SfGuru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 12, 2014, 13:05:14, Milan
SfGuru Infó
A játék támogatója: Bet365

Ha bármilyen kérdésetek van az SfGuru játékokkal kapcsolatosan azt ebben a témában tehetitek fel!

Ugyanitt lehet javasolni is újításokat, fejlesztéseket stb.!  :ok:

Megprobáltam minél jobb ellemzéseket irni és arra lennek kiváncsi, hogy hogyan sikerültek? Mit kellene még hozzáadni, illetve kivenni?

Idézetet írta: csaby18 Dátum október 01, 2012, 10:14:56
Megprobáltam minél jobb ellemzéseket irni és arra lennek kiváncsi, hogy hogyan sikerültek? Mit kellene még hozzáadni, illetve kivenni?

Tudod, hogy szokták mondani: "mindig van hely jobbnak", de a jelenlegi elemzésed is megfelel a követelményeknek.  ;)

Ha DNB tippet adtam meg és X lett a meccs akkor az is beleszámít a minimum tippszámba ?

Idézetet írta: Sierra Dátum október 01, 2012, 11:10:38
Ha DNB tippet adtam meg és X lett a meccs akkor az is beleszámít a minimum tippszámba ?

Igen.

Üdv!

Az előző rendszerben még volt a versenyeknél külön Serie A, Bundesliga stb.
Én a mostani fordulós Seria A -t ha jól látom megnyertem, de most nem tudom, hogy jár azért nyeremény, vagy az átszervezések miatt már nem?
Köszönöm előre is! :cya:

Idézetet írta: stdavid Dátum október 01, 2012, 12:40:41
Üdv!

Az előző rendszerben még volt a versenyeknél külön Serie A, Bundesliga stb.
Én a mostani fordulós Seria A -t ha jól látom megnyertem, de most nem tudom, hogy jár azért nyeremény, vagy az átszervezések miatt már nem?
Köszönöm előre is! :cya:

Nem jár nyeremény. Magyar fociért járt nyeremény, ill. volt külön Foci Topligák játék.

Itt amúgy megtalálod, hogy mi díjazott:

http://www.sportfogadas.org/guru.php?mod=nyeremenyek

Idézetet írta: Milan Dátum október 01, 2012, 12:43:38
Nem jár nyeremény. Magyar fociért járt nyeremény, ill. volt külön Foci Topligák játék.

És az SfGuru Sport-ért?


Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum október 01, 2012, 18:21:11
1. hely 10 €

Előző hétre gondoltam, csak mert a nyertesek listáján nincs, de úgy emlékszek hogy múlthéten is volt nyeremény hirdetve. DE nem kizárt, hogy elnéztem :)

Néztem a hosszútávú versenyeket, és láttam, hogy van külön férfi euroligára verseny. Mivel még nem kezdődött el(nem került előnybe-hátrányba senki), nem lehetne a női euroligát is hozzácsapni???




Idézetet írta: oakland23 Dátum október 01, 2012, 20:05:22
Néztem a hosszútávú versenyeket, és láttam, hogy van külön férfi euroligára verseny. Mivel még nem kezdődött el(nem került előnybe-hátrányba senki), nem lehetne a női euroligát is hozzácsapni???

Lehetne egy külön versenyt a lányoknak, de szerintem sokkal színvonalasabb a férfiak versenye. A nőknél a magyar csapatok mérkőzésein kívül kétlem hogy sok elemzés születne, de cáfoljatok meg...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum október 01, 2012, 18:50:02
Előző hétre gondoltam, csak mert a nyertesek listáján nincs, de úgy emlékszek hogy múlthéten is volt nyeremény hirdetve. DE nem kizárt, hogy elnéztem :)

A nyertesek ki voltak hirdetve, SfGuru Sportra nem volt nyeremény.

Idézetet írta: Milan Dátum október 01, 2012, 21:38:24
Lehetne egy külön versenyt a lányoknak, de szerintem sokkal színvonalasabb a férfiak versenye. A nőknél a magyar csapatok mérkőzésein kívül kétlem hogy sok elemzés születne, de cáfoljatok meg...

Tavaly a férfiaknál 9 előzetes született, lányoknál 16. Férfiaknál öten írtunk előzetest, de mind az öten kampányszerűen, egyszer-egyszer, Pisti1987 (apropó, hol van Pisti???) 3-al rekorder.
Lányoknál én írtam 14-et, András kettőt.

Nyílván több előzetes születik majd, ha van komolyabb verseny! Finn3-ra is születne egy rakás, ha lenne pénzdíjas verseny  :).

Viszont nem vagyok benne biztos, hogy ha lenne külön ffi és női EL-re is verseny, akkor a férfiakhoz több előzetes menne be.

Idézetet írta: Milan Dátum október 01, 2012, 21:39:02
A nyertesek ki voltak hirdetve, SfGuru Sportra nem volt nyeremény.

Ok ok!