bet365 - Free4all

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 10, 2023, 07:58:22, Admin
Sziasztok!

Azért hoztam létre ezt a témát, mert sehol nem jelzik előre, melyik meccsekre van ez az új típusú nyereményjátékuk, illetve az ingyenes játékoknál van ugyan jelzés, de oda szökőévente megy az ember.

Légyszi, ha látjátok valamelyik meccsnél ezt a lehetőséget, akkor jelezzétek itt!

bet365 - Free4all (részvételi feltételek)

Ma a Manchester United-Leicester meccsre van játék.

Ma van Liverpool- Real Madrid játék.

Hol lehet olvasni arról, hogy mi ez a játék pontosan? Keressem ki bet365 kínálatban most a meccset és ott látni fogom?

Idézetet írta: Latzka Dátum február 21, 2023, 17:13:40Hol lehet olvasni arról, hogy mi ez a játék pontosan? Keressem ki bet365 kínálatban most a meccset és ott látni fogom?

@Latzka Labdarúgás---ingyenes játékok---Free4all és ott klikk a csak új és jogosult ügyfelek......és kijön a így működik blablabla

Idézetet írta: Latzka Dátum február 21, 2023, 17:13:40Hol lehet olvasni arról, hogy mi ez a játék pontosan? Keressem ki bet365 kínálatban most a meccset és ott látni fogom?

Nem csak ott, ahol az előttem szóló írta. A főoldalon is látszik, ahol a korai kifizetés, gyűjtő bónusz is.

Mai:

Leipzig - ManCi

Mai: Manchester United - Barcelona

Real - Barca meccsre van ma free4all  :ok:

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum március 02, 2023, 12:55:57Real - Barca meccsre van ma free4all  :ok:

Nekem nem adott...

Idézetet írta: Szigo Dátum március 02, 2023, 13:06:31Nekem nem adott...
érdekes, most én a bet365 kezdő oldalán látom a promót, de ha rákattintok, akkor a meccs alatt nem mutatja.. lehet átmenetileg levették, de majd visszateszik - volt már ilyen régebben is.

Mai: Liverpool - Man. United

Nem Free4All de érdemes itt megemlíteni, hogy 4 mérkőzés kihívás van a maholnapi BL meccsekre!  :ok:

Viszont van free4all:

Chelsea-Dortmund

Mai Free4all: Bayern - PSG! (Nem mintha eddig nyertem volna egy petákot is ezzel, de majd ma  ;D