Snooker - Welsh Open 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Cesc18 Dátum február 16, 2011, 13:59:53
Amúgy rosco kolléga nem tán megszeretted a snookert?.. már múltkor is írtad, hogy megnéztél egy meccset :)

Így szerettem meg a teniszt, jégkorongot, kosárlabdát, dartsot... Korábban eszembe nem jutott volna végignézni mondjuk egy tenisz, vagy jégkorong meccset, piszok hosszúnak és unalmasnak gondoltam őket, aztán mikor elkezdtem rájuk fogadni már végignéztem néhány meccset, megismertem a szabályokat, játékosokat, csapatokat és megtetszettek, na így vagyok a sznúkerrel is. :)

Mark Allen - Ding Junhui

Allen @ 2.26

Idézetet írta: Lúzer SC Dátum február 16, 2011, 13:04:42
Van egy olyan érzésem, hogy mai napon lesz meglepetés. Csak nem tudom hol (nagy nevek ellen, de talán a két walesi és King közül nyerhet valaki) Eddig szinte csak az esélyesebbek nyertek. Kell lenni buktának, néhány meccsen szoros párharc volt és rezgett a léc. A best of 7 frame kedvez a hátrébb rangsoroltaknak.


A háromból kettő meg is történt. A két walesi behúzta a meglepiket.Stevens+Day legyőzte Murphyt és O'Sullivant.

Mai hátralévő meccsek:

2. forduló:


2,50 Graeme Dott -- : -- Neil Robertson 1,50
2,37 Stephen Hendry -- : -- Stephen Maguire 1,53

Nagyon sikeresnek tartom ,hogy a Welsh Openen 4 nyert frame-ig tart egy találkozó. sokkal pörgősebb, izgalmasabb a játék! Vannak nagyon jó összecsapások, csak a legutolsót, a Stevens - Day említem! (Különösen, hogy fogadtam is Stevens győzelmére, és csak a 7. frame legvégén sikerült behúznia)
Az esti meccseken Hendry és Robertson továbbjutást várok, illetve remélek!!! ;)

Idézetet írta: umekumek Dátum február 17, 2011, 08:12:59
Mark Allen - Ding Junhui

Allen @ 2.26

Nyominger Allen 3-1 ről 4-3 ra nyalt be, csak gratulálni tudok neki..

Dott szerintem visszavág a tavalyi VB döntőben elszenvedett vereségért, amúgy sincs rossz formában és itt a nagyágyúkat is könnyebb megfogni. 2,5-ért elég korrekt és remélem ez lesz a TV-s meccs.

2.5-ért Dott szerintem is teljesen jó, egy közepes téttel már bepróbáltam.

Hát nem jött be egyik tippem se! :bash: Robertson pocsék formában volt, Dott se villogott, de megbizhatóan játszott és győzött. A skótok meccsén Hendry maximum breakkel (147) kezdett,( most láttam először élőben ilyet, pedig nagyon régóta nézem a közvetitéseket) de ez tulságosan megzavarta, és a következő framekben csak pillanatai voltak sajnos, igy Maguire simán fordított és győzött!!

Mai hátralévő meccsek:

Negyeddöntők:

1,40 John Higgins -- : -- Matthew Stevens 2,75
2,37 Ali Carter -- : -- Ding Junhui 1,53

Aki nem látta volna a tegnapi Hendry 147-et annak--->

http://www.youtube.com/watch?v=5xXs6cJO4HU

Higgins és Carter győzelemre tippelek

Idézetet írta: Cesc18 Dátum február 18, 2011, 15:49:59
Aki nem látta volna a tegnapi Hendry 147-et annak--->

http://www.youtube.com/watch?v=5xXs6cJO4HU

Higgins és Carter győzelemre tippelek

köszi. 1 napot hagytam ki és lemaradtam egy maximum breakről.  :crazy:

Mark Williams ma délutáni játéka óriási csalódás volt! :bash: A szünetig ( első 4 frame) még tartotta magát, sőt 3-2 vezetett is, de aztán elvesztette a fonalat, meg a kedvét is és Maguire ledarálta, 5-3-ra győzött!
Este szurkolok M Stevensnek, csak hát nem Ő az esélyes, meg elég idegesen és bizonytalanul játszik. Ennek ellenére lehet, hogy meglepetés lesz!!! :D

mai:

2,20 Stephen Maguire -- : -- Mark Selby 1,61

John Higginsre megéri fogadni 1,5-ért? Maguire igen kemény ellenfélnek ígérkezik, az előző körökben Hendry-t, Mark Williamst és Selby-t is legyűrte.