ATP - Shanghai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


október 09, 2011, 14:15:57, csacsa44
ATP - Shanghai Rolex Masters 

Hely: Shanghai, China
Dátum: Október 09. - Október 16.
Játékosok száma: 56
Pályaborítás: Hard
Nyeremény:   $ 3,240,000
Hivatalos weboldal: http://www.shanghairolexmasters.com/English/index.shtml

Tavalyi győztes: Andy Murray

Főtábla 2011

Hétfő, Október 10:         

07:00      Guillermo Garcia-Lopez - Somdev Dev Varman   [lb]2,00[/lb]   [lb]1,72[/lb]      

07:00      Mihail Kukuskin - Albert Montanes   2,35      1,52      

08:00      Ernests Gulbis - David Nalbandian   2,90      1,35      

08:00      Kevin Anderson - Bernard Tomic   1,52      2,35      

08:30      Marcel Ilhan - Grigor Dimitrov   2,40      1,50      

08:30      Pablo Andujar - Matthew Ebden   [bs]2,75[/bs]      [bs]1,40[/bs]      

09:30      Andy Roddick - Yen-Hsun Lu   1,30      3,20      

09:30      Stephane Bohli - Tommy Robredo   2,65      1,42      

11:00      Mao-Xin Gong - Donald Young   8,00      1,06      

12:00      Zhe Li - Fernando Verdasco   10,00      1,03      

12:00      Ivan Dodig - Santiago Giraldo   [10b]2,30[/10b]      [10b]1,55[/10b]      

14:00      Mihail Juzsnij - Juan Carlos Ferrero   [lb]1,80[/lb]      [lb]1,90[/lb]

Haase - Nishikori meccsről mi a véleményetek?

Szerda, Október   12:   
   
07:00 Albert Ramos - Alexandr Dolgopolov  [10b]4,25[/10b]  [10b]1,18[/10b]
      
07:00 Matthew Ebden - Ryan Harrison  2,75  1,40
      
08:10 Juan Carlos Ferrero - Fernando Verdasco  2,00  1,72
      
08:10 Jurgen Melzer - Santiago Giraldo  1,55  2,30
      
09:30 David Ferrer - Milos Raonic  [ex]1,25[/ex]  [ex]3,50[/ex]
      
09:30 Kei Nishikori - Jo-Wilfried Tsonga  4,50  1,16
      
11:00 Radek Stepanek - Tomas Berdych  3,00  1,33
      
12:10 Rafael Nadal - Guillermo Garcia-Lopez  1,03  10,00
      
12:30 Feliciano Lopez - Alex Bogomolov  [lb]1,50[/lb]  [lb]2,40[/lb]
      
14:10 Dmitrij Turszunov - Andy Murray  7,00  1,07

Csütörtök, Október 13:      
   
06:30      Andy Roddick - Nicolas Almagro   1,45      2,55      

06:30      Bernard Tomic - Alexandr Dolgopolov   [ex]1,95[/ex]      [ex]1,75[/ex]      

08:00      David Ferrer - Juan Carlos Ferrero   1,40      2,75      

08:00      Santiago Giraldo - Kei Nishikori   2,10      1,65      

09:30      Gilles Simon - Matthew Ebden   [10b]1,22[/10b]      [10b]3,80[/10b]      

09:30      Stanislas Wawrinka - Andy Murray   4,50      1,16      

12:10      Rafael Nadal - Florian Mayer   1,05      8,00

Ferinek ma piszok nagy mákja volt, iszonyat szarul játszott és ha Ferrero nem sérül meg, akkor sima 0-2. Mondjuk az volt a durva, hogy még így is volt meccslabdája Juan Carlosnak.
Nem tudom Roddick hogy játszik mostanában (Dimitrov ellen néztem 1-2 labdamenetet, de nekem nem tűnt túl meggyőzőnek), de még a nyesegetős töketlen Andynak is simán van esélye a mindent a hálóba püfölő, szerváiból élő (azért ez elég nagy kritika) Ferrer ellen.

Nálam amúgy a nap tippje a Berdych 2-0, tegnap még 1,8-ért mérték, most lövésem sincs mennyi lehet. Lopez adogatójátéka nagyon távol van a jótól mostanság, márpedig, ha ez nem megy, akkor esélye sincsen a normálisabb játékosok ellen! Nem hiszem, hogy zsinórba 6 adogatójátékot (és egy tie-t) meg tudna nyerni egy önbizalomtól majd kicsattanó Berdych ellen.

Idézetet írta: hege1010 Dátum október 13, 2011, 10:53:55
Ferinek ma piszok nagy mákja volt, iszonyat szarul játszott és ha Ferrero nem sérül meg, akkor sima 0-2. Mondjuk az volt a durva, hogy még így is volt meccslabdája Juan Carlosnak.
Nem tudom Roddick hogy játszik mostanában (Dimitrov ellen néztem 1-2 labdamenetet, de nekem nem tűnt túl meggyőzőnek), de még a nyesegetős töketlen Andynak is simán van esélye a mindent a hálóba püfölő, szerváiból élő (azért ez elég nagy kritika) Ferrer ellen.

Nálam amúgy a nap tippje a Berdych 2-0, tegnap még 1,8-ért mérték, most lövésem sincs mennyi lehet. Lopez adogatójátéka nagyon távol van a jótól mostanság, márpedig, ha ez nem megy, akkor esélye sincsen a normálisabb játékosok ellen! Nem hiszem, hogy zsinórba 6 adogatójátékot (és egy tie-t) meg tudna nyerni egy önbizalomtól majd kicsattanó Berdych ellen.

Én is néztem Feri meccsét és tényleg piszok kutyául nyomta az első szettben. Utána sem sokat javult, de legalább az adogatására figyelt és így már Ferrerotól sem volt elég a vissza pakolós tenisze. Elkezdett támadgatni és kapásból sorra szórta a hibákat. Csúnyát esett, de az egyáltalán nem befolyásolta szerintem. Alapból lenyomta azt a gémet ápolás nélkül... dobtak rá egy kötést a biztonságkedvéért. Viszont a második meccslabdát elég brutálisan hárította Feri, utána pedig lenyomta a döntőszettben. Amúgy Ferrero már sokadjára játssza el ezt, hogy szétesik meccs közben, különben meg az első szettben sem csinált semmit sem. Az összes bréket Feri csinálta meg neki, elsőnél 2df+ue, másodiknál 1df + ue-k, harmadiknál is volt df meg ue, szóval...  Szégyen lett volna ez ellen a Ferrero ellen kikapni. Azt bánom, hogy nem tettem Ferit 2.5-ért...de nem tűnt meggyőzőnek ezért nem vállaltam be szetthátrányban.

Roddick meccséről írtam pár sort... Itt elolvashatod + stat is van.

Idézetet írta: hege1010 Dátum október 13, 2011, 10:53:55
Nálam amúgy a nap tippje a Berdych 2-0, tegnap még 1,8-ért mérték, most lövésem sincs mennyi lehet. Lopez adogatójátéka nagyon távol van a jótól mostanság, márpedig, ha ez nem megy, akkor esélye sincsen a normálisabb játékosok ellen! Nem hiszem, hogy zsinórba 6 adogatójátékot (és egy tie-t) meg tudna nyerni egy önbizalomtól majd kicsattanó Berdych ellen.

Speciel Delicianot nem írnám le, a Tipsa elleni 7-6 7-6-ot nem láttam; tegnap pedig tényleg olyan szar volt az adogatójátéka, hogy simán ki kellett volna kapnia, de mégis átszenvedte magát Bogomolovon. Ha annyi kettőst nem üt ma, akkor szerintem elcsíphet egy szettet.

Félreértés ne essék Ferrero is olyan volt, mint a harmat (tettem is Ferit 0-1-nél, amikor 30-0 volt neki fogadóként 1,65-ért) meg Verdasco ellen se mutatott semmit. Ott is Verda verte meg magát, attól féltem, hogy most Feri játssza el ugyanezt. A 3. meccslabda hárításánál tényleg brutál volt a kis pitbull, de ha előtte nem jött volna két ász a többi meccslabdánál, akkor nem vagyok benne biztos, hogy most nem a gumiszobában mesélnék a meccsről.

Fasza kis írás lett, hasonló forgatókönyvet (Roddick türelmes tenisz, sok Feri hiba) simán el tudok majd képzelni. Tuti tenni fogok valamennyit Roddickra, pláne, ha underdog lesz. Erre pedig elég jó sansz van (max 1.9-1.9 odds arányra tippelek).

Idézetet írta: Latzka Dátum október 13, 2011, 11:21:20
Speciel Delicianot nem írnám le, a Tipsa elleni 7-6 7-6-ot nem láttam; tegnap pedig tényleg olyan szar volt az adogatójátéka, hogy simán ki kellett volna kapnia, de mégis átszenvedte magát Bogomolovon. Ha annyi kettőst nem üt ma, akkor szerintem elcsíphet egy szettet.

Tipsa nagyon béna volt (hasonlított a mai első szettes Ferire), én meg tegnap nem láttam csak a legeslegvégét, ahol kis híján nem tudta kiszerválni a meccsét. Berdych meg azért teljesen más kategória, mint Bogomolov. Plusz, ha nem üt majd kemény második szervát Lopez, akkor olyan tenyerest kap a csehtől, hogy levegőt venni nem lesz ideje szóval lesz jó néhány kettős hibája ma is, ha sorozatba nem jönnek az elsők. Maximum egy szoros szett lesz (azt persze aztán lehet, hogy a spanyol behúzza, habár nem hinném, de lehet). 6-1, 6-1 tuti nem lesz, de én spec egy 6-3, 7-5 (6-4) körüli eredményt várok.

Feliciano ma kifog kapni, méghozzá nagyon simán,Tipsarevic a 2. szettben magát verte meg, olyan gyenge volt ez a Lopez, hogy nem igaz, az első szettről pedig nem tudok mit írni, mert azt nem láttam,Berdych pedig nagyon jó, szerintem sima két szettes Berdó győzelem lesz ez.  :ok:

A mai Ferrerről pedig annyit, hogy ritka szar, ezt a Ferrert Roddick(pedig Ő sem túl jó) biztosan megveri már csak az a kérdés, hogy így fog-e játszani Rod ellen is, mert akkor sima, szerintem mindenképpen érdemes bepróbálni az amerikait, főleg, hogy nagyon jó odds lesz rá.  :great:

Na ez a mai nap faszán deficites lett. Simon képes volt ilyen Ebdentől kikapni.... Meg Berdych is, hogy a francba tudott kikapni Lopeztől? Most Feliciano táltosodott meg varázsütésre, vagy Tomas mutatta meg, hogy mekkora balfácán is tud lenni?

Idézetet írta: hege1010 Dátum október 13, 2011, 19:40:44
Na ez a mai nap faszán deficites lett. Simon képes volt ilyen Ebdentől kikapni.... Meg Berdych is, hogy a francba tudott kikapni Lopeztől? Most Feliciano táltosodott meg varázsütésre, vagy Tomas mutatta meg, hogy mekkora balfácán is tud lenni?

Berdych csapkodta össze vissza szanaszét... amúgy tényleg kutya eredmények születtek, de én személy szerint jól jöttem ki belőle. Ebdent 2.5-ért, Mayert 1.95-ért és Ferit 1.4-ért tettem, mondjuk Wawát is bepróbáltam 3.2-ért ő vitt el a nyereményből :)

Remélem ez a hulladék Lopez megy a levesbe holnap...bár Mayer is képes bárkinek meccset megnyerni, de amit ma mutatott az elképesztő volt, remélem átmenti a formáját holnapra.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum október 13, 2011, 19:45:40
Berdych csapkodta össze vissza szanaszét... amúgy tényleg kutya eredmények születtek, de én személy szerint jól jöttem ki belőle. Ebdent 2.5-ért, Mayert 1.95-ért és Ferit 1.4-ért tettem, mondjuk Wawát is bepróbáltam 3.2-ért ő vitt el a nyereményből :)

Remélem ez a hulladék Lopez megy a levesbe holnap...bár Mayer is képes bárkinek meccset megnyerni, de amit ma mutatott az elképesztő volt, remélem átmenti a formáját holnapra.

Na ennek örülök, hogy valaki profitált a mai napból  :ok:

Azért elég nagy vicc lenne, ha Lopez egy 1000-es torna elődöntőjébe jutna. Viszont való igaz, hogy Mayer finoman szólva se a legmegbízhatóbb játékosok egyike.

Amúgy ez a 8 ember az idei férfi teniszidény abszolút megkoronázása. Kb. egy 250-es torna negyeddöntője se áll sokkal jobb formában játszó spílerekből.