Snooker - China Open 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Snooker - China Open
Helyszín: Peking, Kína
Időpont: Március 25-31
Közvetítés: Eurosport 1, 2  Livescore
Tavalyi nyertes: Peter Ebdon

Főtábla

Pénzdíjazás:
Winner: £85,000
Runner-up: £35,000
Semi-finals: £20,000
Quarter-finals: £11,000
Last 16: £7,500
Last 32: £6,000
Last 48: £2,300
Last 64: £1,500
High TV break: £3,500
High non-TV break: £700
Total: £425,000

A VB előtti utolsó pontszerző. 5 nyert frémig tartanak a meccsek, az elődöntőben 6-ig, míg a döntőben 10-ig.

Wild Card:

1.22 Rory McLeod - Hu Hao 4.00
1.30 Jamie Cope - Zhao Xintong 3.75

Valamelyik kínai szerintem feljut a főtáblára. Kettejük közül Zhao az ismertebb, ráadásul ebben a szezonban két wild card meccset is sikerrel vívott már meg, tehát benne lehet fantázia. Cope amúgy is csak szenved, és a selejtezőkben a hasonló szintet képviselő kínaiakat rendre csak döntőfrémben győzte le...egy kis aprót megér.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 25, 2013, 11:47:42
Wild Card:

1.22 Rory McLeod - Hu Hao 4.00
1.30 Jamie Cope - Zhao Xintong 3.75

Valamelyik kínai szerintem feljut a főtáblára. Kettejük közül Zhao az ismertebb, ráadásul ebben a szezonban két wild card meccset is sikerrel vívott már meg, tehát benne lehet fantázia. Cope amúgy is csak szenved, és a selejtezőkben a hasonló szintet képviselő kínaiakat rendre csak döntőfrémben győzte le...egy kis aprót megér.

Ez mocsok sima volt...5-2-re nyert Zhao! :great: A 7. frémben még 147-re is volt esélye, de 7 piros+7fekete után elakadt.

Szia Cesc!
Higgins szerinted megveri Milkinst?Gyorsban, név alapján raktam, de most látom, hogy tavaly Higgins kikapott Milkinstől, így ez egy kicsit elbizonytalanított.

Idézetet írta: Hiroshi Dátum március 25, 2013, 20:01:08
Szia Cesc!
Higgins szerinted megveri Milkinst?Gyorsban, név alapján raktam, de most látom, hogy tavaly Higgins kikapott Milkinstől, így ez egy kicsit elbizonytalanított.

Ilyen alapos elemzést egy meccshez...

Idézetet írta: Hiroshi Dátum március 25, 2013, 20:01:08
Szia Cesc!
Higgins szerinted megveri Milkinst?Gyorsban, név alapján raktam, de most látom, hogy tavaly Higgins kikapott Milkinstől, így ez egy kicsit elbizonytalanított.

Meg kellene vernie. Nincs különösebb jelentősége, hogy tavaly Milkins megverte, pláne hogy abban az időszakban Higgins ritka gyatra teljesítményt nyújtott...

Ha esetleg valaki lemaradt volna róla...Selby majdnem 147...az utolsó lökést puskázta el. Ilyet is ritkán látni, Dohertynél volt egyszer, hogy az utolsó feketét hagyta ki, csak neki sokkal könnyebb állása volt...

Mark Selby 140 ! only the black to go....

#7 március 27, 2013, 22:10:59, Cesc18
Nyolcaddöntők:

7:30
1.28 Shaun Murphy - Rory McLeod 3.50
2.20 Mark Williams - Ali Carter 1.61
1.61 Jack Lisowski - Mark Davis 2.20
3.25 Ricky Walden - Mark Selby 1.33

12:30
2.50 Marcus Campbell - Graeme Dott 1.50
1.57 Stephen Maguire - Barry Hawkins 2.25
2.10 Mark Allen - Neil Robertson 1.66
1.50 Stuart Bingham - Robert Milkins 2.50

Selby győzelme számomra nem kérdéses és jó esély van rá, hogy lesz minimum egy 100-as brék is. Odds 1.50.

A délutáni sessionre ezt találtam:
Mark Allen-Neil Robertson   frame over 7.5    1.8

:topbet_125:

Negyeddöntők:

7:30
2.75 Mark Williams - Mark Selby 1.44
2.75 Jack Lisowski - Shaun Murphy 1.44

12:30
3.50 Marcus Campbell - Neil Robertson 1.30
1.66 Stephen Maguire - Stuart Bingham 2.20

Selby parádézott az első meccsén, majd ritka gyenge volt Walden ellen. Simán benne van, hogy kiesik, bár lehet csak azért esett vissza, mert a világelsőségért játszott. Most megint felszabadult lehet, ugyanis a Walden elleni sikerének köszönhetően visszaül a trónra, ja és a VB-n nem Roni ágán lesz.
Van egy Lisowski végsőm 17-es oddson  ;D, szóval ezt a meccset nem piszkálom, Murphy azért nagy falat, de ha legyűri akkor már biztos profittal tudok kiszállni belőle...
Robertson nálam a holnapi tuti!
Maggiék nobet.

#10 március 29, 2013, 16:00:07, hurkabalint
Robertson akkora tuti mint a ház! Ilyenkor szokott gond lenni... :D

Szerencsére nem lett, bár elég gyengén játszott az ausztrál.

Most olvasom, hogy Selby tegnap elrontotta a gyomrát - vélhetően valami kínai moslékkal - elvileg jobban érzi már magát, de nem 100%-os. Talán ennek is köszönhető, hogy rengeteg hibával játszik és egy-egy szép lökése van, de képtelen normális brékeket lökni. 4-0-ra teljesen jó sansza volt, ehhez képest 1-3. 1.45-ért szerintem érdemes az ausztrálra tenni, mondjuk neki meg a biztonsági játéka csapnivaló eddig, de ha azon csiszol egy keveset akkor ezt a döntőt már nem fogja elbukni.

Saját bejegyzése: "Looking forward to final today!!! Had little food poisoning yesterday was really ill feel a little better today but still not 100% "

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 31, 2013, 10:16:39
Most olvasom, hogy Selby tegnap elrontotta a gyomrát - vélhetően valami kínai moslékkal - elvileg jobban érzi már magát, de nem 100%-os. Talán ennek is köszönhető, hogy rengeteg hibával játszik és egy-egy szép lökése van, de képtelen normális brékeket lökni. 4-0-ra teljesen jó sansza volt, ehhez képest 1-3. 1.45-ért szerintem érdemes az ausztrálra tenni, mondjuk neki meg a biztonsági játéka csapnivaló eddig, de ha azon csiszol egy keveset akkor ezt a döntőt már nem fogja elbukni.

Saját bejegyzése: "Looking forward to final today!!! Had little food poisoning yesterday was really ill feel a little better today but still not 100% "

Sajnos zöldült a tipp...a második szakaszban már sokkal jobb volt Selby, de 1-6-ról esélye sem volt nyerni. Vége 10-6 Robertsonnak, most 3 hét pihenő és utána jön a VB!