OTP Bank Liga 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Olyankor mit tudok csinálni, ha tegnap tettem a Unibetnél az Iváncsa - Budafok meccsre egy 7,5 szöglet felett lesz opciót, de sehol sem találok a szögletekre statisztikát és a unibet sem, akkor mi lesz a fogadásommal???


Valaki tudja esetleg, hogy hol lehet a Magyar Kupa meccsek részletes statisztikáját elérni?

Köszönöm, ha valaki tud segíteni!

Legrosszabb esetben void lesz.

Érvénytelenítették! Csak azt nem tudom minek tették ki a kínálatba, ha nem tudják kontroll alatt tartani a fogadasaikat ...

Az meg örök talány marad mindenkinek, hogy Iváncsán hány szöglet volt az MK meccsen hétközben ...

Na most leszek kíváncsi, hogy Huszti marad-e? Nagyon komoly bajban van ez a Fehérvár, ráadásul rohadtul pechesek is.

Erről beszéltem pont a hétvégén: Waltner Robit menesztették Paksról.

Pedig pont nem a Debrecen ellen játszottak a leggyengébben...

Adja ég, hogy Bognár Gyuri visszajöjjön, mert hiányoznak az overek!

#51 február 14, 2023, 18:47:40, robmiller
Idézetet írta: Szigo Dátum február 13, 2023, 14:34:10Erről beszéltem pont a hétvégén: Waltner Robit menesztették Paksról.

Pedig pont nem a Debrecen ellen játszottak a leggyengébben...

Adja ég, hogy Bognár Gyuri visszajöjjön, mert hiányoznak az overek!

Máig nem tudom, hogy Bognárnál miért működött annyira az a Pakssal, ami nem az MTK-nál? Pedig utóbbinál sokszor osztálykülönbségnek kellett volna mutatkoznia több ellenféllel szemben is.

Update: Most nézem, hogy ma délelőtt ki is nevezték Bogeszt! :D


Bognár Gyurival elfogult vagyok, nagyon kedvelem.

Végre egy kiváló műsort hallgattam, ahol Militár Iván ugyanazokat mondta ki, amiket én is gondolok róla.

Szerintem ha meghallgatjátok, máshogy fogtok róla gondolkodni, és nem kaszinósnak hívjátok, meg az Erikson-balhéjáról fogtok róla megemlékezni.

https://www.youtube.com/watch?v=_y7qPF780AI&t=1926s

Debrecen - Fradi tipp: Ne dőljünk be az irodák szorzóinak

Messze nem olyan esélytelen a Loki a bajnoki címvédő ellen, mint ahogy azt el akarják velünk hitetni. Olvasd tovább


Paks-Vasas tipp: Böde és a Paks lendületbe jött

A Magyar Kupa negyeddöntőjében jó eséllyel pályázik a továbbjutásra a Paks Olvasd tovább



Elég nagy vihart kavart az Újpestiek körében, hogy megadták ezt a gólt. Mit gondoltok? ???  A Kecsó kapusa eléggé letarolta a védőt a felugrásával; igaz az a védő mintha ugrani sem akart volna (tehát szerintem a fault nélkül is gól lett volna amúgy), de ez nem lehetne szempont vagy igen?

Az UTE kapusa meg lök egyet az előtte álló ellenfélen, akkor az meg büntető?  ;D

Szerintem sima gól, ennek bele kell férnie, ha én spori lennék, ilyen helyzetben én már nem fújnék semmit. Nem is fújt, jól tette. Legalábbis szerintem.


Még eszembe is jutott, hogy ha nem taszigálta volna, akkor lehet simán kivédte volna ;D

Az biztos, hogy a kiesés elkerüléséért nagyon nagy csata lesz (Újpest, Vidi, Honvéd, Vasas) és még sok sárdobálás is várható :D


Idézetet írta: Latzka Dátum február 28, 2023, 10:58:46Az biztos, hogy a kiesés elkerüléséért nagyon nagy csata lesz (Újpest, Vidi, Honvéd, Vasas) és még sok sárdobálás is várható :D

Egy harmas gyozelmi szeriaval meg barmelyik felsohazas lenne. Nalam a ket kieso a Vidi es a Vasas. A tobbi meg orul, hogyha a MOL meg az OTP lesz a szponzor, mert ketlem, h ezek masodosztalyu csapatot is szponzoralnanak.