

Ha csak Skrilled van, bár úgy értettem az Unibet topicból, hogy Revolutod is van, akkor a Skrilles kifizetés a legegyszerűbb. Ha van hozzá rendes Skrill kártyád, akkor utána fel is veheted az automatából. Ha nincs, akkor kérhetsz virtuális kártyát, az ingyenes és azonnali. A Skrill appben meg hozzáadod a telefonos fizetéshez és már vásárolhatsz is vele (pénzt felvenni csak a fizikai kártyával tudsz).

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 01, 2023, 18:45:28Ha csak Skrilled van, bár úgy értettem az Unibet topicból, hogy Revolutod is van, akkor a Skrilles kifizetés a legegyszerűbb. Ha van hozzá rendes Skrill kártyád, akkor utána fel is veheted az automatából. Ha nincs, akkor kérhetsz virtuális kártyát, az ingyenes és azonnali. A Skrill appben meg hozzáadod a telefonos fizetéshez és már vásárolhatsz is vele (pénzt felvenni csak a fizikai kártyával tudsz).

Csak skrillem van.
Ehhez a rendes kártya rendelés és használata díjmentes?

Idézetet írta: lazanyja Dátum szeptember 02, 2023, 22:47:32Csak skrillem van.
Ehhez a rendes kártya rendelés és használata díjmentes?

https://www.sportfogadas.org/cikk/Skrill_(Moneybookers)_MasterCard-176.html

Skrill és Neteller MasterCard

"Mindkét szolgáltatónál ingyen igényelhetsz virtuális bankkártyát, és ez azonnal használható is online fizetésekre."

Idézetet írta: lazanyja Dátum szeptember 02, 2023, 22:47:32Csak skrillem van.
Ehhez a rendes kártya rendelés és használata díjmentes?
Évi 10 euró a rendes, virtuális ingyenes. Le van irva minden a csucsu által linkelt cikkben.