SfGuru Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A nyereményeket, csak a következô honap elején külditek?

Idézetet írta: csaby18 Dátum október 02, 2012, 11:28:29
A nyereményeket, csak a következô honap elején külditek?

Skrilles nyereményeket 3-4 munkanap alatt utaljuk, Bet365 nyeremények havi egyszer vannak kifizetve.

Idézetet írta: Milan Dátum október 02, 2012, 11:31:25
Skrilles nyereményeket 3-4 munkanap alatt utaljuk, Bet365 nyeremények havi egyszer vannak kifizetve.

Ok.

Az 5 nagy foci bajnokság(premier division stb.) múlthétvégi győzteseinek jár nyeremény? mert két hete a premier league meg a premier division győztese kapott nyereményt.

Az elemzések szövegében ezután minden sortörésből bekezdés lesz, igy olvashatóbbak lesznek az elemzések. Bátran törjétek meg a sort a szövegben olyan helyen, ahol bekezdést szeretnétek vagy el szeretnétek különiteni az elemzés előbbi részétől.

Eddig igy volt:

sor1
sor2

Ezután:

sor1

sor2

Idézetet írta: Pozzato Dátum október 02, 2012, 12:03:17
Az 5 nagy foci bajnokság(premier division stb.) múlthétvégi győzteseinek jár nyeremény? mert két hete a premier league meg a premier division győztese kapott nyereményt.

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,8959.msg317224.html#msg317224

Idézetet írta: Milan Dátum október 02, 2012, 12:27:12
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,8959.msg317224.html#msg317224
Ez engem is azért zavart meg, mert a versenyek menü alatt volt Seria A, PL, Bundesliga stb mindegyiknek külön versenye az előző fordulóra. Így hiába nyertem meg a Serie A -t, nem jár érte semmi :( :D

Idézetet írta: stdavid Dátum október 02, 2012, 18:55:09
Ez engem is azért zavart meg, mert a versenyek menü alatt volt Seria A, PL, Bundesliga stb mindegyiknek külön versenye az előző fordulóra. Így hiába nyertem meg a Serie A -t, nem jár érte semmi :( :D

Szerintem meg nem hiába nyerted meg. Jó, oké, nem jár érte nyeremény, de bebizonyítottad, hogy képes vagy rá.

Mostantól már csak pénznyereményes játékok futnak, szóval tesztként szerintem jó volt.

Figyelem!

Fociban eddig a handicap csak simán szerepelt, s egy picit megtévesztő volt, hisz létezik európai (3 esélyes), illetve ázsiai (2 esélyes).

Mostantól e kettő külön szerepel a listában.

Ha kétesélyes handicapet szeretnétek játszani, akkor válasszátok, a "handicap (2 esélyes)-t", ha pedig három esélyest, ahol az X is érvényes, ott válasszátok a "handicap (3 esélyes)-t".

A magyar férfi kosárlabda bajnokság meccsei be fog majd kerülni a választható mérkőzések közé?
A választ előre is köszi!

Idézetet írta: F_Kazarian Dátum október 04, 2012, 11:19:36
A magyar férfi kosárlabda bajnokság meccsei be fog majd kerülni a választható mérkőzések közé?
A választ előre is köszi!

Megpróbáljuk, de előre nem ígérek semmit.

Hol látom azt (egyelőre sehol  ::)) , hogy a többiek mikor küldték be a tippet?

Rámész az elemzésre. Kis sárga rublika. Alulról a második sor.

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum október 04, 2012, 17:36:18
Rámész az elemzésre. Kis sárga rublika. Alulról a második sor.

Köszönöm!  :ok: