Robmiller's diary

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1560 február 12, 2017, 20:50:38, robmiller
3. tipp

Nagyon egyben van a Roma csapata. A hétközben 4:0-ra gázolták le Sousa Fiorentináját, s látni lehetett rajtuk, hogy a Sampdoria elleni 3:2-es kudarc nem törte meg a lendületüket. Ennek köszönhetően továbbra is lőtávolságon belül helyezkednek el a Juvéhoz képest. A két topcsapat közül talán nekik van könnyebb dolguk, ugyanis a Crotone otthonába látogatnak. A dél-olasz kiscsapat ugyan próbálkozik otthon az egységek gyűjtögetésével, de gyakorlatilag elkönyvelhető a kiesésük. Általában a tabella alsó felében elhelyezkedő csapatok ellen sikerült pontokat szerezniük (Empoli, Pescara, Sampdoria). A Roma ellen vajmi kevés esélyük van. A Juventus a hétközben 0:2-re tudott itt győzni, s meglehetősen sokáig tartotta magát a kiscsapat. Mandzukic a 60. percben lőtte az elsőt, s a győzelmet Higuain biztosította be nem sokkal később.
Annyi bizonyos, hogy a Crotone 10 emberrel fog védekezni, amíg X az állás. Kérdés, milyen gyorsan tudja feltörni a falat a fővárosi topcsapat? Elviekben Florenzin, Spinozzin és Tottin kívül mindenkire számíthat Spaletti. Gondolkodtam, hogy megteszem a Roma góljainak száma 1,5 overt, viszont az erre kínált szorzó csupán 1,44...ha a Juve meccshez hasonlóan sokáig kitart a Crotone, akkor ezért az odds-ért nem éri meg nekem pakolni, mert az is kisülhet belőle, hogy nyögve-nyelős 0:1-gyel hozzák le a meccset a Farkasok. Így maradok a sima vendégsikernél, igaz alacsonyabb szorzón. Tipp: Roma nyer

Roma Crotone v Roma
(Játékidő eredménye)   12/02/2017   Egyik sem   1,36


0:2  :ok:

#1561 február 12, 2017, 20:23:38, robmiller
4. tipp

Kisebb gödörbe került a bajnokságban eddig erőn felül teljesítő Sevilla. Az előző két fordulóban nem sikerült győzniük, pusztán egy gól nélküli ikszre futotta otthon a Villareal ellen, valamint idegenben az Espanyol szórta meg őket (1:3). Ezzel lecsúsztak a harmadik helyre a tabellán, ami még mindig kiváló eredmény, de lassan a nyakukba ér a jó formában lévő Sociedad. A mai napon a középcsapatnak számító Las Palmas otthonába látogatnak, ami szintén nem ígérkezik sétagalopp mérkőzésnek. A hazaiak nagyon komoly otthoni mérleggel rendelkeznek az idényben: 11 fellépésen 6 győzelem és 5 döntetlen az eredmény. Igazi oroszlánbarlang tehát az Estadio Gran Canaria. Pl. a Realnak is csak ikszre futotta még ősszel (2:2). Emiatt erőteljesen kétséges a vendéggyőzelem, viszont a Las Palmast sem tartom olyan bitang csapatnak, hogy meg tudja verni a Sevillát, még úgy sem, hogy Jorge Sampaoli csapata gyengélkedik. A Sevilla olyan csapatok ellen tudott idegenben pontot vagy pontokat rabolni, mint a Villareal, Eibar, Real Sociedad. A sérültekről: a Las Palmas védelméből két alapembernek mondható játékos is hiányzik David Garcia (1/14) és Mauricio Lemos személyében (1/11), míg a középpálya Momo (3/15) hiányát érezheti meg. A vendégek oldalán szintén a védelemből hiányzik Sergio Escudero (0/13) és Nicolas Pareja (1/17). Erősen X szagú ez a csörte, amit +0.5-ös AH-val a Sevilla javára biztosítok. Remélem nem okoznak csalódást, bár nem egy bitang erős tipp. Tipp: Sevilla +0.5 AH

Sevilla +0.5 Las Palmas v Sevilla
(Ázsiai hendikep - további piacok)   12/02/2017   Egyik sem   1,350


0:1  :ok:

#1562 február 13, 2017, 10:10:16, robmiller
5. tipp (ÉLŐ)

Rangers-Morton a skót FA-kupa aktuális fordulójában. Negyedóra játék után érdekesen alakul a meccs eddig. A Morton vezetést szerzett, amit percekkel később egalizált a glasgow-i alakulat Miller révén. Jól tudják a kék-fehér klubnál, hogy ha trófeát szeretnének idén szerezni, akkor arra már csak a kupában lehet némi sansz, ennek megfelelően Warburton szinte a legerősebb kezdőjét küldte pályára a másodosztályú együttes ellen. A csatársorban Miller és Waghorn elég komoly duó, amiből az előbbi már be is jelentkezett. Szerintem nem cseszi el hazai pályán ezt a meccset a Rangers. Egy meccsen dől el a továbbjutás. X esetén újrajátszás, de nem hinném, hogy füllene ehhez a foga a skót topcsapatnak. Támadnak is rendesen. 1-1-nél volt már egy komoly felsőkapufa...Tipp: Rangers nyer

Rangers Rangers v Morton
(Játékidő eredménye)   12/02/2017   Egyik sem   1,25


2:1  :ok:

Most nézem, hogy a második gólt Miller mellett pont Waghorn lőtte.  :)

#1563 február 13, 2017, 20:01:51, robmiller
6. tipp

A török Süper Lig 20. fordulójának hétfői zárómeccsén kiesési rangadóra kerül sor, melyen a 11 egységgel rendelkező Gaziantepspor fogadja az utóbbi időben szárnyakat kapó Adanasport. A Gaziantep amellett, hogy pocsékul szerepel a bajnokságban, az utolsó négy hazai mérkőzésén egyetlen esetben sem tudott pontot szerezni. Tovább rontja a helyzetet, hogy a négy meccs esetében egyetlen alkalommal sem fogadott igazán komoly ellenfelet (Konyaspor 0:3, Akhisar 1:2, Rizespor 1:2, Antalyaspor 0:3). Tehát rendkívül kedvezőtlen előjelekkel lépnek este pályára. Az utolsó előtti vendégeknél pont fordított a szituáció. Immáron 5 mérkőzés óta veretlenek a pontvadászatban, s elég komoly eredményeket is le tudtak pakolni az asztalra. Ezek közül kiemelkedik a Fenerbahce elleni idegenbeli 2:2, valamint a Bursaspor elleni szintén idegenbeli 1:0-ás siker, valamint a Basaksehir elleni hazai X (1:1). Emellett a közvetlen riválisok ellen is sűrűn megtudták tartani a három pontot Kayserispor 3:1,  Kasimpasa 2:0. Minden összevetve két eltérő mentális állapotban lévő együttes vív hatpontos meccset. A Gaziantep ígyis le van már szakadva, szóval ha most is pont nélkül marad, egy komolyabb feltámadás híján szinte borítékolható a kiesés. Az Adana motivációját pedig az adja, hogyha ma nyer, hónapok óta először végre elkerülhetnek a kiesőhelyekről. Én úgy érzem a vendégsikerre adott 3.30-as szorzóban is van érték, mindenesetre én már az X2-re adott 1.70-nel is elégedett vagyok. A két csapat durván eltérő formáját látván kissé értetlenül állok ezek előtt a szorzók előtt. Tipp: Döntetlen vagy Adanaspor

Döntetlen, vagy Adanaspor Gaziantepspor v Adanaspor
(Dupla esély)   13/02/2017   Egyik sem   1,70   


U.i. én tegnap este raktam meg a tippet, ma reggelre az Adana szorzója 3.20-ra, az X2 1.66-ra csökkent.

1:0  :noway: hiába játszott fölényben az Adana, nem jött a találat...

#1564 február 13, 2017, 22:37:49, robmiller
7. tipp

Francia másodosztályban a 7. helyen álló Lens gárdája fogadja a 14. helyezett Clermont együttesét. Nem igazán nyújtom az érvelést: a Lens előző két bajnokija egyaránt 0:0-ra végződött, s már négy mérkőzés óta nyeretlenek. Valószínűleg hazai pályán dominálni fognak, s talán lőnek egy gólt a vendégeknek, ezzel megtörve a gólcsendet. Tipp: lő gólt a Lens

Clermont Foot - nem Lens v Clermont Foot
(Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést)   13/02/2017   Egyik sem   1,22


3:1  :ok:

#1565 február 13, 2017, 22:55:16, robmiller
8. tipp

A Premier League aktuális fordulójának zárómeccsén a Manchester City a Bournemouth otthonába látogat. Mivel a Tottenham botlott, így kiváló alkalom nyílhat Guardiola együttesének feljönni a 2. helyre a tabellán. A keret Gündogan kivételével a rendelkezésére áll, míg a hazai oldalon nagy érvágás lehet Callum Wilson hiánya, aki a Bournemouth házi gólkirálya. Szerintem behúzza a City a csörtét. Tipp: Manchester City nyer

Man City Bournemouth v Man City
(Játékidő eredménye)   13/02/2017   Egyik sem   1,40


0:2  :ok:

#1566 február 13, 2017, 22:37:13, robmiller
9. tipp

Olaszországban is komoly meccs vár ránk a Lazio-Milan párosítással. A Milan legutóbb 9 emberrel verte idegenben a Bologna-t 0:1-re, viszont ez a hazaiak töketlenkedésén múlt. A piros-feketék nem igazán meggyőzőek az utóbbi időben, viszont nagy küzdők. A mérkőzés esélyese ugyan a Lazio, de nem lesz könnyű a győzelem, még annak ellenére sem, hogy Montella csapatában igencsak sok a hiányzó. Én jó kis szórakoztató, hajtós meccset várok, ahol mindkét csapat legalább egyszer betalál. Tipp: mindkét csapat lő gólt

Igen Lazio v AC Milan
(Mindkét csapat szerez gólt)   13/02/2017   Egyik sem   1,70


1:1  :ok:

#1567 február 13, 2017, 22:07:03, robmiller
10. tipp (ÉLŐ)

Bundesliga 2. A feljutást megcélzó Hannover az előző fordulóban vereséget szenvedett, amivel visszacsúszott a 3. helyre. Hazai pályán most a középmezőny alsó részén tanyázó Bochumot fogadják, s a vendégek vezetést szereztek. Szerintem legalább X-re jó otthon a Hannover. Tipp: Hannover vagy döntetlen

Hannover 96 vagy döntetlen Hannover 96 v Bochum
(Dupla esély)   13/02/2017   Egyik sem   1,72


2:1  :ok:

#1568 február 13, 2017, 21:34:25, robmiller
11. tipp (ÉLŐ)

Felett 0.5 Hearts - U20 v Celtic - U20
(1. félidő gólok)   13/02/2017   Egyik sem   1,61


0:0  :noway: értetlenül állok, hogy ilyen stat mellett nem esett be legalább 1 gól..

Murphy, hogy a 2. félidő elején jön rögtön...

Idézetet írta: robmiller Dátum február 13, 2017, 20:53:35
11. tipp (ÉLŐ)

Felett 0.5 Hearts - U20 v Celtic - U20
(1. félidő gólok)   13/02/2017   Egyik sem   1,61


0:0  :noway: értetlenül állok, hogy ilyen stat mellett nem esett be legalább 1 gól..

Murphy, hogy a 2. félidő elején jön rögtön...

Igen. Meg is érdemlik, ha kikaptak. Olyan helyzeteket hagytak ki...

#1570 február 14, 2017, 08:45:42, robmiller
12. tipp

Kosárlabda (NBA)

Figyelgetem a naplókat, s a "Csak a matek" elnevezésű topikban lpetee888 egész hatékony kis stratégiával próbálkozik. Elkezdtem követni, s lehetséges, hogy rendszeresen tenni fogom a tippjeit. Remélem nem mostantól kezd majd el neki akadozni a hatékonysága.  ;D

Felett 206.5 ORL Magic @ MIA Heat
(Játék összesített)   14/02/2017   Egyik sem   1,74


107-116  :ok:

#1571 február 14, 2017, 16:27:05, robmiller
13. tipp

Szombaton a Magyar Kupában elmaradt a Cegléd-Diósgyőr kupameccs az albertirsai pálya alkalmatlansága miatt, így a mai napon délután 14 órakor rendezik meg. Nem mintha az idő, vagy a pálya bármennyivel is alkalmasabb lehetne a játékra. De nézzük a lényeget. A Cegléd az NB2 egyik potenciális kiesőjelöltjének számít perpillanat. A télen nagy volt a mozgás a Pest megyei csapatnál. Először is új vezetőedzőjük van Nagy Mihály személyében, illetve a csapat nagy része is átalakult. Egyedüli nevesebb igazolás viszont talán a múlt hét folyamán Vasastól kölcsönbe érkező Preklet Csaba számít. A többiek nagyrészt olyan fiatalok, akiket kölcsönbe hoztak, vagy úgy igazoltak le, hogy előző csapatukban nem jutottak állandó játéklehetőséghez. Edzőmeccseiket többnyire NBIII-as csapatokkal tolták. 1-2 példa: III. kerület (0:0), Szigetszentmiklós (2:3), Jászberény (1:0). Egyértelműen a fő célkitűzésük a bennmaradás az NB2-ben, így kérdés kell-e nekik az MK plusz terhelés? A felkészülési körülményeik sem voltak olyan magas színvonalúak, mint a borsodi együttes háza táján. Az egyik facebook bejegyzésük szerint első rendes füves edzésükre csak február 6-án került sor!
A vendég Diósgyőr őszi szereplése az élvonalban bizonyára csalódást okozott a szimpatizánsoknak. Horváth Feriék komolyan készültek is a télen..spanyolországi edzőtábor, külföldi élvonalbeli klubok ellen toltak edzőmeccseket felemás sikerrel: például simán kikaptak a lengyel utolsóelőtti Leczna gárdájától (3:0), ugyanakkor 1:2-re megverték a sereghajtó Ruch Chorzow csapatát. Horváth Feri nyilatkozata a kupameccs kapcsán, amit a klub facebook oldalán ki is emeltek 17 órája: "Nagyon komolyan vesszük a Magyar Kupát, a keddi meccs nem főpróba, hanem maga az előadás lesz." Én úgy gondolom, hogy ténylegesen megvan az osztálykülönbség a két csapat között, mégis az év első meccsére kerül sor, és magyar csapatokról beszélünk, ráadásul kupameccsen. Vonzó 1.57-ért a Diósgyőr, de nekem 1.20-on most bőven megfelel az X2. Tipp: döntetlen vagy Diósgyőr

Döntetlen, vagy Diósgyőri VTK Ceglédi VSE v Diósgyőri VTK
(Dupla esély)   14/02/2017   Egyik sem   1,20


0:1  :ok:

#1572 február 14, 2017, 14:49:42, robmiller
14. tipp

Félreértelmezett tipp volt.

#1573 február 14, 2017, 22:36:20, robmiller
15. tipp

Beszéljen helyettem szerkesztőtársam. Engem meggyőzött utánanézve az adatoknak.

"A hazaiak győezlmére adott 2.10-es szorzó miatt fogadok erre a mérkőzésre. Az ellenfél nem tűnik annyira veretesnek, hogy ekkora oddsot érne a legyőzésük. Viszont egy óvatosabb verziót választok, a DNB ázsiai megfelelőjét, a Leeds 0.0 1.50-ért. Hazai oldalon a csapatkapitány, Liam Bridcutt eltiltott, az előző meccsükön kapott piros lap miatt, illetve Pontus Jansson nem bevethető, ami a védelemnek komoly érvágás. A legutóbbi öt bajnoki meccsükön becsúszott három vereség, ami okozhatott ilyen szorzót. Szerintem tanulságos, hogyan látnak egy csapatot a szurkolói, mert ez amolyan belsős infó is azoknak, akik nem követik a meccseiket. A Leeds szurkolói nem izgulnak túlságosan, és nem akarnak edzőt meneszteni sem. A kezdőben szeretnék viszont látni Modou Barrow-t, aki két hete érkezett kölcsönbe. Összességében pedig a csapat széljátékában, és a Bristol elleni győzelemben bíznak. A Bristolnál minden a legutóbbi meccsükről szól most, amikor is 3:3-as döntetlent játszottak a Derby ellen. Az első félidőben mentek 0:3-ra, majd kiegyenlítettek a hazaiak. Megnézve néhány interjút a meccsről, a játékosokat, és Lee Johnson edzőt sem viselte meg túlságosan, hogy 3 gólos előnyt adtak le. A kiesőzónától 3 pontra vannak, szóval értékes pontokat hullajtottak el. A szurkolók az isztambuli BL-döntőre reflektálva Bristanbulnak nevezik ezt a meccset, és nem bánnák, ha Lee Johnson távozna. A szezonban már többször is megtörtént velük, hogy vezettek 1-2 góllal, és nem döntetlenre jött fel az ellenfél, hanem nyert is. Ezek elég komoly mentális, koncentrációs hibák, vagy épp jól kivitelezett bundák, mindensetre nekem a Leeds sokkal céltudatosabb csapatnak tűnik. Tipp: AH 0.0 Leeds" (Forrás: http://www.sportfogadas.org/elozetesek/keddi-tripla-nem-pihennek-az-angolok )

Leeds 0.0 Leeds v Bristol City
(Ázsiai hendikep - további piacok)   14/02/2017   Egyik sem   1,450


2:0  :ok:

Idézetet írta: robmiller Dátum február 14, 2017, 13:32:44
14. tipp

Szemezgetve a következő darts Premier League forduló meccsei között - holnap várható poszt a főoldalon -, felfigyeltem, hogy a bet365 újabban (?) játékosokra vonatkozóan is felkínál lehetséges 9 nyilas kiszállóra fogadási opciót. van Gerwen, Taylor és Anderson hármasnál nem kockáztatnék nagyobb összeget, viszont Wrightnál meglepetett az egész jó kis szorzó. 1.11-et kínálnak arra, hogy a skót nem dob 9 nyilast. Bevállaltam nagyobb összeggel, ugyanis erre még karrierje folyamán sosem volt példa. Járt már közel hozzá (talán 7 tökelétes nyíllal), de megdobnia nemhogy TV-s, de még kisebb kvalifikációkon sem sikerült, ahol azért olykor előfordul. A múlt hétvégi UK Open kvalifikáción 5-öt dobtak, s természetesen ő nem volt köztük. Most megkockáztatom, hogy Anderson elleni meccsükön sem fog ez összejönni. Ha igen, akkor én vagyok a világ legpechesebb embere.... ::) Ez nálam amolyan hurkabalint-féle 10/10-es tippkategória. Tipp: Wright nem dob 9 nyilast a meccsen

Nem Premier League Darts - Peter Wright
(9 dartos kiszálló)   18/05/2017   Egyik sem   1,11

Szerintem ez a nem az Anderson elleni meccsre vonatkozik, hanem az egész PL szezonra.