WTA - Szingapúr

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Itt jár pénzdíj azért, ha valaki 100%-osan nyeri meg a tornát?

Nem az Halep érdeke, hogy Serenát ne vigye magával? Ha igen, akkor holnap 2-0-ra ki kell kapnia a szerbtől. Minden más esetben Serena megy tovább. Vagy rosszul látom?

Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 23, 2014, 17:46:32
Nem az Halep érdeke, hogy Serenát ne vigye magával? Ha igen, akkor holnap 2-0-ra ki kell kapnia a szerbtől. Minden más esetben Serena megy tovább. Vagy rosszul látom?
Halepnek a biztos továbbjutáshoz kell hoznia minimum egy szettet ha jól olvastam.

halep már mindeképpen továbbjut
2-0 kell ivanovicnak, különben williams jut tovább

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum október 23, 2014, 17:52:02
Halepnek a biztos továbbjutáshoz kell hoznia minimum egy szettet ha jól olvastam.

Szerintem nem kell. 3.75-ös nyitó odds volt Ivanovic 2-0-ás győzelmén, most 2.75...  ;D

Folyamatosan csökken, most 2.62. Holnap reggelre 1.20 lesz. Aztán Halep nyer 2-0-ra.  ;D

Október 24., péntek:

07:30   Sharapova M. - Radwanska A.   1.51   2.58   

09:00   Kvitova P. - Wozniacki C.   1.74   2.09   

13:30   Halep S. - Ivanovic A.   1.92   1.88


Tippek, vélemények?


#23 október 23, 2014, 18:56:41, iLogic
Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum október 23, 2014, 17:52:02
Halepnek a biztos továbbjutáshoz kell hoznia minimum egy szettet ha jól olvastam.

Halep-nek egy game kell a biztos továbbjutáshoz, nem egy szett.
Halep is tisztában van azzal, hogy még egyszer nem fogja megverni Serena-t, tehát nem viheti magával. Legalábbis így gondoljuk mi fogadók. Ha viszont jár prémium a 100%-os teljesítményért és Halep bízik magában, akkor simán verheti Anat.
Az viszont szerintem nem kérdés, hogy Sharapova és Kvitova győzelme mehet. Maria mellett csak a szívem vagy más testrészem szól, de Kvitova mellett az eszem. Az első meccsén látványosan kényelmetlen volt neki a pálya, viszont amit Shara ellen nyújtott, bizakodásra ad okot. Kvitova győzelmében 100%-ig biztos vagyok, Maria-ban csak akkor, ha az agyamból kifut a vér.

Én sem tartanám racionális döntésnek, hogy Serenát magával vigye Halep. Szerintem Ana talán még saját erőből is megverhetné Simonát, de így, hogy Ivanovic győzelmével Serena kiesne, ebben nagy rációt látok.

Sárát nem igazán erőltetném, eléggé köhögős, más kérdés, hogy Radwanska ellen egyszer vesztett még csak.

Halep csaknem annyira hülye, hogy Serenát viszi magával tovább, mert tudja, hogy még1x nem tudná megverni a tornán az amerikait. A másik csoportban meg hogyha Sharapova 2:0-ra nyer, akkor Wozniacki nem fog két szettben nyerni, mert kiakarja majd ejteni Sharapovát. Szóval ott majd figyelni kell az első meccset és utána ki lehet okoskodni valamit a másodikra.

A románokban meg alapból benne van a "bunda". Bundás köcsögök.  ;D

Idézetet írta: Jenci84 Dátum október 23, 2014, 19:16:48
Halep csaknem annyira hülye, hogy Serenát viszi magával tovább, mert tudja, hogy még1x nem tudná megverni a tornán az amerikait. A másik csoportban meg hogyha Sharapova 2:0-ra nyer, akkor Wozniacki nem fog két szettben nyerni, mert kiakarja majd ejteni Sharapovát. Szóval ott majd figyelni kell az első meccset és utána ki lehet okoskodni valamit a másodikra.

Látva Sárát, szerintem ott még a győzelem is meleg lesz, nem hogy a 2-0.

Idézetet írta: Jenci84 Dátum október 23, 2014, 19:16:48
Halep csaknem annyira hülye, hogy Serenát viszi magával tovább, mert tudja, hogy még1x nem tudná megverni a tornán az amerikait. A másik csoportban meg hogyha Sharapova 2:0-ra nyer, akkor Wozniacki nem fog két szettben nyerni, mert kiakarja majd ejteni Sharapovát. Szóval ott majd figyelni kell az első meccset és utána ki lehet okoskodni valamit a másodikra.

Sharapova full kész van, sztem nyerni sem fog. Kvitova ellen is nagyon jó mérlege volt, aztán mégis simán kikapott. Radwanska meg nagyon jól játszott, főleg ma. Számomra meglepő volt, mennyire agresszíven tolta, kb egész évben nem ütött ennyi nyerőt :D De jól állt neki  :ok:

Szerintem Sharapovát verettetni kell. Ragya majd pakolgatja vissza a labdákat, és Shikitova meg a szélrózsa irányába ütögeti majd a labdákat, tekintve, hogy milyen formában van.

Radwának pedig nyerni kell, ha tovább akar menni, és nem a másik meccstől függeni.