NBA Playoff 2010/11, május 9-15

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NBA 2010/11 - Május 9-15:



Ide írhatjátok az aktuális heti meccsekkel kapcsolatos hozzászólásokat! :ok:

Na Miami 4-1-gyel megy majd a keleti döntőbe. Őszintén én már azt sem értettem, hogy idáig hogy keveredtek el, vagy hogy tudott ez a meccs is ilyen szoros lenni. Van egy Rondo, aki ugyan gyors, és egész jól lát a pályán, de azért nézzünk már rá, nem egy tipikus NBA alkat. Van még egy Allen, aki hol régi önmagát idézi, hol világát nem tudja, ugyanez elmondható Pierce-re is. Egyik sem mai gyerek már. És akkor ott van az idei PO-ra léhűtővé vált Garnett. Nem megy ez már olyan szinten, jönnek a fiatalok, ráadásul ilyen James meg Wade félék ellen test a test ellen harcolni...sok ez már neki. Jermaine O'Neal egy kalap xxxx, sérülése óta amerre áll, arra dob, a pad meg egyszerűen nevetséges. Van egy Diesel, aki tényleg csak vonszolja magát a pályán, bár jellemzőbb, hogy fel se tud menni, van egy egész jó kezű, de inkább csak jobb csereember, mint húzóember Delonte West, és van egy Davis-Green-Krstic trió, amelyből első 2 még el-ellébecol a pályán, utóbbi azonban kb a legrosszabb cseréje volt a BOS-nak. Ilyen kerettel nem hogy a nagydöntőt nem lehet behúzni, de még a konferenciadöntőbe való bekerülés is csoda számba menne.

Na nem volt időm írni úgyhogy most pótolom.

-Dallas - LAL

Teljesen megérdemelt söprés volt, amit az utolsó meccsen művelt Bynum és Odom az gusztustalan volt főleg az előbbié. Jövőre új edző valószínűleg, kezdhetnek építkezni. Igaz Kobe-ban már csak 2-3 évet érzek ezen a szinten. Hacsak Howardot nem viszik valahogy oda nyáron, akkor nagy gondban lehetnek jövőre. A Dallas véleményem szerint megnyeri Nyugatot már innen és megismétlődik a '06-os döntő. Az már más kérdés mire mennek a Miami-val :-X Döntő faktor lehet a liga legmélyebb és az egyik legrövidebb padjának csatája.

http://www.youtube.com/watch?v=AQgd_vYPgPk&feature=related

-Memphis - OKC
Brilliáns párharc. Mostmár biztos vagyok benne, hogy nem volt szégyen kiesni a "nyolcadiktól". Bárcsak kis(mit kis ő a nagy mostmár) Gasol nálunk pattogtatna.

ATL - CHI
Eddig tartott a Hawks lendülete. Rose zseniális, kár, hogy a Miami ellen nem lesz elég..

MIA - BOS
Nem lep meg a sima Heat vezetés. 4-1, 4-2 körüli eredményt vártam. Hát ez 4-1 lesz. A Boston nekem azóta unszimpi, amióta összejött a BIG 3, irónikus, hogy pont az új BIG 3 veri meg őket. A Perkins cserével elindult a lavina, nyáron folytatódik. Most újabb évekig reménykedhetnek Bostonban a döntőben, mert Rondora franchiset építeni azért cinkes lesz..

Bynum 5 meccses eltiltás kapott. Hmm csak szerintem kevés? ::)

#4 május 12, 2011, 08:09:03, csacsa44
Csütörtök, Május 12:

2011.05.12 1:00   Miami - Boston   1.29   -   [ex]3.67[/ex]

2011.05.12 3:30   Oklahoma City - Memphis   1.36   -   [ex]3.26[/ex]

Péntek, Május 13:

2011.05.13 2:05   Atlanta - Chicago   2.20   -   1.70


Idézetet írta: Lufu Dátum május 11, 2011, 18:39:42
Bynum 5 meccses eltiltás kapott. Hmm csak szerintem kevés? ::)
A vajkezű ron-ronnal együtt közmunkára ítélném. Simán büdös bunkók! Szedjék csak a csikket...
Más: ma szerintem is pontot rak a Mia a végére. LeBronális 26.5 over tetszetős.
Okc-Mem meccsel bajban vagyok. Talán ami a legkézenfekvőbb az egy Randolph over 22.5. Ez nagyon adja ma magát. Az szokásos over is meglehet. Mellesleg hasonlóan szoros meccset várok mint legutóbb is. Mivel nálam totál 50-50 a meccs, ezért jobb szorzón megpróbálom a Grizzlyket. Aztán nyerjen a jobb. Aki ma nyer, nálam az tovább is jut. GL! Have Fun!

Miami nálam is behúzza a mai meccset. Viszont Tesa ha te teszed a grizliket, akkor én teszem a villámokat, aztán legalább egy ember tutira nyer ;D


Idézetet írta: rosco Dátum május 12, 2011, 16:30:24
http://www.youtube.com/watch?v=7vFE5-nL7JE&feature=player_embedded

Volt egy másik elég beteg dobása is, nem tudom az fent van-e. Nagyot játszott Wade. Szinte végig kikapásra álltak, James elég halványul tolta, aztán a végére belejött és be is húzták a meccset :)

Szombat, Május 14:

2011.05.14. 03:00    Memphis Grizzlies - Oklahoma City Thunder    1.78    2.09

Vasárnap, Május 15:

2011.05.15. 21:30    Oklahoma City Thunder - Memphis Grizzlies    1.33     3.40