F1 - Amerikai Nagydíj 2014

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában




Helyszín: Austin, USA
Időpont: október 31., november 01., 02.
Körök száma: 56
Körök hossza: 5,513 km



Program:

Péntek, október 31:

16:00 - 17:30  1. Szabadedzés
20:00 - 21:30  2. Szabadedzés

Szombat, november 01:

16:00 - 17:00  3. Szabadedzés
19:00  Időmérő

Vasárnap, november 02:

20:00  Futam


Pályarajz



A Hamilton-Rosberg meccs újabb felvonása

Beköszöntött a november, ez pedig a Forma 1-es szezon végének a közeledtét is jelenti. Mindössze három futam van hátra, és kiderül, hogy ki lesz 2014 világbajnoka. Hamilton és Rosberg versenyfutásában egyelőre a brit áll jobban, de minden egyes pont kulcsfontosságú lehet a végelszámolásnál.

Cikk: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/amerikai-nagydij-a-hamilton-rosberg-meccs-ujabb-felvonasa

Lett végre egy viszonylag jó ajánlat Vettelre: Button - Vettel párosításból a német jobban kijöhet szerintem. Button a tizenkettedik helyről indul, tehát ő sincs túl rózsás helyzetben. 2.10-ért szerintem játszható, hogy előrébb végez, mint Button. Ha a mezőny hátsó részén jó ütemben átér Vettel, akkor megfoghatja a 6-7-8. helyet is akár. (bet365)

Idézetet írta: Jabba Dátum november 02, 2014, 13:03:35
Lett végre egy viszonylag jó ajánlat Vettelre: Button - Vettel párosításból a német jobban kijöhet szerintem. Button a tizenkettedik helyről indul, tehát ő sincs túl rózsás helyzetben. 2.10-ért szerintem játszható, hogy előrébb végez, mint Button. Ha a mezőny hátsó részén jó ütemben átér Vettel, akkor megfoghatja a 6-7-8. helyet is akár. (bet365)

Bojkott szerinted lesz vagy sem?


Helyezett pilóták száma 15.5 alatt 2,10

Mindössze 3 kieső kell:
- a felhasználható készlet fogy rendesen, ha a versenyző nincs pontszerző helyen akkor kihozzák a futam vége előtt;
- technikai sport;
- rajtbaleset.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum november 02, 2014, 13:10:06
Bojkott szerinted lesz vagy sem?


Helyezett pilóták száma 15.5 alatt 2,10

Mindössze 3 kieső kell:
- a felhasználható készlet fogy rendesen, ha a versenyző nincs pontszerző helyen akkor kihozzák a futam vége előtt;
- technikai sport;
- rajtbaleset.
Nem hinném, hogy lesz, mert szerintem úgy lenne értelme, ha mindenki csinálja (Lotus, Force India, Sauber,) vagy másképp felejtős. Márpedig Sutil 9. helyről rajtol, a Saubernek nagyon jól jönne minden egyes pont, jelenleg 0 pontjuk van, és még a Marussia is megelőzi őket. Maldonado sincs rossz helyen, Gutierrez pedig félig hazai pályán van. Szerintem nem lesz itt bojkott, és rajtbalesetre sem látok sok esélyt, de ezektől függetlenül a három kieső összejöhet.
A spórolás valóban reális lehet akár, meg lehetnek technikai problémák is, egy koccanás pedig sokat segíthet. Ez a szorzó nem rossz, meg lehet próbálni simán. Max egy közepes tét lenne nálam mindenesetre.

Idézetet írta: Jabba Dátum november 02, 2014, 15:54:53
Nem hinném, hogy lesz, mert szerintem úgy lenne értelme, ha mindenki csinálja (Lotus, Force India, Sauber,) vagy másképp felejtős. Márpedig Sutil 9. helyről rajtol, a Saubernek nagyon jól jönne minden egyes pont, jelenleg 0 pontjuk van, és még a Marussia is megelőzi őket. Maldonado sincs rossz helyen, Gutierrez pedig félig hazai pályán van. Szerintem nem lesz itt bojkott, és rajtbalesetre sem látok sok esélyt, de ezektől függetlenül a három kieső összejöhet.
A spórolás valóban reális lehet akár, meg lehetnek technikai problémák is, egy koccanás pedig sokat segíthet. Ez a szorzó nem rossz, meg lehet próbálni simán. Max egy közepes tét lenne nálam mindenesetre.

Köszönöm!  :ok:
Pletyka szinten olvastam több helyen.
Én is remélem, hogy nem valósul meg, mert 22 autóval is kevés izgalom volt/van.

Csodálom h még senki nem írta be, de nálam a legbiztosabb fogadás a No Safety Car 1.66-ért. Ezt az oddsot nem igazán értem, hiszen hatalmas bukózónák vannak, lényegében az egyetlen veszélyforrás az maga a rajt. Ott meg nem hiszem, hogy akkora nagy csata lenne, bár a kisördög sosem alszik.

Idézetet írta: Lord Dátum november 02, 2014, 16:39:34
Csodálom h még senki nem írta be, de nálam a legbiztosabb fogadás a No Safety Car 1.66-ért. Ezt az oddsot nem igazán értem, hiszen hatalmas bukózónák vannak, lényegében az egyetlen veszélyforrás az maga a rajt. Ott meg nem hiszem, hogy akkora nagy csata lenne, bár a kisördög sosem alszik.

SC  >:(

#8 november 02, 2014, 23:15:31, Jabba
Idézetet írta: Lord Dátum november 02, 2014, 16:39:34
Csodálom h még senki nem írta be, de nálam a legbiztosabb fogadás a No Safety Car 1.66-ért. Ezt az oddsot nem igazán értem, hiszen hatalmas bukózónák vannak, lényegében az egyetlen veszélyforrás az maga a rajt. Ott meg nem hiszem, hogy akkora nagy csata lenne, bár a kisördög sosem alszik.
Teljesen jó meglátás volt, én is játszottam, kicsit dühítő, hogy egy buta versenyzői hiba miatt ment el a tipp, de ez benne van.
Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum november 02, 2014, 13:10:06
Helyezett pilóták száma 15.5 alatt 2,10
:ok:
Idézetet írta: Jabba Dátum november 02, 2014, 13:03:35
Button - Vettel párosításból a német jobban kijöhet szerintem. 2.10-ért szerintem játszható, hogy előrébb végez, mint Button. Ha a mezőny hátsó részén jó ütemben átér Vettel, akkor megfoghatja a 6-7-8. helyet is akár. (bet365)
:ok:
Nem jött át a mezőny hátsó részén jó ütemben az elején, mégis nagyot ment a verseny közepétől. Ha az elején nem csigalassú, akkor bőven verhető lett volna Alonso is. Egyébként elképesztő, hogy a verseny végén mennyit számít az új gumi. Alonso cserélt, Vettelt megelőzte kb 2 kör alatt, majd Vettel cserélt, és egy egész kiállást visszahozott a nem sokkal előtte cserélő Alonsón, úgy hogy közbe oda-vissza előzgetett. Azigen.  :ok:

A buta versenyzői hiba a legenyhébb kifejezés, amit erre mondani lehet. Alsóbb kategóriákban is igen ritkán látni ilyen balesetet, ahol a pilóta az ellenfél seggébe megy elég rendesen féktávon. De az ilyen sajnos benne van. Nekem is elvitte a szelvényemet, és természetesen a többi esemény jött rajta :)