ATP - World Tour Finals (London)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki lesz az idei világbajnok?

R. Nadal
18 (32.7%)
R. Federer
16 (29.1%)
N. Djokovic
8 (14.5%)
R. Söderling
6 (10.9%)
A. Murray
4 (7.3%)
T. Berdych
1 (1.8%)
D. Ferrer
0 (0%)
A. Roddick
2 (3.6%)

Összes szavazó: 55

Szavazás lezárva: november 27, 2010, 19:15:28

Idézetet írta: rosco Dátum november 25, 2010, 17:25:58
B Csoport

Federer - Söderling


Sparco már összefoglalta a meccs lényegét. Én még annyit tennék hozzá, hogy Federer nagyon motivált volt és a biztos csoportelsőség megszerzése ellenére sem engedett ki, valamint két gémen belüli megingáson kívül kitűnően adogatott. (Csatolva az első szett statisztikája is.)

Söderling Ferrer ellen brutálisan szervált. Főleg első szett, mikor 80% körül benn volt első szerva, és abból 90% körül hozta :D Többé kevésbé tudta ezt tartani, igaz kevesebbet ütött be elsőre, de azokat elég jól hozta most is. Igazából nem lehet azt mondani hogy rosszul játszott, első szett tie ban ahhoz képest hogy Fedex három ászt ütött, jól tartotta, de az a pont 6-5 nél hát nc volt. Tényleg nagyon apró dolgok döntöttek, szerintem elég jó meccs volt.

Ezt nagy oddsot hogy hogy Söderling üt több ászt, végképp nem értettem, én úgy vettem észre hogy svéd jobban szervál, előző meccseken is több ásszal szórta meg ellenfeleit mint Roger, Ferrer ellen meg kifogástalan volt. Nem volt túl nagy a market, dobálóztak itt 3.4 körüliekkel, de az 3.85 már tényleg túlzás volt, főleg abban a tekintetben h én több ászt a svéd felől vártam előzetesen is. Aztán lehet a többiek is rájöttek, mert aztán a lay is beállt 3 as oddsra a meccs előtt.

Nem játszott rosszul Söderling, de a hálónál továbbra is csapnivaló...a 8 játékos közül szerintem ő a leggyengébb a hálónál, és azért nem mindegy, hogy azokat a pontokat megnyeri-e vagy sem. Főleg, hogy fejbe is elég idegesítő lehet számára.

Idézetet írta: sparco Dátum november 25, 2010, 17:36:00
Söderling Ferrer ellen brutálisan szervált. Főleg első szett, mikor 80% körül benn volt első szerva, és abból 90% körül hozta :D Többé kevésbé tudta ezt tartani, igaz kevesebbet ütött be elsőre, de azokat elég jól hozta most is. Igazából nem lehet azt mondani hogy rosszul játszott, első szett tie ban ahhoz képest hogy Fedex három ászt ütött, jól tartotta, de az a pont 6-5 nél hát nc volt. Tényleg nagyon apró dolgok döntöttek, szerintem elég jó meccs volt.

Így van, nüanszok döntötték el ezt a meccset és arról se feledkezz meg, hogyan lett 6-4-ről 6-5 a rövidítésben. Az a hálón megpattanó labda Söderling térfelére is eshetett volna (kb 1 cm-en múlt) és akkor már Federer szervagémjében vége van az első szettnek. Szóval ez egy ilyen játék. :)

B Csoport

Murray - Ferrer


A torna egyik (ha nem a) leggyengébb meccse volt.

ATP World Tour Finals - Pénteki Program:

Nov 26 16:00   Rafael Nadal   v   Tomas Berdych      1.16   5.00   

Nov 26 22:00   Novak Djokovic   v   Andy Roddick      1.36   3.20


Bhupathi / Mirnyi - Moodie / Norman

Tipp: Bhupathi / Mirnyi
Odds: 1.60
Fogadóiroda: BetClic

A tétje ennek a találkozónak a továbbjutás. Bhupathi / Mirnyi páros az első meccsen egy elég szoros csatában diadalmaskodott a Kubot / Marach páros ellen. Elég jó %-ban beütötték az első adogatásaikat és azok mögött jó %-ban hozták is a pontokat. Mindössze egyszer tudták őket Kuboték brékelni. A második meccsen Nestorék ellen nagyon jól játszott és mindössze 1 brék labdát engedélyeztek. Végig szoros volt a meccs és két tie brékben maradtak alul. Moodie / Norman páros az első meccsen nagyon kikapott a Nestor / Zimonjic párostól. A második meccsen Kubotékat verték elég simán, de ehhez az is kellett, hogy Kuboték pocsék teljesítményt nyújtsanak. Ahogy a fogadóirodák úgy én is Mirnyiék győzelmét várom. Sokkal jobban adogatnak és több bravúros ütést mutatnak be és nem elhanyagolható, hogy kevesebb hibával játszanak. A borítás is nagyon fekszik nekik, nem véletlen az a párizsi 1000-es torna győzelem. Remélem most is azt a teljesítményt hozzák amit az utóbbi meccseiken hoztak.



#39 november 27, 2010, 12:32:42, Milan
ATP World Tour Finals - Elődöntők:

Nov 27 16:00   Rafael Nadal   v   Andy Murray      1.50   2.62   

Nov 27 22:00   Novak Djokovic   v   Roger Federer      2.87   1.40

Holnapi újság címlap:

Murray nem bírta!  A meccs után zokogva ült a földön.

( Kis túlzással :D )


Idézetet írta: sparco Dátum november 27, 2010, 18:31:35
Holnapi újság címlap:

Murray nem bírta!  A meccs után zokogva ült a földön.

( Kis túlzással :D )

:great: :great:



Szavazás: Ki lesz a világbajnok?

R. Nadal    - 18 (32.7%)
R. Federer    - 16 (29.1%)

N. Djokovic    - 8 (14.5%)
R. Söderling    - 6 (10.9%)
A. Murray    - 4 (7.3%)
T. Berdych    - 1 (1.8%)
D. Ferrer    - 0 (0%)
A. Roddick    - 2 (3.6%)

Ez is mutatja, hogy eléggé megoszlanak a vélemények, s szoros meccsre számíthatunk.

Mi a véleményetek?